Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Božićni ukrasi za Ladimirevce

Web: Cvijet.info
Kategorija: Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!!
Ime foruma: Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
Opis foruma: Dogovori i razgovori o humanitarnoj akciji za sadnju cvijeća u jesen
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2258
Datum ispisa: 28 Travanj 2024 u 01:49
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Božićni ukrasi za Ladimirevce
Objavio: Šeflera
Tema: Božićni ukrasi za Ladimirevce
Datum objave: 30 Rujan 2008 u 11:58
Božićne ukrase bismo poslali u 12-om mjesecu.....tako da imamo vremena za rad....ali dobro je da se dogovorimo ranije
 
Popis tko radi što:

1- kuglice u kutijama- ukupno 14 kutija + ako se napravi još kuglica dodat ćemo još po jednu kutiju.
(kutije su zamišljene kao set sa kuglicama, da svaka kuća dobije po jednu kutiju.ako se napravi više kuglica može se dodati u još kutija pa nek svaka kuća dobije i po dva seta. Kutije se mogu raditi proizvoljno - tko što ima: kutije od sladoleda, kutije od dječjih cipela i sl.)

Proljeće - 3 kutije
Iris - 3 kutije
Šefi - 3 kutije
Darla- 3 kutije
Bubamara- 3 kutije?

Sashina mama- heklani anđeleki za bor - 100 kom! Big%20smile

Kutijica za sad dovoljno- ako netko napravi i više nebu škodilo!

2- Snješko
(izgled snješka pogledati ovdje: http:////www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2245&PN=3 - www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2245&PN=3

Miškopiško - preko nekoliko snješkića Clap

3 - Snježno selo

Proljeće - 3 sela
Šefi - još 3 sela, a možda i više
Dobrovoljci?

4 - adventski vjenčići

Šefi - 3 komada
Sasha - .....

dobrovoljci?

5 - tegle za božićne zvijezde

Hippy-
Darla - preko nekoliko
Bubamara- ....
Leonarda- ...

6- medvjedići od gipsa

Monna - preko nekoliko!


Ako se netko želi uključiti u izradu gore navedenog nek mi pošalje PP da ga upišem!


-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/



Odgovori:
Objavio: darla
Datum objave: 01 Listopad 2008 u 13:18
E sad ću ispasti seljak al ne znam di se to prijavljuje.... valjda je ovak o.k.
 
Ja mogu napraviti kuglice i teglice za božićne zvijezde (koji format teglica može biti?) O kakvim je kutijama za kuglice riječ, di da to nabavim?
 
Fakat mi je bed, al ja ništ ne kužim di se dogovarate za to?
 


Objavio: iris
Datum objave: 01 Listopad 2008 u 13:29
dogovaramo se u drugoj temi Tete-salvete za Ladimirevce
 
mislim da ćemo promijeniti temu.....pa ne žuri sa pravljenjem kuglica Smile


-------------


Objavio: monna-1
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 21:34
Ja mogu raditi medvjediće od gipsa, ako je to prihvatljivo, za ukrašavanje bora. Slika medvjedića je u mom dnevniku. Samo mi javite kome bih to trebala poslati da preda dječici kad budu gotovi!!!


Objavio: iris
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 21:37
naravno da mogu medvjedići...preslatki su Smile
za slanje ćemo još viditi...vjerojatno ćemo administratoru poslati


-------------


Objavio: monna-1
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 21:40
Ok, ima još vremena da me netko obavijesti. Onda, punom parom, juriiiiiš u gipsanje!smile213


Objavio: Šeflera
Datum objave: 22 Listopad 2008 u 08:31
Upisala sam medvjediće u  popis! Thumbs%20Up
Za dostavu se bumo dogovorili!



-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: monna-1
Datum objave: 22 Listopad 2008 u 13:41
Šefi, važi!


Objavio: proljeće
Datum objave: 23 Listopad 2008 u 15:15
Ako se organizira kakva dostava iz Zagreba molim da me se obavijesti, jer i ja imam jednu malo veću kutiju igračaka!!!


