Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jedna sala za vjenčanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jedna sala za vjenčanja

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:34
Ma daj,uredit ćeš ti to tako da će te kasnije moliti i plačati ti da uređuješ sale
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:42
Ti si već druga osoba koja mi to danas kaže, hvala što vjerujete u mene.

E sad mi je palo na pamet, a da je sve to zajedno ostavim prazno i da kažem da je to danas ono najmodernije tako. Ma šta oni znaju ipak ja radim u Zagrebu i tako to smile96smile96smile96smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:43
Ajmeeeeeeeeeee,daj ČITAJ.Evo 3.puta te pitam. KAKO STOLICE IDU?????
Sa obje strane stola ili samo unutarnje?????????????
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:44
bem ti ni počela nije već se uobrazilasmile60
smile156smile156smile156
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:46
Oprosti, oprosti, oprosti danas mi je godišnjica braka pa sm malo šandrcnula.....

STOLICE te stolice idu na žalost sa obje strane, tu mora stati 200 ljudi i naravno ja.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:53
Pa bitno je zbog mjesta na stolu i zbog ukrašavanja. Znači stol sa prve strane ne moraš ukrašavati.
Rekla si da nebi previše ukrašavala. Kad radiš slavoluk napravi nekoliko barem sličnih i stavi ih na dekore(gore kod karniša pa uz rub dekora)Kako su tamni dekori možda da radiš samo od tila ili onog što je Vendela rekla da mašne radi.No nešto ili bijelo ili boja breskve. Na zidove ove bobmbice(ubaci crvene ruže kad je takav zid a i mladenka ih voli) i na stolove neku pizdariju staviš
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:58
eeeeeeeeeee,zakaj bi slavoluk od bršljena radila? Radi ga od crvenih ruža na onom(bem ti pitaj Vendelu kak se to zove,što je mašne predložila)..e od tog bezimenog  napravi konstrukciju za slavoluk i na to lako pričvrstiš bilo šta. Stavi ruže crvene onako sa stabljikom da padaju prema dolje
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 22:02
pa da i na stolove neku pizdariju stavim i to je to....smile96

Oprosti , ali malo sam preumorna, sutra ću sve ovo ponovno pročitati i napisati što mjenjam od prvobitne ideje, definitivno mi se ove tvoje bombice jako sviđaju, ni Vendeline mašne nisu za odbaciti, a ima još ideja i mislim da sad moram ozbiljno razmisliti i to ću sutra učiniti kad budem malo ozbiljnija i odmornija. Hvala ti puno na pomoći.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2008 u 19:18
1. mladenački stol pomićem prema desno (gledano s ulaza) nekako su mi tamo zatvoreni ;

- stol oblačim naprijed u crveno i na stol ide crveno bijeli aranžman od ruža (mlada želi sve crveno i boju breskve)
- sa strane lijevo i desno od aranžmana dolaze sviječnjaci za lučice (male svijeće) - mislim da ipak idu vodene kugle sa pupovima ruža i plutajućim lućicama

2. plafon ; balon dekoracija; veliki rasprskavajući balon , til s balonima do uglova i u uglove cvijetovi od balona ; naravno crveno i boja breskve. nema promjena (ne dozvoljava mladenka)

3.  zidovi; crveno i boja breskve velike bogate mašne (od čega???)- od cvječarske mreže (Vendela ideja) sa neonskih lampi idu cjetne bombice od ruža (Shasha)

- iza mladenaca dolazi slavoluk od bršljena i na njemu samo mašne i cvjetne bombice  kao i na zidu i vjerojatno bijeli golubovi

4.  stolovi; bijeli stoljnjaci, a po sredini dužinom cijelog stola 30 cm širok crveni nadstoljnjak .
- umjesto klasičnih vaza i svijećnjaka idu ogledala 20x20 sm na kojima je visoka uska crvena vaza za jedan cvijet tj. ružu, a u uglove ogledala (koji su odrezani) dolazi mala svijeća (lučica) i na svaki početak ide nešto  - što ? još je nepoznanica


Evo crno su stare ideje - crveno je izmjena.

A sad idemo dalje, ao netko ima još kakvu ideju slobodno pišite.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.