Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plave i bijele trajnice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plave i bijele trajnice

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Plave i bijele trajnice
    Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 17:52
Pozdrav tek započinjem uređivati okućnicu pa me zanima savjet ako znate za preporučiti plave i bijele trajnice, visoke i niske dolaze u obzir.

hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 11:30
Imaš teme na Cvijeće foto pa pogledaj.... ovo ti je plavo i bijelo cvijeće

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2492&title=bijelo-cvijee

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2474&title=plavo-cvijee

Imaš još crveno i žuto Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 16:18
Pozdrav svima. Ja sam kao što vidite nova na forumu, ali sam i nova u vrtlarenju. Što mi nedostaje u iskustvu nadoknađujem u entuzijazmu!
Htjeva sam pitati za savijet iskusnije članove da mi preporuče ako znaju koje bi to bile stare sorte slavonskih trajnica?
Ja bih na svojoj okućnici htjeva saditi stare sorte od kojih za sada imam:hortenziju, božur, kukurijek, perunike, ukrasni sljez i cosmos.Za sada su to male, jednogodišnje biljke za koje se nadam da će na godinu biti fini grmovi....
Unaprijed zahvalna
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.