Objavio: Šeflera
Datum objave: 25 Listopad 2008 u 09:50
Svi novi upisani! Hug

Proljeće - mislim da kavica krajem 11-og mjeseca ne gine, a tada bi mogli i organizirati pošiljku sa poklonima. To bu sad skoro, pa da imamo na umu!

Ako netko nemre na kavicu ili nije iz Zagreba nek pošalje pošiljku meni na adresu - ak želi - jer mislim da bumo poklone slali direkt u Ladimirevce!




-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: monna-1
Datum objave: 25 Listopad 2008 u 10:56
Šefi, pošalji mi adresu da dostavim medvjediće kad budu gotovi! smile230


Objavio: proljeće
Datum objave: 27 Listopad 2008 u 08:32
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Svi novi upisani! Hug

Proljeće - mislim da kavica krajem 11-og mjeseca ne gine, a tada bi mogli i organizirati pošiljku sa poklonima. To bu sad skoro, pa da imamo na umu!

Ako netko nemre na kavicu ili nije iz Zagreba nek pošalje pošiljku meni na adresu - ak želi - jer mislim da bumo poklone slali direkt u Ladimirevce!


 
Ma nema problema, kavicu ćemo svakako organizirati, a i poklone dostaviti!!!Wink


Objavio: iris
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 13:59
ajde da dignemo temu....i nastavimo dogovore...tko i šta radi
 
osim kutija još nisam odlučila šta ću još


Objavio: Šeflera
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:04
A recimo girlande?



-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: shasha
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:12
Ajme koliko tema,pogubila sam se. Dalje od ove neidem,istjerajte me,ak možeteLOL
Aj Šefi,piši mene onda za adventne vjence i neke ukrase za bor radim.Mamu sam zaposlila(jer ja ne znam heklati) da napravi anđeliće.Budem vidjela koliko ih je napravila pa se može podjeliti.Ja joj rekla nek sam radi da ne može previše napraviti no ispod 100kom.nek ne računa.


Objavio: proljeće
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:17
Ne znam da li da pravimo ona lijepa sela od kartona ili ne???
Hippy je negdje napisala da su jako nestabilna, pa bi bio problem transporta!!!
Možda da napravimo nešto drugo umjesto toga.
Šta vi mislite?
 


Objavio: iris
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:17
shasha al si joj dala posla Big%20smile valjda će žena stiči to naheklati
 
kupila sam nedavno neki kalup za anđelčiće od gipsa pa možda njih napravim
 
ma sigurno može i nešto drugo umjesto sela ako su tako zeznuta ?


Objavio: Šeflera
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:19
Sasha upisujem!
Prije nego komp ponovno prošvika!!!!



-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: Šeflera
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:23
Proljeće! Pa nemora selo biti tako veliko. Može biti i jedna kućica sa jednim borekom! Ja sam tak mislila napraviti. Jednu do dvije kućice sa borom ili neki drvom ili sl. Mjesec, zvjezde! Ovaj vikend bum probala napraviti jednu pa bum pokazala! 

-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: proljeće
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:30

Čekam onda tvoje izvješće.

Interesira me kako misliš to napraviti, misliš li negdje staviti i lučicu?
 
(Smajlići mi se ne otvaraju, inače bih ti stavila bar jednoga)!


Objavio: proljeće
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:42
Evo i jassi će napraviti nešto za djecu, ali ne zna točno što.
U svakom slučaju pustit ćemo joj na volju, bitno je da dječica dobiju što više darova.
 


Objavio: Šeflera
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:43
Nisam misalila stavljati ništa "vatreno" da ne bi bilo!! Eventualno prostor za lampice! Imala sam jaslice sa rupicom za lampicu pa je Isusek imao svjetlo!

-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: proljeće
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 14:59
Aha...ma budemo nešto skemijale...


