Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prvi put u Zagrebu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Prvi put u Zagrebu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
AstroKaktus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Rujan 2014
Lokacija: Litija
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AstroKaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prvi put u Zagrebu
    Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 08:37
Pozdrav svima
Prvo, molim vas ako mi oprostite greške u pisanju, pošto nekad nisam u živo pisao u hrvatskom jeziku.
Želim vas obavestiti, da prvi put dolazim u Zagreb sa svojim biljkama. Pozvan sam na borzu malih životinja, koja če se događati u nedjelju, 5.10.2014 u Kineskom paviljonu Zagrebačkog Velesajma (Avenija Dubrovnik 15 u Zagrebu).
Više o meni možete saznati na web stranici https://www.facebook.com/zvone.rovsek - o meni
i
https://www.facebook.com/pages/AstroKaktus-unikat-izdelki/233840476706470 - AstroKaktus.

Zvone
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 09:42
2. 10 2014

Lijepi pozdrav i tebi Zvone i dobro došao na forum.  Siguran sam da će svi ljubitelji kaktusa koji će navratiti do Kineskog paviljona taj dan uživati. Za one koji te tako dobro ne poznaju da pokažem samo mali dio tvojih kaktusa iz moje zbirke. Mislim da su svi kaktusi sa slike  kupljeni  2011. god.  kod tebe u Litiji. 

Na vrh
AstroKaktus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Rujan 2014
Lokacija: Litija
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AstroKaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 07:30
Dali mi možete dati informaciju, dali je Lophophora williamsii zabranjena ili se progoni u Hrvatskoj?

Pozdrav,
Zvone
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 08:13
Hahaha,koliko ja znam svi ju imamo u kolekcijama!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
AstroKaktus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Rujan 2014
Lokacija: Litija
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AstroKaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 20:43
Pinus,divne biljke, mnogo lepše kao moje. Odličan uzgoj!

Mali kaktus, hvala za poruku. Vjerujem da svi imamo pejotle u kolekcijama, imaju jih i italijani. Ali ako me tamo zakače sa samo jednom, isto je kao da nosim horse ili koku. Stoga ču biti siguran i ostaviti ih kuči.
Pozdrav svima I dovidjenja sutra.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 20:52
Najprije od svega        Willkommen bilder      Kakteen bilder

Pinus , na tvojoj slikici su dva , koja cu si ja , kad se vratim , sigurno kupiti !
Zao mi je da nemogu biti prisutna na Velesajmu na AstroKaktusovoj izlozbi .
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 21:46
Malo sam se raspitala,rečeno mi je da od kad smo ušli u EU nema više zabrane za peyote!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
AstroKaktus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Rujan 2014
Lokacija: Litija
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AstroKaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2014 u 14:08
Ako je meskalin na hrvatskoj listi zabranjenih droga, onda je I legaliteta pejota u pitanju. Druga stvar je ako vlast progoni samo meskalin ili kontroliše i pejote. Mislim ,da je svuda meskalin (I s tome I pejote) na listi zabranjenih droga, ali se progone samo u Italiji, Francsukoj, Švajcarskoj i možda još negde.
Na vrh
AstroKaktus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Rujan 2014
Lokacija: Litija
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje AstroKaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2014 u 14:13
Ah, teba samo malo vremena.
Ako još važi, na http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/338925.html je lista zabranjenih substancija, kde možete nači I meskalin (, naravno, i biljke koje jih sadrže). Stoga Lophophora williamsii je zabranjena, ali je verovatno vlasti u Hrvstskoj ne progone. Može li ovo neko da provjeri?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.