Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Dnevnik by Stephanotis

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Dnevnik radova
Opis foruma: Pročitajte šta su danas radili naši članovi cvijeću u vrtu ili kući
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1064
Datum ispisa: 15 Svibanj 2024 u 01:18
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Dnevnik by Stephanotis
Objavio: stephanotis
Tema: Dnevnik by Stephanotis
Datum objave: 19 Veljača 2008 u 09:37
Nisam vodila dnevnik od osnovne škole. Tongue Baš mi je fora ideja voditi dnevnik o biljčicama...
 
S čim da počnem? Pa ovako, jučer kupila lukovice frezije i ( izgleda mi kao ) gomolj plamenca. Plamenac nisam nikada imala i baš mu se jaaaaaaaako veselim. Danas će mi muž donijeti moje tegle, koje su kod kuma na tavanu, pa krečem u akciju. Zemlja je doma i kod svekrve ću uzeti glistal. Nadam se da će uspijeti na mom južnom balkonu. Stavit ću ih malo u zaklon...
 
...a sunce pičiiiiii.LOL



Odgovori:
Objavio: stephanotis
Datum objave: 19 Veljača 2008 u 10:08



Objavio: Triša
Datum objave: 19 Veljača 2008 u 11:43
Još jedan dnevnik za čitanje - super, vidjela sam već što si kupila pod frezijama, nisam s njima imala sreće, ali ti sigurno hoćeš, samo hrabro.smile177

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: administrator
Datum objave: 19 Veljača 2008 u 11:45
SAmo hrabro i veselimo se novim iskustvima i novim slikama i savjetima i od tebe!!!!


Objavio: stephanotis
Datum objave: 19 Veljača 2008 u 15:00
Hvala vam. Tongue
Vidjet ćemo što će narasti iz toga...


Objavio: shasha
Datum objave: 19 Veljača 2008 u 22:22
Steph,jel ti je ovaj phlox visok?
Ma sve će to niknuti,uz tvoj trud i našu morlanu podršku,moraWink


Objavio: stephanotis
Datum objave: 20 Veljača 2008 u 09:33
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Steph,jel ti je ovaj phlox visok?
Ma sve će to niknuti,uz tvoj trud i našu morlanu podršku,moraWink
Je je visok je 75 cm. I imam taman jedan zidić na balkonu gdje bi ga stavila, da ga vjetar ne slomi. Jao kako se veselim!!!!!
Hvala za moralnu podršku, trebat će mi. TongueTongueTongue
Sva sreća da sam tvrdoglava što se cvijeća tiće, pa želim sve probat posaditi ili imati. Nešto uspije a nešto baš i ne...Confused


Objavio: stephanotis
Datum objave: 20 Veljača 2008 u 09:35
Tegle stigle. Za plamenac imam, ali za frezije ću ipak morati u šoping...LOL
Nadam se da ću ih danas uspijeti posaditi. Već postajem jaaaaaaaaakoooo nestrpljiva...Confused


Objavio: stephanotis
Datum objave: 21 Veljača 2008 u 10:48
Ništa od jučerašnje sadnje... Bila svekrva i bla bla bla i a jooj ponoć!!! LOL
Možda danas uspijem... Malo mi je komplicirano pošto imam dijete od skoro dvije godine koje ide spavati u devet-pol deset, pa samo onda mogu nešto takvo raditi...
 
Evo i mog alatića, kojeg mi je muž kupio u Bauhausu. Još čeka da ga se upotrijebi. Nadam se da je danas taj dan. Tongue


Objavio: shasha
Datum objave: 21 Veljača 2008 u 19:13
Obožavam te malecke alatke.Već ih imam toliko da mi MM kupio neki"opasač" za njih.To je remen sa nekim džepićima i svim i svačim gdje stavim taj sav alat i onda ok pojasa.Pravi majstor sam sa timesmile156


Objavio: Triša
Datum objave: 21 Veljača 2008 u 20:24
smile107Stephanotis, sladak je alat, očito svi imamo slične alatke, svaki put kupim nešto, luda sam za tim sitnim alatom za cvijeće.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 22 Veljača 2008 u 10:03
Ma meni je, nažalost, ovo dosta jer nemam vrt, pa sam ograničena na teglice. Confused


