Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3173
Datum ispisa: 28 Travanj 2024 u 15:06
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
Objavio: jagoda
Tema: Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 01:33
Obzirom da od danas imam novi avatar(nadam se da vam se sviđa) otvaram i novu temu.Neka to bude Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu, jer osim cvijeća imam i voća i povrća i raznih zimzelenih grmova.Slikama ću vam to pokušati pokazati....smile148

-------------
sutra je novi dan



Odgovori:
Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:25
Početi ćemo sa rascvalom trešnjom...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:28
Nastavljam sa jorgovanom...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:31
Nastavak bijeli jorgovan

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:34
Ima i bijelih irisa...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:37
još cvjetaju male perunike...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:44
Kombinacija potočnice i ljubičice...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:47

Tu je i glicinija...



-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 03:51
Završavam sa nježnom frezijom....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: OTOK
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 07:10
Krasno Jagoda, a još sve nekako u tonu - bijelo, plavkasto, lila, a jorgovani mirišu


Objavio: Lantana
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 09:19
Prekrasne slike i dobar novi avatar.

-------------
život je more


Objavio: niho
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 10:39
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Nastavak bijeli jorgovan


 Možda će biti čudno ali sam juče prvi put čula i vidjela da ima bijeli jorgovan ---------- oduševila sam se sa njim i naću ga sebi negdje .....fantastičan je a ....Jagoda baš si me ubola gdije treba .prekrasan jeClapClapClap


Objavio: inaja
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 13:22
evo kao da osjećam miris tvog jorgovana


Objavio: korijenko
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 15:00
Jagoda, najprije komplimenti za novi avatar, ili san ja peteh ćoro ili ne kužin ča bi to bilo?
Tvoje male perunike su i kod mene u cvatu, baš sam ih jučer slikala pa ću stavit sliku u mojoj temi. Jedan dio sam morala posaditi mami u vazu jer je bila ljubomorna kad ih je vidjela.
Čekamo novu turu slika.....


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: jagoda
Datum objave: 21 Travanj 2009 u 23:32
Hvala vam na pohvalama za cvijeće i za novi avatar.Pohvale za avatar idu na adresu Božikovine koji mi je to osmislio.Što predstavlja neznam ni ja, ali je crvene boje kao jagoda i jedinstven je.Korjenko drago mi je da ti cvjetaju male perunike ako ih još trebaš samo javi,smile78 imam ih viška.

-------------
sutra je novi dan


Objavio: lana2
Datum objave: 22 Travanj 2009 u 07:58
Jagoda sve pohvale za tvoje cvijeće, naprosto neznam što bih izdvojila.
Novi avatar je super.


Objavio: Triša
Datum objave: 22 Travanj 2009 u 08:05
Jagoda fantastično, drago mi je za tvoju novu temu, jer i ja imam tvoje perunike, a tu  sam nanjušila još zgodnih biljčica.
Prekrasno ti je sve, kod tebe je baš cvjetna livada i to ogromna.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: lika1
Datum objave: 22 Travanj 2009 u 16:44
Jagoda svaka čast ima kod tebe svega lijepoga,još ti treba par cvjetova jagodica pa će dojam biti potpun!!smile195


Objavio: Mamaa
Datum objave: 22 Travanj 2009 u 21:04
taman pogledam perunike, pa irise, pa jorgovan...i ne znam kojeg bi izdvojila...svi su prekrasniSmile

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 01:52
Drage moje Lana2,Triša,Lika,Mama zahvaljujem vam na pohvalama,slika imam još i sada ću ih staviti.Za avatar pohvala još jedamput autoru Božikovine.....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:33
Počinjem sa južnim voćem,limun je najveće stablo skoro do gornjeg balkona....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:38
sada mirišljivi cvijet limuna....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:41
evo i narančina cvijeta,odnosno pupoljka....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:43
sada pupoljak kivija....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:47
da kompletiramo južno voće,manderina(sorry imam još i grejp ali nema još cvijeta)....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:53

Lika1 je spominjala jagodice zato evo ih,već ima ima i plod.To su obične ne one koje se penju.[IMG]



-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 02:57
Evo još jedne zanimljive biljke-američke borovice u cvatu...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 03:01
Za večerašnji kraj neobičan gost u vrtu-kos....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: zagorka
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 07:00
mmm već vidim  mljac borovnice, a tek ostalo voće... sve krasno krasno Thumbs%20Up


