Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Dogovor za radnu kavicu!!!

Web: Cvijet.info
Kategorija: Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!!
Ime foruma: Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
Opis foruma: Dogovori i razgovori o humanitarnoj akciji za sadnju cvijeća u jesen
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2456
Datum ispisa: 27 Travanj 2024 u 08:29
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Dogovor za radnu kavicu!!!
Objavio: administrator
Tema: Dogovor za radnu kavicu!!!
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 08:19
Da se dogovorimo kada ce i gdje biti radna kava....
 
 
vremena je sve manje.... tako da treba brzo da djelujemo


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<



Odgovori:
Objavio: bubamara22
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 15:00
ajmo ljudi, mjesto i vrijeme!!! ja još nisam sigurna hoću li moći ako kavica bude u Varaždinu al ću se potruditi jer tamo nikad nisam bila pa da iskoristim malo i za razgledavanje....možda i shopping (Big%20smile.....).... i moramo se dogovoriti oko novaca, koliko nam treba za cvijeće odnosno ono što me više veseli koliko možemo izdvojiti za slatkiše!!!!!!


Objavio: shasha
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 18:11
Trebali smo izbaciti ovo"radna" u kavici pa bi se netko i javioLOL
Ne kužim sad,jel problem u "radnoj" ili kaj nije u Zg?Ja sam samo spomenula no ako je tako veliki problem doći do Vž-a,ok,dogovorite u Zg kavu-radnuBig%20smile


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 19:10
Šefi, kaj ti ideš negdje sa smile115(ovo je Miha za volanom) na radnu kavicu, pa onda molim te stavi prikolicu i povezi Franjicu...


Objavio: administrator
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 20:50
Ajmo ovako treba odrediti kavu... i vidjeti tko je sve za i odakle je... pa nakon toga cemo vidjeti koliko je ljudi iz zagreab i dali je moguce da se nekako spakujemo u auto i dođemo do varazdina ako ne nađemo se u zagrebu.... bitno je da se druzimo a ne gdje smile115

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: bubamara22
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 23:39
tako je admine!!!!! 


Objavio: administrator
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 19:49
Amo se malo pokrenuti... Koliko vidim vecina nije da se ide u varazdin... smile51
 
pa stoga predflazem da bude onda u zagrebu....


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 20:00
Molim već se jednom izjasnite tko hoće kavu i gdje, voda mi kipi!!!!!


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 20:05
E sad malo ozbiljno, danas sam bila u Chemacu i razgovarala sa vlasnikom o našem putovanju a kako nam je ta trgovina i njezini tečajevi početak "ludila" malo sam ga zapričala. Uglavnom, dogovorili smo se kako ću mu se javiti meilom, malo opširnije reći đto radimo a Chemako već sudjeluje u akcijama oko SOS sela Lekenik pa stoga vjerujem kako  će se uključiti i  u ovz akciju.
Druga priča, jedna mala obiteljska firmica šije čižmice za naše dareke, naručila sam ih 14 komada pa neka i u kući za goste visi koja, možda još netko nešto u nju gurne.
Nema mi druge nego raditi ono što mi najbolje ide a to je organiziranje i žicanje!!!!!!!!11
 


Objavio: administrator
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 20:17
Samo se trebamo dogovoriti kada idemo i kako cemo ici u selo... jer trebali bi otici malo prije bozica... a vrijeme brzo leti...

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 20:31
franjice, super ideja!!! ja sam to mislila kupiti no gdje god pogledam čizmice su skupe....danas sam vidjela u intersparu crvene vreće za dvadeset kuna, sutra ću provjerit kolika je veličina pa ih kupim ak su velike, a ako ne onda će moja mama sašiti par vreća za igračke i bombone.......


Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 20:32
zagreb, zagreb, zagreb!!! a i dužna sam ti kavu admine!!


Objavio: bubamara22
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 21:41
Admine i Franjice, čini se kako nas svi ignoriraju.. Cry


Objavio: Šeflera
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:13
Sorry ljudi - malo sam van pogona! Nisam još ni ukrase završila Cry
Nadam se samo da nebute odustali od radne kavice!!!!!
Probala bum doći kad se dogovorite! Moje oči za kompom buju bile Mihine! Tak da znate da vas pratim!


-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Studeni 2008 u 10:21
diiiiii steeeeeeeee svi???? a kava??