Objavio: stephanotis
Datum objave: 22 Veljača 2008 u 10:06
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Obožavam te malecke alatke.Već ih imam toliko da mi MM kupio neki"opasač" za njih.To je remen sa nekim džepićima i svim i svačim gdje stavim taj sav alat i onda ok pojasa.Pravi majstor sam sa timesmile156
 


Objavio: stephanotis
Datum objave: 22 Veljača 2008 u 10:13
Dan treći pokušaja sađenja frezija...propao.
Još uvijek su u svojoj vrečici. Ne ide pa neide...Confused


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 23 Veljača 2008 u 18:49
Gledala lukovice frezija i razmišljala je si il ti svoje posadila pa onda donjela ziherašku odluku - kupila asm si 5 rezanih, žutih frezijica. Prošle su držale 14 dana i stvaro sam uživala u njima.


Objavio: stephanotis
Datum objave: 25 Veljača 2008 u 11:24
Moje konačno posađene. Sad ću staviti i slikice...
Mislim da ću i ja ići kupiti par rezanih, jer ko će izdržati dok ove narastu. LOL


Objavio: stephanotis
Datum objave: 25 Veljača 2008 u 13:46

Konačno sam u subotu uspijela posaditi svoje nove cvijetiće.Smile

 
 
 
 


Objavio: stephanotis
Datum objave: 25 Veljača 2008 u 13:46
Sad slijedi najgori dio, a to je čekanje... LOL


Objavio: Triša
Datum objave: 25 Veljača 2008 u 18:30
Imaš pravo, to je najteži dio, ja svako jutro čučim na podu kraj posudica, koje su mi u kući, i uvijek je nešto novo, nekad je i korov, ali ja sretna, tek poslije skužim da je drugačije od većine.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 03 Ožujak 2008 u 10:09
Nije me bilo par dana, ali eto me nartag. : ))))
Plamenac RASTE. Slikica stižeeee...
Frezije još ne... ali nadam se da budu. Idem ih škicati svaki dan. I mališa hoće škicati ( sad će imati dvije godine i obožava cvijeće, mama ga naučila Tongue) pa ga moram dići i onda on gleda svaku teglu i viće NJEMA, NJEMA.SmileSmileSmile A za plamenac viće EVO JEEE. SmileSmileSmile


Objavio: Triša
Datum objave: 03 Ožujak 2008 u 10:26
Bravo mama, roditeljski primjer je najvrijedniji-neka mali zna cjeniti ljepotu.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 04 Ožujak 2008 u 09:27
evo gaaaaaaaaaaaaa!!!
 
 
zar nije divaaaaaaaaaaaaaaan???!!! Micek mali...
 


Objavio: stephanotis
Datum objave: 04 Ožujak 2008 u 09:30
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bravo mama, roditeljski primjer je najvrijedniji-neka mali zna cjeniti ljepotu.
On je sav tako dragi. Obožava cvijeće i životinje. I naravno da smo mi tu, kao roditelji, da razvijamo tu ljubav još više.
Svako jutro nas dva skupa škicami. I naravno kad dođemo s posla.
Jedva čekam da niknu...


Objavio: stephanotis
Datum objave: 04 Ožujak 2008 u 09:40
Jučer sam ipak unijela oleander s balkona iako u prvi mah nisam vjerovala da će toliko zahladiti. Sva sreća da jesam jer su ipak bili u pravu...
Nadam se da neće


Objavio: shasha
Datum objave: 04 Ožujak 2008 u 10:44
Steph,ja sam hibiscuse ipak ostavila vani,dature sam unjela.Mislim da ću i hibiscuse danas navečer ubaciti u kuću na noćenje,Jesu oni zaštićeni vani no nekako je poprilično zahladilo.


Objavio: stephanotis
Datum objave: 04 Ožujak 2008 u 11:15
Upravo sam zvala 95 da vidim koje je stanje. Kaže da je vani 4 stupnjeva!!! Nadam se da će brzo proći...


Objavio: stephanotis
Datum objave: 06 Ožujak 2008 u 10:08
Što se tiče frezija ništa novo. Dali da se brinem?? Hmmm ma valjda će izaći, moraju!!!
Plamenac raste...Big%20smile
Jučer u piđami spašavala čempres na balkonu od onih naleta vjetra.
Kad će se vratiti???
 


