Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sve je pocelo ovako
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sve je pocelo ovako

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 02:08
Pa ne znam, ja sam procitala da boju mogu dobiti tako da mjesam fasadnu boju sa dipi tonerom i to radim i nemam problema. Ali kad hocu nesto prebojati samo dipijem, e onda nastane dzumbus. Prvi put kad mi se desilo mislila sam da mi se nije dobro osusilo, ali drugi put sam vidjela da je suho na dodir i onda sam krenulo lakirati i vidim da se sve razmazuje i rad u kantu. Sreca, bio je neki bzvz rad na tegli, nesto sam nabrzinu smrljala... Ali sam skontala da bi se mozda moglo i bojati dipi tonerom samim, ali da se lakira auto lakom.
Hvala Garage na kompimentu, pa i nije da nesto obozavam leptirice, ali u nedostatku salveta samo njih sam lijepila. A ovi moji leptirici su mi zgodni jer ih je lako iscupkati, a na bijeloj salveti su, pa opet lijepim njih. Big smile
Meni je fascinantno kako vi uklopite salvete bilo koje boje, ja sam tule za to, ako se motiv ne moze isjeci, iscupkati, il ako ne mogu lijepiti cijelu salvetu, ja ni ne pokusavam. Gledam radove zena na forumu, i znam te salvete, ali nema pojma da bi ja ista sa tim salvetama pokusala raditi, jedino cijele da je lijepim.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 19:23
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 21:00
Nice Thumbs Up
Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 00:30
Hvala Thumbs Up
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 22:17
Lijepa vazica Smile
Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 21:17





Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 21:20






Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 21:25

Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 21:27
Eto, to su moji novi radovi... Ima ih jos, samo nemam slika na racunaru. Nadam se da ce vam se svidjeti.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 22:57
Lijepi radovi, sviđaju mi se! Očekujem još sličica! Smile
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2014 u 01:40
Napredak je očit.Još jednom preporučujem baciti Dipi tonere i nabaviti paletu akrilnih boja.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.