Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - penjacice u tegli
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


penjacice u tegli

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sloboda11 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Veljača 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sloboda11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: penjacice u tegli
    Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 19:54
Upit.zamislila sam da mi u velikim teglama budu penjacice,na nekom betonskom podestu kod kojeg trebam sjenu.tekoma se nekako snasla,orlova kandza se malo razboljela ,mozda se oporavi jer sam je jace orezala, no pavitina nikako da krene dalje od 3 listica, kao i puzavi jasmin.svaka je u svojoj tegli, u podnozju je lozica. Neki mi kazu da penjacice nece biti dobro u tegli, ili da ih dobro pognojim stajskim gnojivom. Sto mi je ciniti?
Jos imam gliciniju koju bih takoder stavila u teglu, jer mislim da cu tako kontrolirati je. E sad, sto preporucujete u okolnostima tegle?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 20:22
ja imam pavitinu vec dvije godine i ok mi je....nista posebno joj ne radim.....
evo tu je vidis, desno

pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
sloboda11 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Veljača 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sloboda11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 21:09
Lijepa je,mozda i moja krene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 21:17
Ja imam solanum jasminoides

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 22:01
Ja doduše nemam penjačice u teglama, ali imam ruže, oleandere, drvce krumpirka, čak i stabalce masline. Šogorica ima prekrasnu ružu penjačicu u ne tako velikoj tegli. Jedino što moram ljeti češće zalijevati.
Sutra je novi dan.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 22:12
Može i Podranea-Pandorea

Ovo je moja
Na vrh
sloboda11 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Veljača 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sloboda11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2015 u 08:39
Enrikova nona, jel taj jasmin u tegli? Utjesili ste me, valjda ce i moje penjacice krenuti...A glicinija? Ima netko u tegli?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2015 u 10:18
Lijevi je u velikoj a desni u manjoj podnose i male minuse , gliciniju imam u zemlji mislim da bi joj najveća tegla bila mala, doduše možda prvih par godina bi i mogla,  probaj .
Ja u tegli imam pasifloru, u jesen ju skratim i s njom unutra jedne godine sam imala cijelu ogradu prekrivenu cvjetovima ostavila ju u zemlji i smrzla mi , od tada ju unosim
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.