Objavio: proljeće
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 15:00
Čudo jedno kako namirišemo dobre teme...dok si rekao keks sve smo tu...ali to mi je baš super... nitko još ne spominje nikakav termin. ja se moram organizirati, budući da imam dijete koje me potpuno zaokuplja...Tongue


Objavio: bubamara22
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 16:09
zna li netko možda gdje ima za kupiti ovih držača za lučice poput ovih na slici, naravno jeftinijih jer ova kocka dođe 20 kn, a lanterna 35 kn.....a zgodne su jer su bijele pa se po njima svakaj božićnog da napraviti.......








Objavio: bubamara22
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 16:15
ili netko možda zna kako to napraviti, možda od neke mase???pomagajte, baš su mi slatke.....


Objavio: Šeflera
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 17:50
Zgodna ideja. Ima zgodnih gotovih kućica sa snježnim ugođajem od kojih se može napraviti selo! Imam viziju!!!!
Ove sa slika su vjerojatno keramičke. A kaj misliš na fimo masu?! Neznam da li je ona zapaljiva?! Znam da se peće u pećnici na 130 stupnjeva da bi se osušila, ali da li je poslje zapaljiva?! Mislim da bi mogla biti! Hippy - jel ti znaš!?



-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: bubamara22
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 17:52
probala sam sad sa das masom ne neće se držat, probala sam kockicu kao ovu prvu sa slika gore, no ruši se, pa se bojim da bi se tako i osušila ukrivo.......


Objavio: iris
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 18:14
bubamara ako nemaš neku kockicu odgovarajućeg oblika onda možeš napraviti kocku od kartona presvuči ju folijom i onda na nju napraviti oblik svijećnjaka od dasa i kad se osuši neće biti kriva


Objavio: bubamara22
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 18:15
probala sam baš s jednom kockicom koja je baš taj držač za lučice al se das masa jednostavno ne da zalijepit za nju, stalno se miče.......ne znam kaj da radim....


Objavio: iris
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 18:19
a da napraviš stranice svaku za sebe pa kad se osuše zalijepiš


Objavio: TeaK
Datum objave: 12 Studeni 2008 u 20:51
Ma drage moje ja imam dvije lijeve ruke, ali ako vam treba taxi za sakupiti sve to po Zagrebu i okolici i odvesti u selo ja se javljam (moram pobrati slavu), a ja ću se zadržati na kupnji slatkiša ili sl, a možda bolje na rezervaciji Božićnih zvijezda (mislim cvijeća) jer bojim se da bi moje rukotvorine izzvale zgražanje,, a ne divljenje. smile68


Objavio: Šeflera
Datum objave: 13 Studeni 2008 u 21:01
Cure kak napredujete sa radovima?
Ja ovaj vikend krećem u ofenzivu na kuglice i adventske vjenčiće i selo-kućice! Nadam se da  bu do idućeg vikenda gotovo!

Ajd da vidimo kak stojimo sa radovima!?Cool


-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: bubamara22
Datum objave: 13 Studeni 2008 u 21:30
moja kutija s nakitom je gotova, ima 15 komada unutra, a namjeravam napraviti još jednu.....i radim "stalke" za lučice s ukrasima na das masi, za svaku kuću po jednu (neki će dobiti te stalke, a neki one male kockice za lučice što sam ih već prije negdje objavila...iz ikee)......a tegle još nisam kupila jer čekam da mi netko kaže dimenzije......pliiiiiiiiiizzzzzzz.......


Objavio: bubamara22
Datum objave: 13 Studeni 2008 u 21:33
a trenutno sam i u fazi razmišljanja oko ukrasnih vrećica.....zapravo mislila sam kupiti crveni i bijeli materijal pa da moja mama sašije vreće za slatkiše za svaku kuću po jednu, e pa sad ako netko zna točno od kakvog bi materijala bilo najpametnije šiti tako nešto neka me slobodno savjetuje......


Objavio: bubamara22
Datum objave: 13 Studeni 2008 u 21:36
nešto poput ovog, malo veće, pa unutra možemo stavit slatkiše.....ne mora biti u obliku čizme, može samo kao vreća....




