Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Scirpus lascustris (optička vlakna)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Scirpus lascustris (optička vlakna)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 18:41
mačić ... to bi onda bio sisyrinchium


belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 08:33
Uz nesebičnu pomoć naše cvetne drugarice Wanesse saznah da moja biljčica pripada ovdeBig smileHeart
Bila sam je posadila u vrt,ali mi je svojim požutelim vlaknima signalizirala da joj tu ne odgovara.Vratih je nazad u saksiju,sklonih sa jakog sunca i evo je sad uživa pod terasom...mnogo mi je slatkaBig smile



The impossible is often the untried.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 00:50
I ja sam kupila nekoliko sadnica ove mini trave. Oduševila me izgledom. Kupila sam je ne znajući ništa o njoj. Ali zahvaljujući CIF - u, osigurala sam im položaj zaklonjen od izravne sunčeve svjetlosti. I već prućaju mladice. Hvala svima na savjetima.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.