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 01:51
Evo me opet u mom dvorištu sa rascvalom vegelijom...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 01:56
Klematis je također procvjetao....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 01:59
marilis u punom cvatu...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 02:03
Krenule su i ruže, odnosno pupoljci...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 26 Travanj 2009 u 02:06
Na kraju perunika...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: Triša
Datum objave: 27 Travanj 2009 u 21:24
Jagoda, a što da rečem, svaki puta kad pohvalim tvoje cvijeći ti mi doneseš pun najlon, pa tako pomalo stvaram jagodin vrt u mom dvorištui. Predivno je sve, tako šareno, pomalo divlje, puno toga izmješano, baš onako kako ja volimi zato želim gužvu u svom dvorištu kako bni bilo slično tvojem, samo u mini verziji.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: korijenko
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 08:37
Jagoda, predivno, sve je već u cvatu, moji su amarilisi tek niknuli stabljika im je visoka tek 5 cm, clematis se penje i tek razvija lišće a i vajgela je puna pupoljaka.
Ne znam kako ti klematisi već kod svih vas cvatu, možda moj ne jer sam ga tek posadila prije mjesec dana.


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 28 Travanj 2009 u 09:26
Jagoda sve je prekrasno,amaryllis poseban.Nisam znala da vegelija može u cvijetnjak,jedna baka ima ogromnog u vrtu pa ga nisam ni pokušala pelcati jer nemam mjesta u vrtu ali za cvjetnjak se uvijek nađe mjesta.

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: jagoda
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 00:18
smile162Drage moje, drago mi je da zalazite u moje dvorište jer svaki dan se neki novi cvijetovi otvore.,a ja ih brzo slikam i stavim na forum. Ovo je najljepši period godine,barem za mene, jer sve buja i cvijeta i uveseljava nas svako jutro....Korjenko ti  živiš ipak sjevernije od nas,pa ti cvijeće malo kasni za nama,a i razlika u temperaturi je barem 2 stupnja.Triša ti imaš moj mini vrt u tvom dvorištu,neka ti samo cvjeta i uveseljava te...Slavonka vegelija je jako jednostavna biljka, ne traži posebnu njegu i podnosi niže temperature.Meni je jedna izrasla iz grančice koju sam ukrala susjedi....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: Lantana
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 11:11
Jagoda slike su ti prekrasne, a i svo cvijeće na njima.

-------------
život je more


Objavio: OTOK
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 11:58
Koje boje! Super!


Objavio: lana2
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 12:06
Jagoda sve je super, kod tebe ima zaista svega. Kreneš u vrtom u dio s voćem i začas je tu voćna salataTongue
Posebno me iznenadila tako velika i lijepa weigela u pitaru. Do sada sam ih uvijek vidjela velike ali posađene u vrtovima. 


Objavio: jagoda
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 01:52
Lana kod mene ti ima svega,jedna mala gužva od cvijeća,grmova,do povrća ,voća(uglavnom južnog).Cvijeće je kod mene,a povrće i voće je u prizemlju u vrtu od mame.Tako u tom maminom vrtu ima ogroman limun,manderina,naranča,maslina,badem,marelica,kivi,grožđe,jagode i trešnja.Kod mene ima smokva,greip,manderina i limun,Hvala na pohvalama,Otok i Lantana i vi imate prekrasno cvijeće...WinkWinkWink

-------------
sutra je novi dan


Objavio: niho
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 17:59
E moramo od tebe još napraviti dobrog Kaktusara- kad ti sve tako dobro ide smile120


Objavio: Triša
Datum objave: 03 Svibanj 2009 u 20:35

Kad ja djelim biljke, onda su to picmoljci, malecki pelcerići, a kad jagoda djeli biljke onda su to puni najloni različitih biljki, koje su meni već napunile vrt. Izgleda da ti draga moja živiš u nekom parku.



-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: proljeće
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 15:39
Jagoda ovo je fantazija!!!!!!!!!
 
Sve me oduševilo ali najviše bijeli jorgovan.
To sam si dala u zadatak za drugu godinu nabaviti. On mi je tako poseban ali baš bijeli....


Objavio: proljeće
Datum objave: 04 Svibanj 2009 u 15:40
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kad ja djelim biljke, onda su to picmoljci, malecki pelcerići, a kad jagoda djeli biljke onda su to puni najloni različitih biljki, koje su meni već napunile vrt. Izgleda da ti draga moja živiš u nekom parku.

 
Triša nije bitno, jesu li picmoljci ili ne, bitno je da se prime...
Meni su svi tvoji picmoljci postali prave biljke i jako me usrećili...
Noćne frajle od prošle godine su bile pravi divovi...Wink


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:02
Da malo nadopunim temu sa novim sličicama.Proljeće za bijeli jorgovan nema problema,može i ove dane jer stalno izbacuje nove biljke...Kao ptvo hardenbergia u malo posebnoj verziji.... http://s647.photobucket.com/albums/uu200/jagoda_2009/?action=view&current=84740a6e.pbw">

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:08
Vezano naprethodnu sliku -treba kliknuti na nju i eto posebne verzije.Eto počele su i moje ruže...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:13
Polako se otvara i mirišljava pitospora....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:15
Još malo pitospore...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:20
Još cvjeta vegelija svijetla varijanta......

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:35
Evo i gerbera....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:37
šarene dalije...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 02:41
Na kraju rododendron ...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: zagorka
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 08:49
divno... sve prekrasno, Jagoda...
kad vidim tvoju pitosporu uhvati me nostalgija; mmmm sjećam se mirisa,  odmah krenu misli o moru i godišnjemSmileTongue
Tongue


Objavio: OTOK
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 09:19
Jagoda prekrasno, a ovakve šatirane dalije još nisam vidjela, neobično su lijepe


Objavio: fuksija
Datum objave: 05 Svibanj 2009 u 09:26
Jagoda, odusevljena sam slikama, a i tvojim biljkama.
Limun, naranca, grejp, kivi, dalije, zaista fantasticno.
Ovo bih mogla gledati stalno.

-------------
pozdrav iz Norveske


Objavio: Flavia
Datum objave: 06 Svibanj 2009 u 08:37
Jagoda, prelijepo Clap! Baš kako ja volim - veselo i šareno! Kakva ti je ono ružica što ima žutu sredinu, desno dolje od rododendrona na zadnjoj slici?  Ima li ikakve šanse za reznice žute ruže iz susjedstva Embarrassed  (Lady Banks Yellow), za uzvrat dajem reznice klematisa po izboru LOL


Objavio: niho
Datum objave: 06 Svibanj 2009 u 11:48
Koja ljepota pa šta Triša čeka čudi me da još nema ovdje njeni komentara ona bi pala da vidi ovo -TRIŠAAAAAAAsmile134


Objavio: alkemicar
Datum objave: 06 Svibanj 2009 u 11:57
predivno smile79


Objavio: jagoda
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 01:17
Svima puno hvala na preljepim komentarima,jer vidim da posjećujete moju temu.Svakodnevno obilazim svoje biljke i sve novo slikam, ali ne stignem sve objaviti...Sutra će biti novih slika
.Sada pojedinačno;  TRIŠA,nisam u parku nego u jednoj maloj gužvi ,slično kao i ti,ali bolje da je gužva nego da je prazno.
ZAGORKA,ako voliš pitospore poslati ću ti, ima dosta mladih malih biljčica koje su iznikle iz sjemena.samo pošalji adresu na pp.
NIHO,kažeš mi da postanem i kaktusar.Moram priznati da ih imam nekoliko, ali ne stignem se i njima baviti.Slikati ću  da vidiš koje imam.
FUKSIJA tebi daleko na sjeveru sigurno je lijepo vidijeti moje južno voće u vrtu.Biti će još slika i o tome,naročito kada krenu plodovi...
FLAVIA za žutu ružu iz susjedstva neće biti problema,samo ne znam kada je pravo vrijeme.Na slici uz rododendron je mini ruža žuto- smeđa,koju sam kupila nedavno i posadila je neki dan.
Mislim da sam svima odgovorila,ako nekom nisam ispričavam se.Danas sam opet bila u kupovini cvijeća,ovaj puta bršljanke za balkon i još nešto sitno.Sada imam dosta posla da to sve sredim....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: korijenko
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 09:18
Predivno, predivno....
Jagoda, šta imaš dvije vajgele, svjetlo i tamno roza ili je to uvijek ona ista u vazi, predivna je Thumbs%20Up


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: Željka23
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 09:48
 Jako lijepo cvijeće ,žive boje...predivno! A tek limun ,divim se!
Koliko je star?


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 02:36
Evo da se javim u moje uredovno vrijeme.KORJENKO dobro si primjetila to je druga vrsta vajgelije malo je svijetlija.Negdje sam ukrala grančicu i posadila je u vrt.Ako hoćeš dati ću ti grančicu.ŽELJKA23,moj ti je limun star cca 6 godina i visok je skoro do prvog kata i stalno cvjeta i daje plodove tako da limuna imam cijelu godinu....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 02:42
Kad sam već spominjsla limun evoslike od jučer,žuti i zeleni limun i novi cvijetovi...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 02:49
Uz ogroman limun je manderina koja je sada puna cvijetova.....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 02:50
Manderina......

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 02:53
pridodajem prethodnom voću i smokvu...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 03:05
ruže su se rascvjetale....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 03:09
Evo gro plana rascvjetalih ruža...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 03:17
evo i lila ruže koja ima prekrasne cvijetove, ali nije bujna kao prethodna

-------------
sutra je novi dan


Objavio: Triša
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 07:43
Jagoda, znači kod tebe na kavi biti će prava limunada kao i kod Hoye, a možda budu i smokve, ja dolazim u to vrijeme, a ti k meni kad želiš, isto ima ponešto, ali za to ćeš morat jedan dan u Skradnik.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Flavia
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 20:22
Jagoda Clap divno ti je i voće i cvijeće. Posebno mi se sviđa ova lila ruža...da li je to ruža Blue Moon (još se zove i Sissi). Pitam zato jer sam i ja kupila proljetos takvu, pa jedva čekam da vidim njen cvijet! Big%20smile


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 23:40
Triša naravno da će biti limunade,jer ovaj limun cijelu godinu ima i cvijetove i plodove,a još malo pa ću moći brati sa 1.kata.Manderina je do njega,biti će i njih jer prepuna je cvijetova.Jagode (obične moje)su krenule i biti će ih brzo.Da ne zaboravim smokve a i kivi...Eto tako ja ti imam svašta na malom prostoru,dakle prava gužva, ali ja to volim.Doći ćete na jednu kavu da vidite moju gužvu...Ja sam obećala doći vidijeti tvoje ruže,još nisam, ali hoću...U tvoj Skradnik rado bih došla jednom prilikom da vidim i okruženje,odnosno procjenu što bi moglo od gljiva rasti kod tebe.Ovaj vikend obrati pažnju na smrčke,možda budeš imala sreće...Pogledaj na temi Smrčci stavila sam ti još dvije slike da ga možeš bolje prepoznati...Uživaj za vikend u Skradniku...smile162

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 08 Svibanj 2009 u 23:52
Flavija hvala na komplimentima.Ime lila ruže ja ne znam,jer sam je kupila prije nekoliko godina,a nisam niti obraćala pažnju na ime nego samo na boju...Od svih ruža koje imam ne znam ime niti jednoj,nekako nisam tome pridavala pažnju,a možda bi trebalo...Po pisanju vidim da ti znaš sva imena,kako ruža tako i klematisa,vjerovatno i ostalog.To je za svaku pohvalu.Ja malo više znam vezano za gljive..Cvijeće obožavam ali ne stignem pamtiti sva ta imena,a ponekad to i ne piše...Pozdrav...smile99

-------------
sutra je novi dan


Objavio: fuksija
Datum objave: 09 Svibanj 2009 u 00:07
Prekrasno Jagoda. Limun i mandarina su me potpuno ocarali. Jos cu se vratiti puno puta na ovu temu da ih gledam.

-------------
pozdrav iz Norveske


Objavio: Flavia
Datum objave: 09 Svibanj 2009 u 01:16
Hahaha Jagoda, ja nešto volim znat te nazive, nekako mi je to važno eto, a znam ja i za gljive....super se snalazim u dućanu, uvijek znam razlikovat koje su šampinjoni, a koje bukovače! Stvarno sam zavidnog gljivarskog znanja! Wacko
To ti je tako, svako nešto zna, ne bi bilo niti interesantno da svi sve znaju i da nas sve interesira ista problematika. Ovako je interesantnije...Wink


Objavio: jagoda
Datum objave: 09 Svibanj 2009 u 01:26
Hvala ti Fuksija. Drago mi je da posjećuješ moje dvorište i da te zanimaju moje južne voćke.Nemam ti ja veliki vrt,ali svega u njemu ima.Prvo sam zasadila maslinu za 50 godina braka mojih roditelja,zatim badem i marelicu,a onda je krenulo južno voće,limun,manderina,greip,kivi i ove godine naranča.Smokvu imamo oduvijek,isto tako i trešnju.Eto stvorila se tako, lijepa kolekcija na koju sam jako ponosna....SmileSmile

-------------
sutra je novi dan


Objavio: niho
Datum objave: 10 Svibanj 2009 u 14:40
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Jagoda, znači kod tebe na kavi biti će prava limunada kao i kod Hoye, a možda budu i smokve, ja dolazim u to vrijeme, a ti k meni kad želiš, isto ima ponešto, ali za to ćeš morat jedan dan u Skradnik.




WinkJagoda----dušo moja -nedaj im ništa bez mene--------- ni limunadu da popiju -eto i meneTongueTongueTongueTongue


Objavio: korijenko
Datum objave: 11 Svibanj 2009 u 08:45
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Evo da se javim u moje uredovno vrijeme.KORJENKO dobro si primjetila to je druga vrsta vajgelije malo je svijetlija.Negdje sam ukrala grančicu i posadila je u vrt.Ako hoćeš dati ću ti grančicu.ŽELJKA23,moj ti je limun star cca 6 godina i visok je skoro do prvog kata i stalno cvjeta i daje plodove tako da limuna imam cijelu godinu....
 
More, more kitica vajgeli, baš bi htjela tu svjetlo roza, inače limun i mandarina su ti predivni i moj favorit je lila ruža, posebna je


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 00:49
Evo me konačno na forumu nakon 2 dana odsutnosti.Moram pregledati aktuelnosti i odgovoriti na upite i naravno staviti nove slike.Korjenko što se tiče kitice vajgelije može, samo predloži gdje i kada. Niho ne brini,ništa bez tebe,nema limunade ni manderina,čekamo tebe....smile135

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 01:28
Za početak bijela ruža penjačica....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 01:35
Evo još jedne penjačice....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 01:40

Mirišljiva i bujna, potpuno rascvjetana ruža...



-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 01:46
Evo i bijelih margareta......

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 02:02
sada osteospermum.....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 02:07
Eto i žutog irisa...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 02:12
Procvjetao je i crveni božur,,,,,

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 02:16
Na kraju lotus u hladovini....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: lana2
Datum objave: 12 Svibanj 2009 u 08:01
jagoda sve je lijepo ali ona lila ruža i ovaj ostić.... ma šta da ti kažem moja omiljena boja


Objavio: bromelija
Datum objave: 13 Svibanj 2009 u 19:52

ostala sam bez teksta, prekrasno cvijeće...posebno ruže

"zavidim" ti na klimi jer kod mene ne može prezimiti na otvorenom još jednomClap


Objavio: hana
Datum objave: 13 Svibanj 2009 u 21:49
prekrasno je sve, posebno ruže. Kako se zove bijela penjačica?


Objavio: jagoda
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 01:23
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

prekrasno je sve, posebno ruže. Kako se zove bijela penjačica?
hana ja ti nažalost ne znam imena ruža,jer puno ih uzgojim od grančice,konkretno i ta bijela je iz grančice.Možda bi nam tu mogla pomoći Flavia koja imena ruža i klematisa sipa iz rukava...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 01:28
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

jagoda sve je lijepo ali ona lila ruža i ovaj ostić.... ma šta da ti kažem moja omiljena boja
Lana2,boje koje ti voliš su ove godine u trendu,dakle moj ostić i moja ruža Blue moon su ove godine u trendu....Moram priznati da i ja volim teu boju...Big%20smileBig%20smile


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 14 Svibanj 2009 u 01:36
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:


ostala sam bez teksta, prekrasno cvijeće...posebno ruže

"zavidim" ti na klimi jer kod mene ne može prezimiti na otvorenom još jednomClap
Bromelija ne znam gdje živiš,jer ruže preživljavaju u Gorskom kotaru gdje je prilično hladno...Možeš pokušati ponovo i zaštiti biljke pa će ti preživiti...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 03:02
Evo malo novostiiz mog dvorišta;ruže penjačice s pogledom na more....

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 03:06
donji balkon sa dosta cvijeća...

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 03:09
Rascvjetale kale

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 03:12

rascvjetali amarilis..



-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Svibanj 2009 u 03:16
[IMG]http://i647.photobucket.com/albums/uu200/jagoda_2009/IzletPolanePetehovac197.jpg[/
IMG]
Procvjetala je i kalmija..


-------------
sutra je novi dan



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk