Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Temperature povrsine tla
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Temperature povrsine tla

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Temperature povrsine tla
    Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 09:00

Ne znam gdje bih stavila ovu obavijest mislim da će podaci koji su na ovom linku http://maps.meteoadriatic.net/gfs-karte-00z/temperatura-povrsine-tla.html interesirati mnoge koji uzgajaju biljke na otvorenom a takvih  sigurno ima na ovom forumuWink

Inaće je to projekt jednog zadranina (link projekta u mom potpisu) puno si je truda dao i rezultati su prekrasni prognostički materijali sa svim objašnjenjima za naše područje.
 
Zašto interesantan vama pa uvrstio je sada kartu za naše područje sa predviđenim temperaturama tla (do četiri dana unaprijed) vrlo interesantno za poljprivredu kao i cvjećarstvo sada po zimi i u proljeće zbog zaštite
eto staviti ću vam link od karte koja se obnavlja svako jutro do 8 sati mislim da je najinteresantnije razdoblje.
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.