Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dohrana pikiranog cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dohrana pikiranog cvijeća

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CaricaCaric View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2014
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CaricaCaric Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dohrana pikiranog cvijeća
    Objavljeno: 11 Travanj 2014 u 21:04
Hug   Pozdrav svima !
Nova sam na forumu, te me zanima da li se može dohranjivati tek pikirano cvijeće ,te sa cim bi bilo najbolje ?Cry
Imam cinije, nevene, tagetise, prkose itd. pikirani su prije tjedan dana u stiropore, htjela bi ima malo ubrzati rast i razvoj. Hvala svima     Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2014 u 21:12
Ja ti nisaam neki "majstor" a meni su rekli da je dobro dohraniti sa Kristalon Starter-om ( čajna žlica na 5 l vode)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2014 u 21:34
upravo tako, kristalon 1g/l vode

ili neko drugo gnojivo omjer 10-40-10 i sl. a kasnije krenuti sa malo više dušika.
Na vrh
CaricaCaric View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2014
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CaricaCaric Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 09:44
Hvala na pomoci, evo neki dan kupila Horty Starter od 1 l, pa cu vidjeti kako će pomoci, cijena neke 22 kn.



















Nego zanima me kako i kojim dusikom se najbolje prihranjuje cvijeće?

Smile
Hvala svima Clap

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 21:25
10-40-10 ti je za žile i da se biljka dobro užili, pogledaj omjer koji je napisan na Horty Starteru


kasnije možeš ići sa 27-10-10 ili 20-20-20
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.