Objavio: jassi
Datum objave: 13 Studeni 2008 u 22:32
ja sam kocke pocela raditi prvu fazu, suse se, onda ide bojanje, pa susenje, pa rubovi -susenje i mislim ispod svake napisati nekaj simbolino, ne znam koliko jos posla -dan do dva, ili ak se zainatim preko noci, do jutra bi mozda i napravila sve do kraja

-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 13 Studeni 2008 u 23:01
to to,i ja sam noćna ptica, bolje sve to nekak ispadne po noći....možda zato jer ne vidim po danjem svjetlu, pa je odmah puno ljepše Tongue


Objavio: bubamara22
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 00:01
evo prva dva "stalka" za lučicu.....ne vide se baš dobro...pasta za modeliranje posuta je sitnim šljokicama koja se baš lijepo presijavaju....ovaj s djedom mrazom još nije gotov, moram ga pofarbat do kraja, i sa strane dodati male zapakirane poklončiće......i naravno ovo su samo probne lučice....



evo izbliza




Objavio: bubamara22
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 02:07
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Zgodna ideja. Ima zgodnih gotovih kućica sa snježnim ugođajem od kojih se može napraviti selo! Imam viziju!!!!
Ove sa slika su vjerojatno keramičke. A kaj misliš na fimo masu?! Neznam da li je ona zapaljiva?! Znam da se peće u pećnici na 130 stupnjeva da bi se osušila, ali da li je poslje zapaljiva?! Mislim da bi mogla biti! Hippy - jel ti znaš!?




šeflera sad sam sjetila da je u offertissimi bilo gotovih kućica za lučice, svakavih, za par kuna....pa da znaš....


Objavio: Šeflera
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 08:18
Fala Bubamaro! Baš su slatki stalci za lučice! 

-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: proljeće
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 08:55
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Zgodna ideja. Ima zgodnih gotovih kućica sa snježnim ugođajem od kojih se može napraviti selo! Imam viziju!!!!
Ove sa slika su vjerojatno keramičke. A kaj misliš na fimo masu?! Neznam da li je ona zapaljiva?! Znam da se peće u pećnici na 130 stupnjeva da bi se osušila, ali da li je poslje zapaljiva?! Mislim da bi mogla biti! Hippy - jel ti znaš!?




šeflera sad sam sjetila da je u offertissimi bilo gotovih kućica za lučice, svakavih, za par kuna....pa da znaš....
 
Cure OPREZ!!!!
 
Ja sam prošle godine tamo kupila ukrase sa lučicama za Božić i skoro sam imala požar na Božić. Sva sreća da smo svi bili za stolom i primjetili!!!!
Naime, kako je lučica gorila tako se ukras zapalio i u trenutku smo imali plamen na stolu!!!
Preporučam, njihove ukrase sa lučicama zaobići u velikom luku!!!


Objavio: jassi
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 10:43
evo ja sam nocnu odradilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:::::
 
 
 
i ostalo kaj sam sve napravila sinoc
 
 
evo moze vas sud!!


-------------


Objavio: proljeće
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 11:00
Moj sud je smile94 fenomenalno!!!
Jako lijepo sve izgleda, a da li je to sve drvo kao podloga ili???
A ovo su ti sve kontur gelovi u raznim tonovima ili ???


Objavio: jassi
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 11:05
drvo je podloga, onda je isla salveta s glanz lak lijepilom, pa akril mat i li  sjajni s kistom, pa kontur metal akril u tubi...izmedju svake faze susenje.....

