Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Oldtajmeri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Oldtajmeri

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Moniko View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Moniko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Oldtajmeri
    Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 12:18
Ono sto mene interesuje jesu oldtajmeri, imam trenutno 2 odltajmera, jedan je u funkciji drugi nije, trenutno radim na njemu. Planiram sto vise da napravim odltajmera jer me to jako interesuje i isupnjava me dok radim na njima nakon što dođem kući sa posla.
Zanima me da li vas još ima koji se bave sličnim hobijem?
Isto me interesuje da li postoji kasko osiguranje za oldtajmere? Tražio sam po netu Pa ako neko zna nešto bilo bi mi od koristi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 13:23
Bilo bi dobro da se predstaviš tamo gdje spada, postoji tema... pa da znamo od kuda si. U tvom profilu ništa o tebi ne piše...
I nemoj biti neaktivan jer mislim da će  se takvi članovi brisati.
 
Ima linkova... naći će se dobri znalci, sigurna sam.
 
Rijeka

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 14:14
šta imaš od oltimera????  Gdje se nalazite? i još koja informacija ne bih škodile... da možemo pomoći
Na vrh
babaos View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babaos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2012 u 21:11
ne treba on pomoć.Odiše samopouzdanjem.Pojam oldtimer je veoma širok.To može biti lokomotiva,autobus,bager,brod,avion,podmornica....
Na vrh
Sunshine32 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunshine32 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 12:48
Teško da ćeš kasko osiguranje za oldtimera naći. A ne znam ni koliko ti se to isplati, koliko ti je potrebno, sigurno bi cijena bila paprena..
Koje godište i koji model, pa se mogu raspitati kod prijatelja koji radi u osiguravateljskoj kući.
Na vrh
babaos View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babaos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:02
još neznamo tvoj pravi interes.Tvojih nekoliko oldtajmera možda budu i nekoliko stotina kad toliko to voliš.Pravih naravno.Kakvu literaturu imaš?ir?. koje oldiće imaš ustvari?SMK-klasik ili?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.