Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2015 u 09:34

Ja se nisam javljala jer sam znala da zbog obaveza nažalost neću moći u subotu da se nađem sa vama. (uz čuvanje unuka idemo i ovaj i slijedeći vikend na svadbe).
Jako mi je žao jer bih vas sve jako rado vidjela.

Inox, unuk i ja smo na Flori bili jučer i uživali smo u prekrasnom okruženju Bundeka (unuk kaže: Bunceka).

Naravno, i u gepeku se našlo nešto zelenjave. Noćas prije spavanja sam u mislima bezuspješno pokušavala pronaći mjesto za nove biljkice. Sve mi je kao šipak puno i danas će biti problema gdje ih utrpati.

Želim Vam ugodan boravak u Zagrebu!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2015 u 10:13
Sad sam tek vidjela ovu temu !
Kako jos (opet,kao i uvijek Embarrassed)neznam ništa za subotu, možda bi bilo zgodno da dogovorite točno mjesto i vrijeme sastanka i napišete ga ovdje, pa se možda uspije još netko "zaletiti" tamo Wink.
Baš bi vas htjela vidjeti!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2015 u 01:27
Moje suputnice Korjenko i Triša već su sve napisale, tako da se radujem da ćemo u subotu prošetati Bundekom...Žao mi je da Zg ekipa neće biti brojnija, ali obaveze su obaveze..Vidim da Anastazija razmišlja doći, zato je pozivam da dođe i pridruži nam se...Wink
sutra je novi dan
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2015 u 09:29
Evo konkretno za sve koji nam se žele pridružiti: Sastanak je na glavnom ulazu (prvi ulaz kad se siđe s Avenije Većeslava Holjevca) u 13 sati. Ako ne stignete do tada, druga mogućnost da se nađemo je u 14 sati na mostu. 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2015 u 16:56
Bravo Andina, mi ćemo biti s tobom, a ako netko još doće ovako će nas lako naći.
Posebno se veselim pojačanju naše ekipe s Ninet, koja očito dolazi u vlastitom aranžmanu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.