-------------


Objavio: leonarda
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 11:51
jassy

predivno.....i bila si stvarno jaaaaaako vrijednasmile57


-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: roberta
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 12:02
jassy, ovo je zaista predivno ClapClapClap


Objavio: jassi
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 12:33
potrudih se ja malasmile91

-------------


Objavio: monna-1
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 16:17
Medvjedići za Ladimirevce su gotovi! Joša samo da ih spakiram i pošljem Šefi. Ima ih negdjeoko 40-tak  komada. Nadam se da će se dječici svidjeti Tongue
 


Objavio: ančica
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 16:20
koji šećer,prekrasni su!!!smile133

-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 16:38
savršeni su....kako si ih samo uspjela tako lijepo obojati!!!! ma nemam riječi.........smile55


Objavio: Šeflera
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 18:04
Prekrasno! Ajd sad meni jedan! Big%20smile

-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: Triša
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 18:37
Cure, bravo za vas i kutijice i medvjedići sve je prekrasno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: monna-1
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 19:43
Šefi, no problem! Samo sam već zapakovala, pa će tvoj doći kasnije Smile


Objavio: bubamara22
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 23:13
šeflera ja sam sad malo zbrajala i shvatila da ja imam puno ukrasa za bor, cca oko 90, a pošto sam planirala da u svakoj kutiji bude 15 ukrasa, onda će to ipak biti malo više kutija, pola ukrasa su malo sitniji pa u tim kutijama može biti i 25 komada.....malo sam se zaigrala....no dobro, od viška glava ne boli....


Objavio: iris
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 23:28
ma super bubamara....mislim da ću ja manje toga napraviti....nešto nemam inspiracije.....al zato si ti napravila za 5 ljudi Smile


Objavio: bubamara22
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 23:38
bez brige....sad će se i po gradu počet kititi i uređivat pa će i ideje počet padat na pamet....barem je tako meni....


Objavio: jassi
Datum objave: 15 Studeni 2008 u 08:02
ok sad mi treba adresa...ili sam plavusa pa sam j u preskocila, sefi daj di ti saljem ?
 
ajme medeki su krasniiiiiiiiiiiii


-------------


Objavio: Šeflera
Datum objave: 15 Studeni 2008 u 10:05
Znala ja da se bumo zaigrali pa sam odmah napisala da bu se i višak podjelio ili raspodjelio! WinkSuper bubamaro.

jasi imaš pp!


-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: shasha
Datum objave: 15 Studeni 2008 u 17:26
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

nešto poput ovog, malo veće, pa unutra možemo stavit slatkiše.....ne mora biti u obliku čizme, može samo kao vreća....


 
 
U svezi ove čizmice,vidjela sam negdje od kartona napravljeno.To su ko neki tuljci ,isto tako za malene poklončiće i slatkiše.Možda bi te tuljce bilo jednostavnije napraviti.Moram se sjetiti gdje sam to vidjela pa uslikam,jako zgodno izgleda a ne čini se komplicirano.Mislim da bi se to moglo od hameraA1 format,ispali bi poveći tuljci i svašta bi stalo u njih a opet jwe dosta debeli papir da se na njega može nešto sa salvetama naljepiti.


Objavio: shasha
Datum objave: 15 Studeni 2008 u 17:29
Joj nisam medeke pohvalila.Fenomenalni susmile79Baš sam jučer gledala da kupim kalupe za njih no ipak sam za svjećnjake kupila.Baš super,nebu viška medeka,ja bum svjećnjake napravila.
Šefi,radi ko još svjećnjake???
I kockice su predivne!!!Clap
Ma opet bum nekaj zaboravila pa je bolje da velim kako je sve prekrasnosmile79


Objavio: Šeflera
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 09:05
Neko je napravil stalke za lučice, ali mislim da ovaj put nisu za Ladimirevce već za vrtić. Nemrem se sjetiti tko!Confused

-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: jassi
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 17:09
ok evo me na brzaka, izlakirala sam 16 okruglih metalnih kutja od rola za film-velicina malog okruglog kruha, druga ruka stavljena i suse se...jezus marija umalo se nisam udavila lakom ....nikad vise lak u tim omjerima....fuuuj..sam ih jos malo zrihtam i njih isto pakiram i ja sam fraj....nego ostalo mi cca 10-tak tih kutija ak tko treba da si dojde po njih kod mene,dam ih, pa si ih lakirajte ..odoh umrijet od para laka...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmile39

-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 17:13
e pa meni će baš trebat takve kutije za ukrase....super....javim se sutra jassi....


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:58
 
evo kutijaaaaaaaaaaaaaa


-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 10:13
joj, baš su dobre.....!!!!!!


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 10:19
a da si me vidjela jucer-drogirana majka od auto laka,,,,ihaaaaaaaaa
 
ali jako su lijepe, prvi puta sam radila i drugi puta ce biti jos bolje


-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:19
e a jesmo gotove s radovima ili ne jos??

-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:39
ja mislim da ću biti do kraja tjedna.....bar se nadam....


Objavio: bubamara22
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 13:43
zvoničići i čizmice su gotovi, ostali su mi još boreki i zvjezdice od ovih sitnih ukrasa...i trakice za sve....



Objavio: jassi
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 12:05
nego nitko mi ne odgovara...kak dostavljamo pakete  do sefike sem postom, jel ide netko prema tamo

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 15:36
Jassi, zato se i dogovara "radna kava".Tako bi se lakše sve dogovorilo(u četiri oka)ko će šta preuzimati,kad se ide,šta još treba napraviti.....
Pričekaj onda još koji dan Wink


Objavio: monna-1
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 19:16
Bubi, ovi visuljci su ti super! Nadam se kojoj fotki kad budu skroz gotovi (s trakicama) http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=7&version=5803693&setup_id=7000007&aff_id=509&addon=IncrediMail&id=95202&guid=7AAAA9B7-A714-4BB7-BD91-E6F0807CE095">Hier%20klicken!
 
 
 
Šefi, medvjedići su krenuli danas na put, dobro upakovani, pa se nadam da će preživjeti! Vjerojatno će ti zakucati na vrata za koji dan! http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=7&version=5803693&setup_id=7000007&aff_id=509&addon=IncrediMail&id=95202&guid=19064A98-CF3F-4CB0-ACB0-36278179C3C9">Hier%20klicken!


Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 19:36
naravno, ne bi ja izdržala da i to ne pofotkam....


Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 21:39
da se pohvalim kakvu mi je krasnu kutiju danas mama kupila za kekse (koje će također ona raditi LOL) za ladimirevce.....jooooooj što se veselim...!!!




Objavio: bubamara22
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 02:32
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Bubi, ovi visuljci su ti super! Nadam se kojoj fotki kad budu skroz gotovi (s trakicama) http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=7&version=5803693&setup_id=7000007&aff_id=509&addon=IncrediMail&id=95202&guid=7AAAA9B7-A714-4BB7-BD91-E6F0807CE095">Hier%20klicken!
 
 
 
Šefi, medvjedići su krenuli danas na put, dobro upakovani, pa se nadam da će preživjeti! Vjerojatno će ti zakucati na vrata za koji dan! http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=7&version=5803693&setup_id=7000007&aff_id=509&addon=IncrediMail&id=95202&guid=19064A98-CF3F-4CB0-ACB0-36278179C3C9">Hier%20klicken!


na temi tete - salvete za ladimirevce (strana 10) imaš par mojih "visuljaka" s mašnama ak te zanima.....(moram se malo hvaliti) Embarrassed


Objavio: bubamara22
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 12:57
aha, nema mojih slikica.....evo,evo stižu
 







-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 13:10
krasno

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 13:20
a sad sam skuzila...slike ste popravljali,,,ja plavusa u godinama
 
nego si probala na onom tjestu buba maro raditi kaj sam ti dala z aprobu?


-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 13:28
je, je pofarbala ja njih....istina malo se teže farbaju jer nije glatka površina, no slatki su mi....dva sam poslala po mami jednoj gospođi koja radi u osnovnoj školi da pogleda pa da može raditi s klincima....



Objavio: jassi
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 13:37
bravo, ak si zaboravil arecept ponovim ga:
4 salice brasna
2 salice soli
1 salica vode
moze par kapi ulja
i to je to


-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 15:32
e super, da ga konačno zapišem kak spada......tenks jassi


Objavio: bubamara22
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 04:08
evo večerašnjih uradaka.....

kuglice po dadinom receptu......hvala dada!!




boreki....njih par......



i nešto kaj nije božićno....podmetači za frendicu.....jassi hvala na salveti, ipak sam ju iskoristila prije ljeta  Wink




Objavio: proljeće
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 08:56
Bumaro, radovi su super, a ovih salveta imam ja pa ti sutra donesem kada se vidimo...


Objavio: jassi
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 09:03
dakle boreki su mi za pet....preporucam se za jednog--hehe
 
a salveta za podmetace odlicno izgleda
 
dakle pet -sjedi


-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 12:57
Samo da raportiram,ukratko. Heklani anđelići su uštirkani i na sušenju su-znači,skoro gotovo.Ostai gipsani ukrasi se isto suše,samo im fali završni lak.A možda i neWackoMislila sam lakirati zbog sjaja no...možda se predomislim.Ok,i to je ,moglo bi se reći,gotovo.
Adventni vjenci nisu ni započeti ali je sve spremno pa kad maknem ovo na sušenju,dolaze i oni na red.
To ide brzo,no nemam neke ideje kako bi trebali izgledatismile42
E da,i svječnjaci za lučice su gotovi.smile149


Objavio: iris
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 12:59
shasha al ste mama i ti vrijedne Smile

-------------


Objavio: proljeće
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 13:59
Shasha pa koliko ti toga radiš???
U selu je samo 16 kuća!!!
 
A gdje su radovi???Wink


Objavio: kaća43
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 14:46
prekrasni ukrasi bubamaro.iman jedno pitanje..koji je krajnji rok za slanje radova i kome cu poslat,posto san ja daleko i nikako ne mogu s vama koji idete do sela.


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 16:24
Ma,Proljeće,to samo ,kod nabrajanja,izgleda punoWink
Evo,ovako to sad izgleda,pred finišem.
 
 
 
a ovo su moja srčeka za bor


Objavio: ančica
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 16:37
smile55ma što reći vrijednice neznam čiji će bor biti ljepši tvoj ili od dječice, i majka ti je vrijedna anđeli su famozni, svaka čast!!!

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 17:57
ajme kak je to krasno, sad mi reci ove prve ukrase prvo si bojala srveno, pa pomazala svijecom, pa bijela boja pa smirglanje?

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:03
hehe,Jassi.Ja pokušavam  što je moguće više pojednostavniti jer ima ibez toga dosta posla.Tako da su ti ukrasi,na 1 slici,farbani sa ostacima.Znači kistom(kist sam prije provukla da boje skoro ništa nije bilo na njemu)samo lagano prošla po ukrasima .I to je sve.Ja to zovem-čiščenje kista,i flašica, od ostataka bojeBig%20smile
E da,bijela boja nije boja nego gips.


Objavio: bubamara22
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:14
shasha ukrasi su ti predivni!!!!smile211


Objavio: bubamara22
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:15
i da te pitam još nešto shasha, kako ćeš pakirati te ukrase, ovako sve zajedno u kutiju ili određeni broj po kutiji??


Objavio: jassi
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:17
cekaj znaci gipsani ukras si sam provlacila po njemu kist s crvenom bojom???

-------------


Objavio: jassi
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:23
shasha cekam odgofor?smile61

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:47
Ma skitam okolo a usput i pravim "medeke"
Da,Jassi,samo sam po gipsu lagano provukla sa kistom.Činilo mi se ok,pa se nisam zezala pretjeranim farbanjem.Ovak izgledaju baš zgodno,onako"staro"


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 18:49
Bubamara,ne znam još kako ću pakirati,a bome ni kako će to podnjeti transport.Do tog djela još nisam došla..nadam se da ćete vi,koje šaljete,reći kako ste to upakirale.


Objavio: bubamara22
Datum objave: 20 Studeni 2008 u 19:21
a što ti je ovo po ovim crveno bijelim ukrasima?? kao izrezbareno, ove linije?? i kak si stavila špagice???  koooliko pitanja.......



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk