Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sunce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sunce

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: sunce
    Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 11:18
Zanima me da li prizma  spada u indirektno svjetlo jer ću sad imat previše sunca ?
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 20:36
Nikada nisam takvo staklo imala no čini mi se da preko njega nebi trebalo sunce spržiti listove.Nakon dva dana,ako bude sunčano,ćeš vidjeti promjenu na listu.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 00:26
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Nikada nisam takvo staklo imala no čini mi se da preko njega nebi trebalo sunce spržiti listove.Nakon dva dana,ako bude sunčano,ćeš vidjeti promjenu na listu.

   Nadam se da neče doč do toga.  U tom slučaju ću navuč taj zastor za največeg sunca. Prozor je do pa če bit  svjetla.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 20:56
Prizma razbija svjetlosne zrake, i zato nema tako veliko zračenje UV zraka od direktnog izlaganja suncu. Čak i nema tako izražen sistem staklenika.
Ove tzv. staklene cigle su idealne za biljke kojima smeta izravno izlaganje suncu.
...štihača je zakon...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 10:33
Originalno poslano od člana miha-m miha-m napisao:

Prizma razbija svjetlosne zrake, i zato nema tako veliko zračenje UV zraka od direktnog izlaganja suncu. Čak i nema tako izražen sistem staklenika.
Ove tzv. staklene cigle su idealne za biljke kojima smeta izravno izlaganje suncu.

          Ma bravo, to sam htjela čut. Ne znam ni sama gdje bi s njima da ih moram selit.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.