Objavio: proljeće
Datum objave: 21 Studeni 2008 u 10:25
Što se tiče božićne akcije, mislim da odustajem od sudjelovanja, na moju veliku žalost!!!
Drugi tjedan mi počinju neke obveze, koje mi remete sve planove i programe!!!
To ne znači da odustajem, ali ako ne uspijem doprinijeti ovoj akciji,nadam se da se u  drugoj budem uključila!!!Cry


Objavio: shasha
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 12:55
Bubamaro,žalosno bi bilo da netko van Zg dogovara mjesto i vrijeme kave u Zg.
Možda će zvučati bezobrazno no poprilično ste neodgovorni.Ako već hoćete da vam kava bude"pred kućom" onda barem recite,nama koji nismo iz Zg,gdje i kada.Sve mi se više čini da je problem u "radnoj" jer kad se "kava" spomene svi se javljaju.
Ispričavam se ako ovo jako zločesto zvuči,no moje je mišljenje bilo da se stvarno ta kava trebala održati jer je dosta posla sa svime time.Ako već mislimo nešto raditi onda bi se to trebalo malčice ozbiljnije shvatiti.
 


Objavio: bubamara22
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 13:21
Ja svaki dan s iščekivanjem palim kompjuter da vidim oće li biti ičije poruke u ovom dijelu foruma....i svaki put kad vidim da je netko nešto napisao se ponadam....no opet ja sam ovdje nova, i još uvijek ne znam tko je otkud....ja sam iz Zgareba i stalno se javljam ovdje i pokušavam saznati kad će kava, no ostalih iz Zagreba nema, no to nije moja krivnja, ja sam bila spremna i u Varažadin doći ako treba......da se mene pita, možemo na kavu odmah sad....možda bi bilo i pametnije da Vi koji niste iz Zg kažete gdje i otprilike kada jer bi se ipak trebali Vama prilagoditi, a ne nama koji tu živimo.....


Objavio: Šeflera
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 13:23
Pa kaj još nije dogovorena kavica!!!!!?????

Ajmo tete salvete!
Idući tjedan- našla bum vremena da izmjenimo i dogovorimo detalje! Ak ne ja poslala bum glasnogovornika!

Kava u četvrtak- na autobusnom kolodvoru! Poslje 16:30.
 

Ko ne dođe nek bu mu krivo!!!
smile109




-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: shasha
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 13:25
Bubamaro,nemoj ovo osobno shvatiti,ni zlonamjerno.Poanta svega je bila da nama nekolicini (Adminu,tebi,Šefi....)odgovara bilo gdje,i Vž,no drugima nije odgovaralo.Sad kad je došao dogovor za Zg sad nikog nema,pa neću ja kavu u Zg dogovarati.


Objavio: bubamara22
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 13:27
ma nisam ni shvatila tako....i meni je bilo srašno čudno kako danima nitko ništa ovdje ne piše....baš me i proljeće pitala za to na kavici.....

šefi, meni tvoj termin odgovara, no prilagodit ću se svemu....moramo vidjeti što će admin reći....


Objavio: goga-zg
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 17:29
i ja bum došla.donjet ću svojih 5 salveta LOLLOLBig%20smile.pa kud puklo da puklo.naime i ja sam se počela malo  igrati sa salveticam.ovo mi je tek druga kava,a buduci je radna kaj moram još donjeti.Big%20smile


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 23 Studeni 2008 u 14:22
Bravo Šefi, vidim ja kako netko ipak treba smile191DEMOKRATSKI odlučiti o vremenu i mjestu okupljanja.
Već sam bila dobila smile42pa sam sad samo mudro čekala izjašnjavanje. Svakodnevno sam bacala pogled na temu ali u strahu da nas se ne okupi kao na radnoj kavici u Bizovcu nisam se htjela oglasiti!
Veselim se RADNOM druženju. Jasno da se ne MORA osim svoje prisutnosti nitko ništa donesti, no tko ima salvetica, tanjurčića, zdijelica, kuglica i svega ostalog što bi se moglo nositi u Ladimirevce (a sam neće ići) bilo bi zgodno donesti.


Objavio: goga-zg
Datum objave: 23 Studeni 2008 u 17:16
danas sam kupila još tri paketa salveta.sad ih imam dosta za trampu.molila bih sve koji imaju duplih salveta da ih donesu.Tonguevidimo se u četvrtak.


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 23 Studeni 2008 u 21:39
Tete salvete, nisam se naradila ali imam 14 čižmca koje treba napuniti (ha, ha, ha, pa mogu ja u njih staviti i salvetice, pa kistove, pa svašta nešto!!)


Objavio: bubamara22
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 00:11
joj, baš su dobre.....bravo Franjice....moramo se dogovoriti na kavici koliko će nam novaca ostati nakon kupnje cvijeća, pa da napunimo tvoje čizmice....