Objavio: Triša
Datum objave: 06 Ožujak 2008 u 15:01
Draga moja strašna si, razumijem trčanje oko biljki i "spašavanje" jer to stalno radim, ali ima jedna super stvar, jasmin kojeg sam unijela u kuću, preko noći je procvjetao. Ne brini za frezije, ma izaći će.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 07 Ožujak 2008 u 11:44
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Draga moja strašna si, razumijem trčanje oko biljki i "spašavanje" jer to stalno radim, ali ima jedna super stvar, jasmin kojeg sam unijela u kuću, preko noći je procvjetao. Ne brini za frezije, ma izaći će.
Vidjela sam tvoj jasmin. Divan je!!!
Ma još ništa od frezija, ali čekam ja. Strpljen-spašen!!Big%20smile


Objavio: stephanotis
Datum objave: 31 Ožujak 2008 u 13:18
smile56
Eto i mene nakon tri tjedna ( mališa bio bolestan, doma nema interneta.).
 
Slikala svašta, ali pametno ponijela samo fotić, a kabel čubi doma. Smile
Brojno stanje frezija je 3 od 12... Confused
No nema veze, za prvi puta ja zadovoljna.
Lavandica procvala a kupila sam i vincu( jel se talk zove??) bijelu. Predivna je...


Objavio: stephanotis
Datum objave: 03 Travanj 2008 u 12:11
plamenac raste...
 
moram ga ponovno slikati...društvo mu radi jedna frezija.Smile


Objavio: Triša
Datum objave: 03 Travanj 2008 u 12:46
Plamenac uspješan, a frezije i meni nakon nekoliko pokušaja prvi puta izašle, a ove godine zakazale anemone - no još se nadam.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 03 Travanj 2008 u 13:45
Moj mini vrt na balkonu prije "usađivanja" vinke.


Objavio: xenia64
Datum objave: 03 Travanj 2008 u 21:15
Baš je zgodna vinka, nisam još vidjela bijelu.


Objavio: SilveK
Datum objave: 03 Travanj 2008 u 22:25
Niti ja još nisam vidjela bijeli zimzelen...smile227


Objavio: stephanotis
Datum objave: 04 Travanj 2008 u 13:04
Ma da ?? Kaj sam slučajno kupila neku rijetku vrstu?? Fora. Prodala mi žena na placu. To je iz njenog vrta. Meni se baš jako dopala... Pošto se rasađuje povijenicama.... OČE KO?? Tongue


Objavio: SilveK
Datum objave: 04 Travanj 2008 u 22:55
Ja!!!! dok razmnožiš, lijepo se preporučam za jednu malu sadnicusmile94


Objavio: shasha
Datum objave: 05 Travanj 2008 u 08:37
Bijela vinca,prekrasnoooooo!!!! Stvarno je rijetko gdje ima za kupiti,pa čak i za vidjeti.Ja te nebum žicala(kad Silvekica dobi nju ću žicatiLOL)


Objavio: stephanotis
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 14:17
Eto me i opet nakon dva tjedna bolovanja s malim...
 
Plamenac ODAPEO Cry, frezije narasle, čekam bi li procvale. Kupila ogromnu teglu za balkon a nemam mojma još što bi unutra. Znam jedino da sigurno ide lobelija unutra...a ostalo, vidjet čemo. Mislim ad će jedna ljubičasto-bijela kombinacija biti dobitna.
 
A pošto je moja velika tegla još prazna, ostaje mi jedino moj mini vrt, s kojim ću vas gnjaviti dok god ne posadim nešto novo... smile96


Objavio: stephanotis
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 15:26
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ja!!!! dok razmnožiš, lijepo se preporučam za jednu malu sadnicusmile94
Ma nije problem, samo kad bi još neko objasnio kako da ju razmnožim...Big%20smile


Objavio: Triša
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 15:45
Lijepo si to smislila, a znamo da velika tegla neće biti dugo prazna.smile79

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: shasha
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 19:57
Ima vremena Steph. I moje tegle su još prazne. što se vince tiče,lako se razmnožava. Grane koje sad pužu po tegli će se same zakorjeniti u dodiru sa zemljom.Ili se razmnožava djeljenjem,no kako je tvoja mala još se nema šta razmnožiti.Do jeseni će biti već lijepa velika.


Objavio: SilveK
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 22:20
Ili ako postoji koja dulja grana malo ju na par mjesta gurneš u zemlju ili pokriješ s malo zemlje...tu će pustiti korijenje,


Objavio: stephanotis
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 08:51
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ili ako postoji koja dulja grana malo ju na par mjesta gurneš u zemlju ili pokriješ s malo zemlje...tu će pustiti korijenje,
Tak nekak mi je rekla i ženska od koje sam ju kupila. Ima granu od valjda metar i pol... budem ju "posadila" u zemlju, pa ćemo čekati. LOL


Objavio: stephanotis
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 15:13
Eto, ulovila sam malo vremena da pregledam katalog Decore i našla što bi ja u svoju teglu... želje, želje LOL
 
Ovako:
Niski timijan (minor), puzava tustika ( album), puzavi plamenac ( alba), plamenac ( chattahoochee), mravinac ( aureum), hosta ( mediovariegata), zvončika i naravno lobelija. Plus ono što imam doma a to je lavanda, čuvarkuče i još neki sukulentići...
 
Da je itko već naručivao od njih ili da bolje čekam Floraart, pa vidjet što tamo mogu nabaviti...i po kojoj cijeni.


Objavio: andrea01
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 21:33
Steph, nemam iskustvo sa kupnjom kod decore, ali na Flori se može dogoditi da baš te biljke i ne pronađeš... a cijena im se smanjuje kak prodavač dozvoli! Pa eto procijeni sama ili sačekaj još netko će se javiti! 


Objavio: iris
Datum objave: 22 Travanj 2008 u 22:03
mislim da je plantlover naručivao i da je rekao da je zadovoljan

-------------


Objavio: stephanotis
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 15:12
 
Moja ljubimica. Sanjam da će jednoga dana biti velika ko one na moru. smile156
Imam ju već 3 godine, i ne raste baš puno u zrak ali zato svake godine cvijeta ko luda... Ima neko tajnu za rast. Nedavno sam ju presadila.


Objavio: SilveK
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 22:59
Koja je to biljka? Nije mi baš poznata.


Objavio: shasha
Datum objave: 24 Travanj 2008 u 23:46
prekrasna jesmile169


Objavio: stephanotis
Datum objave: 25 Travanj 2008 u 08:48
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Koja je to biljka? Nije mi baš poznata.
To je bugenvilija. One na moru oduzimaju dah. Budu velike i do deset metara. Ova moja je malecna. Bila je sva jadna kad sam ju kupila. Niko ju nije htio, pa sam ju ja udomila. :)


Objavio: SilveK
Datum objave: 25 Travanj 2008 u 16:32
Ma bravo....i ona ti se odužila cvjetanjem.


Objavio: Triša
Datum objave: 25 Travanj 2008 u 18:57
Narasti će on I tebi, pa kad ti uđe kroz prozor mislit ćeš da je došao "čarobni grah"
Prekrasna je.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Šeflera
Datum objave: 25 Travanj 2008 u 20:48
Krasno. Bude te još više uveseljavala kad naraste- kak Triša veli- ko čarobni grah.
I ja bi vrlo rado tu grahoricu , ali nemam uvjeta. Zato kad odem šogorici u Zadar pasem oči na zadarskim cvetekima.


Objavio: stephanotis
Datum objave: 05 Svibanj 2008 u 14:06
Evo još jedna slika moje ljubimice...
 
A nešto se i radilo/sadilo ovaj vikend LOL
 
 
I eto početak novog "kamenjara" Tongue
 
 
To je to za sada...
 


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Svibanj 2008 u 14:16

Ploxić će u kamenjar, nadam se , a i sve ovo sa zadnje slikice.

smile141



-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 05 Svibanj 2008 u 14:44
Moj ploxić je uginuo. Ovo su jastučasti plamenci ( bar mislim). Moj je trebao biti visoooooooki. Wink Ima i lobelija i lavanda. Danas dolazi još čuvarkuča i još neki sukulentići za kamenjar. Jedva čekam da dođem doma da još malo kopam. Smile Uf kako bi ja jedan veeeeeeeeelikiiiiiiiii cvijetnjak!!! No za sada se moram zadovoljiti teglama na balkonu. Ali imat ćemo mi ( MM i ja ) pod stare dane kućicu... očemo, očemoSmilesmile160


Objavio: rijeka53
Datum objave: 05 Svibanj 2008 u 17:05
.......drzim fige za realizaciju  snova, a kopa se u vrtu isto kao i na balkonu, kamenjar je velicanstvenThumbs%20Up


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 05 Svibanj 2008 u 21:46
Važno je početi, sad ćeš na balkanu naučiti i onda u vrtu oko kuće odmah krenuti, važno je samo jako željeti i vidjet ćeš da ćeš to i ostvariiti smile78


Objavio: stephanotis
Datum objave: 06 Svibanj 2008 u 09:23

Hvala vam na divnim riječima. Smile

Ma joj moram još posaditi nešto u svoj "kamenjar" ali kiša baš neda.
Jučer je balkon bio skroz mokar. Posušio se tek kad je pao mrak. I ništa, uzela ja bateriju, pošto nam je pregorila žarulja na balkonu, ( MM ju mijenja od prošlog ljeta, mislim da ću ja morati preuzeti taj zadatakConfused) i svijetlim ja po kamenjaru da vidim kako se drže biljčice. I mislim si u jednom trenu, ajme, sad kad neko od susjeda pozove muriju, jel ko normalan svijetli s baterijom na svom balkonu u pola dvanaest po noći.LOL Nisam mogla izdržati do ujutro. Znam da me bar vi razumijete. smile160


Objavio: SilveK
Datum objave: 06 Svibanj 2008 u 22:04
E baš si me nasmijala  smile96

Normalno da te razumijem, ima nas više LOL


Objavio: Triša
Datum objave: 06 Svibanj 2008 u 22:10
Stephanotis, ne  znam što je smješnije, ti po noći s baterijom, ili ja u 4 ujutro kad ne mogu spavati, ogrnuta dekom u spavaćici, raščupan, što misliš da me netko vidi, ne bi zvao murju, nego psihijatra.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Šeflera
Datum objave: 06 Svibanj 2008 u 22:36
Dakle- to su prizori koje bi se isplatilo slikati!
Gdje su ti paparazi kad ih trebaš!?smile156


Objavio: stephanotis
Datum objave: 07 Svibanj 2008 u 09:32
Drago mi je da sam vas nasmijala. Smile
 
Nego da se pohvalim što sam jučer od svekrve dobila :
 
 
Zar nije divna?? Embarrassed
 
A taman mi je falilo nešto bijelo za ljubičasto-bijelu kombinaciju u mom "kamenjaru". Eto nešto s mog popisa je stvarno u kamenjaru, a nešto baš i ne... A ima i iznenađenja na koja nisam računala. Uglavnom ne mogu dočekati da dođem doma i posadim svoju novu ljepoticu.
 
smile160
 
 


Objavio: stephanotis
Datum objave: 07 Svibanj 2008 u 09:35
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Stephanotis, ne  znam što je smješnije, ti po noći s baterijom, ili ja u 4 ujutro kad ne mogu spavati, ogrnuta dekom u spavaćici, raščupan, što misliš da me netko vidi, ne bi zvao murju, nego psihijatra.
smile195
A imam i ja "izleta" na balkon u piđami...sva sreća smo na drugom katu, pa se baš ne vidi dobro odozdola. Wink A ja se pravim da je to skroz ok. Big%20smile


Objavio: shasha
Datum objave: 07 Svibanj 2008 u 11:42
Osti ti je prekrasan Stephsmile79
Što se tiče tih "čudnovatih "izleta naravno da nisi jedina i nama to uopće nije čuno,dapače,sasvim normalno.
Sad kad sam to pročitala sjetila sam se Donate.Još uvijek mi je njen potez u svezi cvijeća "najluđi".Ne znam više gdje je to pisala,uglavnom,prošle godine je kod njih bilo nevrjeme(tuča) i ona jadna na terasu sa kišobranima i drži kišobrane nad cvijećem da ga tuča ne uništi.         Donatasmile120
 


Objavio: stephanotis
Datum objave: 07 Svibanj 2008 u 11:57
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Osti ti je prekrasan Stephsmile79
Što se tiče tih "čudnovatih "izleta naravno da nisi jedina i nama to uopće nije čuno,dapače,sasvim normalno.
Sad kad sam to pročitala sjetila sam se Donate.Još uvijek mi je njen potez u svezi cvijeća "najluđi".Ne znam više gdje je to pisala,uglavnom,prošle godine je kod njih bilo nevrjeme(tuča) i ona jadna na terasu sa kišobranima i drži kišobrane nad cvijećem da ga tuča ne uništi.         Donatasmile120
 
 
smile195smile156Ovo je najluđe- definitivno... Što sve nećemo napraviti za svoje biljkice. Moram pohvaliti svog mališu od dvije godine. Kaže meni teta jučer da joj je moj mališa brao cvijetiće. Mamina škola. Smile A mama ponosna!!! Voli jako biljkice i mama ga naučila da biljkice mazimo i pazimo.Wink


Objavio: Triša
Datum objave: 07 Svibanj 2008 u 13:50
Mama prava si!

