Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pravo vrijeme za vegetativno razmnožavanj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravo vrijeme za vegetativno razmnožavanj

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 15:12
Ok, hvala, tak sam i mislila, al bolje upitati!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 14:24
Mira mi je na plažu donijela krasno štivo: vegetativno razmnožavanje bilja!!  Večina biljaka, pogotovo listopadno, najlakše se zakorijeni ako se odreže grana debljine olovke i odreže se tako da dobiješ "L" reznicu!! Teško objasniti, a da mogu nacrtati: deblji dio dužine 10cm je krači i položi se vodoravno a jedna grančica se ostavi i ona je dulji dio slova "L". I redoviti zalijevati!!!
Potreban je tečaj kao kod orhideja!!!Wink  Praktično je sve lakše kada se vidi iz prve ruke!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 14:54

Na kavi kod Lore   ste dobile CD na dar, neznam imaš li i ti.  Dala sam si truda da skinem sa interneta i da vam poklonim.. Nadam se da će svima koristiti..

Za skinuti:
 
 
Abeceda%20vegetativnog%20razmnožavanja
 
Knjiga je negdje oko 250,00kn
 
 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 01:17
@Mira KThumbs%20Up
Hvala ti do neba
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 23:19
jako korisno Mira K hvala.puno jelakše kada se vidi slika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,148 sekundi.