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 09:36
Čizmice ćemo napuniti onime što rade tete salvete!


Objavio: bubamara22
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 13:15
teglama za cvijeće??? ne bu nam stale .....Big%20smile


Objavio: cvetlin
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 13:57
bok svima,bio mi pokvaren comp pa nisam baš u toku..
kaj bu  bilo to "radna kavica"  ja neznam raditi salvete Unhappykaj se bu još radilo?
 
Nego a jel bi ja mogla napraviti keksiće od tijesta ali ih ostavim bijele,pa nek si klinci sami maljaju po njima. Ak može da se primim posla pa u četvrtak (jel to ovaj 27.11. )? donesem?


Objavio: bubamara22
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana cvetlin cvetlin napisao:

bok svima,bio mi pokvaren comp pa nisam baš u toku..
kaj bu  bilo to "radna kavica"  ja neznam raditi salvete Unhappykaj se bu još radilo?
 
Nego a jel bi ja mogla napraviti keksiće od tijesta ali ih ostavim bijele,pa nek si klinci sami maljaju po njima. Ak može da se primim posla pa u četvrtak (jel to ovaj 27.11. )? donesem?



baš sam to rekla proljeću...da im napravimo nekaj pa da si sami pofarbaju....super, to donesi.... to je ovaj četvrtak.... vidimo se!!


imaš u savjetima božićni ukrasi za ladimirevce pa tamo pogledaj što se sve radi.... od viška glava ne boli...


Objavio: cvetlin
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 14:16
ok vidimo se !!! idem odma mijesiti


Objavio: administrator
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 17:38
mozese donjeti i ovaj cetvratk... ali i nije to zadnji dan... jer cemo se na kavici detzaljno dogovoriti sta i kako cemo... kada se ide i kako sa transportom i sl.

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 19:15
Krenule smo, krenule smo, NAŠE čižmice mogu primiti i veeeelike tegle
koje iz Zagreba mogu krenuti napunjene svim i svačim, a onda lijepo Marinovo Društvo smao prebaci... toliko da se zna (a kaj ja mogu kad nisam za male stvari, sva sam široka pa su mi i prsti kak safalade)


Objavio: bubamara22
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 23:06
Franjice, kak nisi za male stvari, radovi su ti prekrasni....nemoj se podcijenjivati....


Objavio: Šeflera
Datum objave: 26 Studeni 2008 u 10:55
Super! Ipak vas ima! Našla bum cajta da dojdem sutra garant! Vidimo se sutra!

-------------
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/


Objavio: bubamara22
Datum objave: 27 Studeni 2008 u 14:26
Evo, admin me zamolio da u njegovo ime javim da neće moći doći na kavicu jer neće nikako stići, pa da znate ak nosite neke pakete ili nešto za njega, da ipak ostavite doma...za neki drugi put....


Objavio: bubamara22
Datum objave: 27 Studeni 2008 u 14:27
i nek mi netko pliz kaže gdje se točno nalazimo....smile143


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 27 Studeni 2008 u 14:47
bubamara22, znaš gdje je Autobusni kolodvor i tramvajska stanica ispred njega, pa glavni ulaz. Malo desno od njega su pokretne stube. Već ćeš nekoga naći. Kafić je na prvom katu, iznad tram. stanice. Na zidu su nacrtani neki afrički motivi, vidi slike od posljednje zagrabačke kavice.


Objavio: bubamara22
Datum objave: 27 Studeni 2008 u 14:52
puno Vam hvala....već sam mislila odustati jer ne znam kako nekog naći......


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 10:40
Radna kavica se odrađuje nakon dogovora, dogovorila sa g. Krunoslavom vlasnikom Chemaca, odobrio nam 500,00 kunića, naručila po dogovoru 9 kalupića.... juuuuuupi, juuuupi, idemo dalje!


Objavio: iris
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 10:43
Franjice pa ti si samotakav pregovarač....bravooooooo Clap

-------------


Objavio: bubamara22
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 10:47
svaka čast Franjice!!!!


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 10:57
svatko radi ono što zna, pa sam tako na 75 % do odobrenja pick up vozila sa šoferom za put u Ladimirevce, konačnu potvrdu dobivam u ponedjeljak... sad bih mogla ići i malo raditi za plaću (no kakvo ponašanje našeg velemožnog, takvo i moje zalaganje).... pusa


Objavio: cvetlin
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 14:01
smile55Franjice !!!!!  



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk