Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 333435
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2017 u 22:41
Prošetah, vidjeh i nauživah se, smile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2017 u 10:27
Dragi moji, hvala vam svima na posjeti i lijepim komentarima, baš je dobar osjećaj imati sa kim podijeliti svoju radost oko biljaka Heart
Ovih dana se sve razbujalo od kiše, a u vrtu uživamo svakog sunčanog trenutka...
Polusjenovita gredica sa javorom i ekipom...



Sjenoviti kutak je dobio novog stanovnika, irsku mahovinu... nadam se da će se razrasti i pokriti golu zemljicu...



Nova gredica sa mojim prvim vrtnim kipićem, lavandama i festucom koju sam dobila na poklon smile84



Lavanda angustifolia pelcana prošle godine baš lijepo napreduje



Za moju lucy jedna iz povrtnih gredica... Cikla zasad najbolje napreduje Ermm



Za dragu rajski jedna slika clematisa, samo da vidiš kako se smjestio ( moram bit diskretna jer gredica na kojoj se nalazi nije još uređena do kraja )



Stipa i Salvia su se baš razrasle ove godine i predivne su mi...





Phlomis tuberosa ima dekorativno lišće, a nadam se i cvijetku ove godine...



Za kraj vas sve pozdravljam jednom sličicom samonikle verbene bonariensis koja mi je uljepšala dan, ako ne i godinu, jer sam bila baš nesretna što nisam skupila sjeme a majku biljku nisam uspjela spremiti preko zime... kad ono, bebice na nekoliko mjesta, srećom sam istražila kako izgledaju sijanci pa ih nisam počupala kao korov.






Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2017 u 18:58
Išla sam guglati irsku mahovinu ... jako lijepa biljka, držim palčeve da se lijepo zakorijeni i ispuni svoju dužnost u vrtu Thumbs Up. Čekaj ... imala si ako se ne varam kućnu srećicu, jel ti živa ? Moju pomela zima kao od šale. Izgleda da je bila ona verzija više kućne nego vanjske. 
Sviđa mi se način na koji se razvija i širi tvoj vrt ... i Mr. "Spokoj" (tako sam ga nazvala Embarrassed) odlično se uklapa u cijelu priču. Hvala ti što si pokazala clematis, ma bit će on pravi div. Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2017 u 20:58
Draga rajski, malo kasnim, ali ipak me evo... Falili ste mi... Kućna srećica je prošle godine doživjela masakr kad sam vadila tulipane i ovo proljeće sam mislila da ništa od nje, ipak je jedan mali dio opstao i lijepo se širi... narast će ona ponovo... čudi me da ti je smrzla, možda joj nije pasala ta lokacija ili jednostavno nije ta vrsta, koliko ih iam ne bi me čudilo, ali evo ja imam na par mjesta u blizini kuće prilike vidjeti preeedivno proširene srećice skoro po čitavom vrtu i ni jedna nije smrzla ni ove zime... Pokušaj ponovo sa njom, kad je jednom primi, mislim da se ne da tako lako... Drago mi je što ti se sviđa Mr. , onaj mak uz njega na slici je izrastao u pravog ljepotana iako je presadnica, a čitam da oni ne vole nikako selidbu... možda baš gospon ima nešta s tim Heart

Idem pokušati staviti koju sliku, iako je sa photobucketom to prava pustolovina...

Kasno proljeće u našem malom vrtu...



Kamenjar pozer ( nemrem se odlučit koju bi, pa evo sve tri )















Ove dvije travice su prekrasne zajedno...



... baš kao i Stipa tenuissima i Brodiaea...



Taj dio gredice usavršila je samozasijana Nigella, koja se doselila kao poklon moje drage cvjetne prijateljice Heart







Koja krasotica...











Zahvaljujući još jednoj dragoj cvjetnoj prijateljici, napokon u mome vrtu smile84









Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2017 u 21:11
Sjenovitiji dio gredice gdje caruju Molinia arundinacea i kale... zbilja su krasan par...



Potrgana vjetrenjača je poslužila kao držač za ukrasnu travicu



Za kraj, jedan mali novouređeni kutak sa "hotelom za kukce" koji sam dobila za rođendan...



... i moj najdraži cvijetak, tako jednostavan, a tako nezaboravan... Matthiola bicornis, noćna frajla




Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2017 u 12:57
Nauživala sam se ljepote ukrasnih trava, divne su sve redom. A hotel je pravi "resort", vjerujem da će bubice s užitkom zimovati u njemu. smile91
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2017 u 13:36
smile64smile162
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2017 u 22:10
Rajski, nona - Hug







Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2017 u 16:00
Lijepe slike lijepog cvijeća...očekivano Thumbs Up
     
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2017 u 01:44
Svaka ti čast! Kako si samo lijepo posložila biljčice. Kamenjar je simpa, a posebno mi je za oko zapela kombinacija salvie i stipe. Mislim da ću te kopirati!Wink
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2017 u 12:22
smile71 uživam u tvom malom vrtu Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2017 u 09:14
Dragi moji CIF- ovci, šta se to sa photobucketom dogodilo?? Kako da vratim slike natrag? Bez da im platim... Preko koga uopće stavljati slike a da se ovo ne desi? Baš sam žalosna Cry
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2017 u 11:16
Žalosni je to što su napravili ali tako je kako je. dok ne iskemijam kako napraviti da se učitaju slike na stranicu a ne opterete ju najbolje je koristiti https://www.flickr.com/ , ima 1tb prostora i nije namjenjen plaćanju 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 333435
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.