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 08 Svibanj 2008 u 09:22
Moj kamenjar gotov. JOOOOOOOOOOOOJ kako sam sretna. Idem ga škicati svakih pet minuta. Jedva čekam da dođem s posla!!! LOL
 
Navečer:
 
Ujutro na suncu:
 


Objavio: Triša
Datum objave: 08 Svibanj 2008 u 10:15
Ma divan ti je i navečer i ujutro na suncu, uživaj - da zaboravila si ga slikati u podne.smile143

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 08 Svibanj 2008 u 11:15
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ma divan ti je i navečer i ujutro na suncu, uživaj - da zaboravila si ga slikati u podne.smile143
Nisam ga još ni vidjela u podne. Napravila ga jučer navečer, buljila ujutro ( skupa s mališom) deset minuta u njega i ošli na posao.Confused Ko će dočekati subotu?? smile39


Objavio: shasha
Datum objave: 08 Svibanj 2008 u 23:33
smile141krasan jesmile64


Objavio: stephanotis
Datum objave: 09 Svibanj 2008 u 08:53
Joj hvala ti. Ma kad se sjetim slika iz tvog dvorišta...predivno je.
Jako me veseli moj mali i moj mini kamenjar. Ne bi mogla biti bez cvijeća. Selila sam se nekoliko puta i uvijek sam vukla sve moje cvijeće sa sobom. Smile


Objavio: Šeflera
Datum objave: 09 Svibanj 2008 u 08:58
Prekrasan je mini kamenjar! smile141


Objavio: stephanotis
Datum objave: 09 Svibanj 2008 u 09:56
Hvala, hvala. Išla bi sad najradije doma s posla i gledala satima u njega. Neki puta si mislim da sam malo munjena, ali mi je drago da sam otkrila mjesta di nas ima više takvih. smile72


Objavio: nera
Datum objave: 09 Svibanj 2008 u 10:17
super ideja za kamenjar u padeli. odlično je. svaka pohvala.

-------------
Life is like box of chocolate...


Objavio: stephanotis
Datum objave: 12 Svibanj 2008 u 11:04
Hvala svima na pohvalama. Smile
 
Bila mi u subotu Vera na kavici. Eto što mi je donijela...
 
Hvala Veri još jednom...
Znate već da moj mališa voli brati cvijetiće. I tako sjedimo mi na balkonu, pijemo kavicu, kad moj Luka lijepo nabere dva cvijetića, iz mog manjeg kamenjara ( a i bila su samo dva) i da ih Veri. I što sad reći djetetu?? Big%20smile Poslije smo imali duuuuuuuugi razgovor ( mama pričala, on me milo gleda LOL), i dogovorili smo se da neće više. Samo se vani smiju brati cvijetići. Eto, Luka i Vera su se skompali i dogovorili se da idemo ovaj tjedan mi kod nje. Jedva čekam da vidim njen kamenjar.
smile39
Ovako izgleda balkon s Verinim poklonima. Klinčići divno miriše, a boja im je predivna. Japansko drvo posađeno. Divno je.Wink
 


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 12 Svibanj 2008 u 13:05
Drago dijete sreće stvarno ti prelijepo izgleda kamenjarčić!
Javite se - hoću i ja biti s vama...a  Luki smile78


Objavio: stephanotis
Datum objave: 12 Svibanj 2008 u 14:03
Joj hvalaEmbarrassed. Sve se da dogovoriti... Ja sam uvijek za druženja. Smile
Luka šalje pusu natrag i cvijetić iz maminog kamenjara.LOL


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: VERA1
Datum objave: 14 Svibanj 2008 u 21:55

Pozdrav stephanotis . Tek sad sam vidjela tvoje sličice sa novim biljkicama , vidim iklinčići su posađeni u žutoj kantici. Itvoji pokloni su posađeni i sutra ih uslikam po danu pa postavim slikice. Pusa MALOM MOTORISTI.



Objavio: stephanotis
Datum objave: 15 Svibanj 2008 u 08:53
Originalno poslano od člana VERA1 VERA1 napisao:

Pozdrav stephanotis . Tek sad sam vidjela tvoje sličice sa novim biljkicama , vidim iklinčići su posađeni u žutoj kantici. Itvoji pokloni su posađeni i sutra ih uslikam po danu pa postavim slikice. Pusa MALOM MOTORISTI.

smile197mali motorista.
Klinčići su predivni... Baš me razvesele svako jutro kad idem škicati cvijeće na balkon.


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: Triša
Datum objave: 15 Svibanj 2008 u 08:59
Sve je preslatko, a Luku imamo i mi, pa čujem da je motorista, e onda sigurna spada k nama moji svi voze motore, svaki svoj, ludi su za motorima.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 15 Svibanj 2008 u 11:21
Evo što se jučer "radilo". Pila se kavica kod Vere. Dakle, njen kamenjar je diiiivaaaan. A pošto nas dvije osim ove stranice, veže i coolinarika, Vera je ispekla kolač koji sam joj na toj stranici ishvalila. I nisam pogriješila, kolač je prefini. Bio je i mališa samnom i uživao u kolačima, cvijeću, soku ( koji doma baš i ne dobiva, pogotovo ne u svojoj čaši, pa je bio van sebe LOL ), susedovom pesu, motorima i maci Sivku...
 


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: stephanotis
Datum objave: 15 Svibanj 2008 u 11:26
I pošto ja baš i nemam puno cvijeća da mogu naslikavati,  eto opet moje ljepotice... LOL
 


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: stephanotis
Datum objave: 15 Svibanj 2008 u 11:36
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sve je preslatko, a Luku imamo i mi, pa čujem da je motorista, e onda sigurna spada k nama moji svi voze motore, svaki svoj, ludi su za motorima.
Šta ne kažeš, šaljem ga za vikend do tebe. smile197


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: iris
Datum objave: 15 Svibanj 2008 u 11:41
cvijeće i kolači...pa može li bolje od toga Smile

-------------


Objavio: VERA1
Datum objave: 16 Svibanj 2008 u 15:35
Evo  stephanotis posadila sam cjetiće koje si mi pokonila
 
 
 
 
 
Ovaj sam posadila isto u kamenjar odmah, nadam se da će pustiti korjenje, što ti misliš?
 
 
 
 


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 16 Svibanj 2008 u 19:36
Kak su moje susedice vrijedne, vidite vi ljudi koliko se tu cvijeća izmijenilo i napravio prekrasan balkonski kamenjar i nevjerojatno ali još proljepšao Verin purgerski raj!


Objavio: stephanotis
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 10:34
Joj divno Vera. LOL Sukulent će se primiti sigurno, to raste ko ludo!! Wink Drago mi je da sam malo pridonjela tvom predivnom kamenjaru. Ali to je samo kap u moru tvojih biljaka.

-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: andrea01
Datum objave: 19 Svibanj 2008 u 17:50
Steph, dobro da si obišla prva taj predivan verin kamenjar!!! smile72
Bravo za druženje!!!  Nadam se i ja kad malo usporim tempo da se vidimo na kavi!!!smile186


Objavio: stephanotis
Datum objave: 04 Lipanj 2008 u 13:05
Da skinem paučinu sa svog dnevnika... Pošto cvijeća nemam ništa novog, eto slikica mojeg mini kamenjara...
Mališa i ja pozdravljamo svako jutro cvijetiće...Smile
 
 
 
Floraart sam nažalost propustila, iako možda i bolje jer znam da se ne bi mogla suzdržati... a mjesta za cvijeće niotkud. LOL


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: Triša
Datum objave: 04 Lipanj 2008 u 21:26
Baš ti je sladak, obožavam plavo.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 26 Lipanj 2008 u 12:17
Eto da malo obrišem prašinu sa svog dnevnika. Nemam ni jednu slikicu za staviti, jer je za to potrebno ponijeti fotić, a bome i kabel. LOL No bum sutra. Iako nema baš niš puno novog. Kamenjar je narasao i sad se ni ne vidi kamenje... Big%20smile No dobro, glavno da biljčice napreduju. Procvala mi je čuvarkuča. Baš mi je lijepa. Budem i nju sliknula.

-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 26 Lipanj 2008 u 12:33
Reci ti nama kako tvoj namiljiji cvjetak podnosi vručinu smile46


Objavio: stephanotis
Datum objave: 26 Lipanj 2008 u 12:53
Uf teško, jadničak. Morala sam mu ošišati loknice da mu bude malo lakše. Imamo klimu doma, ali ga ne želim puno klimati. Mora se naviknuti na ove grozne vručine, jer mi se čini da nećemo više imati normalnih ljeta... Sad ionako zbog kozica ne smije još bar tri tjedna na sunce, pa samo ko vampiri izlazili samo u sumrak. LOL A spavanje je priča za sebe. Stalno se budi i kmeči. Vruče mu je za pop....... Ali ne da se on. Brine i dalje za mamine cvijetiće i ponosno svima pokazuje čuvarkuću koja je procvala. Big%20smile

-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 27 Lipanj 2008 u 09:31
Imala sam "istu sreću " kao i ti da su mi i MPS i MPK dobili kozice uslijed ljeta, ludnica. Izgledali su kao mali Marsijanci onako bijeli na točkice od pudera (to se nekad kupovalo u apoteci, ubi me ali ne znam kako se zove, tražila sam pude kod vodenih kozica, neka tekučina je bila koja se prije upotrebe promučkala i kad se sasušila na kozici izgledala je kao bijela pjegica! Stanovali smo u potkrovlju i u dnevnoj sam sobi imala kadicu sa vodom punom hipermangana i lijepo smo se brčkali, uđu u kadicu, poprskam ih i onda gole van i bez brisanja dok se ne posuše pa onda ponovno!. Da nije bilo te vode mislim da mi ne bi preživjeli. Sva sreća da nisu ostali nikakvi "krateri"
Sretnosmile78


Objavio: Triša
Datum objave: 27 Lipanj 2008 u 10:38
Vratila si se u svoj dnevnik, pa bilo je i vrijeme. Cvijeće raste, kozice su srećom prolazne i ne ostavljaju tragove ako se pazi, a i bolje je da ih prebole kao djeca.
Moja prijateljica koja ih kao djete nije imala sada kad ima 60 godina godinama ju napada herpes svagdje po tijelu (to je isti soj).


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: stephanotis
Datum objave: 27 Lipanj 2008 u 11:28
Znam za taj herpes. Zove se herpes zoster. To je dosta opasno. Ma drago mi je da smo prošli kozice. Idemo dalje. LOL Njemu će možda ostati par ožiljaka na licu. Vrijeme će pokazati. Moje jadno cvijeće gori na južnoj strani. Zaboravila ga zaliti jedno večer i drugi dan se jako uvrijedilo. Nadam se da neće biti većih oštećenja.

-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: stephanotis
Datum objave: 27 Lipanj 2008 u 11:30
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Imala sam "istu sreću " kao i ti da su mi i MPS i MPK dobili kozice uslijed ljeta, ludnica. Izgledali su kao mali Marsijanci onako bijeli na točkice od pudera (to se nekad kupovalo u apoteci, ubi me ali ne znam kako se zove, tražila sam pude kod vodenih kozica, neka tekučina je bila koja se prije upotrebe promučkala i kad se sasušila na kozici izgledala je kao bijela pjegica! Stanovali smo u potkrovlju i u dnevnoj sam sobi imala kadicu sa vodom punom hipermangana i lijepo smo se brčkali, uđu u kadicu, poprskam ih i onda gole van i bez brisanja dok se ne posuše pa onda ponovno!. Da nije bilo te vode mislim da mi ne bi preživjeli. Sva sreća da nisu ostali nikakvi "krateri"
Sretnosmile78
Joj tak je i naš bio sa bijelim točkama. Taj puder kad se posuši ostaje tjedan dana. Confused No sad je to iza nas...


-------------
Ja sam dijete sreće


Objavio: stephanotis
Datum objave: 27 Lipanj 2008 u 15:57
Evo mog izraslog kamenjara/đungle. Od kamenja ni K. :)))
 
 
Ovu divnu pahiru nam je kupila svekrva...
 
A ovo je mali cvijetić od čuvarkuće...


-------------
Ja sam dijete sreće



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk