Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Moji radovi

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Razni hobi
Opis foruma: Svi ostale zanimacije u slobodno vrijeme
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=442
Datum ispisa: 16 Svibanj 2024 u 22:47
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Moji radovi
Objavio: shasha
Tema: Moji radovi
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 13:34
Možda bi bolje bilo da su na postu suho cvijeće i aranžiranje no kako je to moj ručni rad ja ću to ipak tu staviti(a za tamo ostaviti mjesta pravim uradcima)
Nešto baš i nemam doma toga jer većinu podjelim no ovo je ipak ostalo.Malo je već jadno jer je par godina staro i mislim da ću ove zime prionuti poslu i nove napraviti.
Ovaj nije ni rađen da toliko dugo stoji.Napravila sam ga prošle jeseni i nekim je čudom još tu.Tu se vidi(ZA ANDREU) kako će bobice izgledati nakon nekog vremena(a ne znam ima li šipka ali isto će biti i sa njim)
ovaj je star nekih 4-5 godina i stvarno vapi za osvježenjem.Suhe pupoljke ruža sam pošpricala zlatnim sprejem...
"vaza" od kartona sa osušenim ružama



Odgovori:
Objavio: shasha
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 13:36
Ovo su tzv.slike


Objavio: shasha
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 13:37


Objavio: aurora2
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 13:40
A sta ti to molim te znaci "pravi uradci"?? A sta je ovo tvoje? Mislim, znam ja da si ti skromno stvorenje ali ako se imas sa cime pohvalit, zasto da ne? Sad ces ionako dobit kritiku sta si sa ovim tako dugo cekala i tek sad stavila na forum. U svakom slucaju  smile55smile55smile84smile211

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 13:44
Čekaj kad dođe vrijeme adventa,pa kad vas zasipam slikama aranžmana,bora,kuglica.....LOLLOL


Objavio: aurora2
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 13:46
Jedva cekam.... smile213smile79

-------------


Objavio: dina
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 16:58


zeno svaka ti cast



-------------
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...


Objavio: andrea01
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 17:31
Nemam riječi!!! smile55


Objavio: administrator
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 19:59
Svaki komentar je suvisan.....smile211


Objavio: TeaK
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 20:27
smile55 smile55smile93smile93smile227smile211

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 21:17
Hvala vam no iskreno meni to i ne izgleda najbolje.Neke,koje su mi baš lijepe bile,sam podjelila.Tako da se ovim baš ne hvalim al ću se zato  hvaliti oko BožićaLOL .Što se toga tiče stvarno nisam skromna i mislim da svake godine prekrasan bor napravim,naravno da bor kupim (i izludim dečke u rasadniku kod traženja idealnog)ali nakit sama radim.Ok nekad budu kupovne kugle ali često ih sama radim(a tek jaslice i bor vani,i aranžmani,adventni vijenac za stol i vrata...)
Radite li vi išta tako sami?


Objavio: TeaK
Datum objave: 24 Rujan 2007 u 22:08
Moja kuća ti je za Božić kao da elektri ne plaćam račune, ali ne kao ameri šarenilo, već 2-3 boje uz razne girlande, mašne iz kućne radinosti, jaslice također i ostali detalji. Mislim da će ovaj Božić biti jako zanimljiv kad počnu slikice. A za aranžmane i vjenčiće stvarno nisam nadarena, koliko voilm cvijeće toliko sam za tu umjetničku stranu totalni neznalica, zato takve stvari kupujem od onih koji to znaju i slažem jedno s drugim.
No , ponavljam ovo tvoje je stvarno smile227


-------------


Objavio: angi
Datum objave: 25 Rujan 2007 u 20:08
smile211 Shasha za tvoje ideje i radove,
uistinu su prekrasni i insiprativni ; 
 
ova tema je svevremena, samo je očito uz ljubav potrebno i umijeće pa nas je više koji se divimo ;
 
u svakom slučaju Božić je vrijeme kad svatko pokaže svoju kreativnost makar u samom kićenju bora i bit će vrlo zanimljivo uz ovaj forum ove godine


Objavio: shasha
Datum objave: 25 Rujan 2007 u 20:12
TeaK,ni je ne svodim kićenje na par tisuća žarulja,nego volim sama raditi aranžmane i te sitne gluposti


Objavio: voki
Datum objave: 27 Rujan 2007 u 13:04
A ja tek sada ovo vidio...
Šta reći? Predivno.

-------------
život je bajka koju sami pišemo...


Objavio: lana2
Datum objave: 27 Rujan 2007 u 13:30
Dakle, i meni je ova ljepota do sada promakla.
Shashasmile79 Jedva čekam da vidim božićne uratke, ovi su prekrasni, a kakvi će tek oni biti?!!!! Lani sam jedino napravila adventski vijenac od šišarki koje sam donijela iz dalmacije.


Objavio: kika
Datum objave: 27 Rujan 2007 u 17:36
Shasha, ludilo. Imaš smisla i neodustaj.


Objavio: Donata
Datum objave: 27 Rujan 2007 u 23:29
Shasha svi su lijepi ali ovaj sa papričicama i ružama je smile93..



Objavio: frida
Datum objave: 28 Rujan 2007 u 00:33
 I meni se jako svidjaju tvoji uradci....volim takve stvari...


Objavio: angi
Datum objave: 28 Listopad 2007 u 15:18
smile213 da svoju radost podijelim s vama i pokažem vam umijeće naše Shashe kojoj se zahvaljujem na prekrasnom daru  


Objavio: andrea01
Datum objave: 28 Listopad 2007 u 16:57
Shasha uvijek u originalu!!! Predivno je!!! smile55


Objavio: alkemicar
Datum objave: 28 Listopad 2007 u 17:19
pre pre predivno smile211


Objavio: TeaK
Datum objave: 28 Listopad 2007 u 20:17
smile55


-------------


Objavio: aurora2
Datum objave: 29 Listopad 2007 u 12:59
smile55smile55

-------------


Objavio: voki
Datum objave: 29 Listopad 2007 u 13:40
Da li je ona paprika ljuta ili slatka??!


-------------
život je bajka koju sami pišemo...


Objavio: angi
Datum objave: 29 Listopad 2007 u 20:49
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Da li je ona paprika ljuta ili slatka??!
 

 
prvo ti Voki   opiši šmek amarilisa , papriku već znamo ili je ljuta ili slatka, nema između


Objavio: shasha
Datum objave: 29 Listopad 2007 u 21:10
paprika je ljuta,lovor oko nje je svježi zadarski(hvala Frida) šipak je iz okolice moje vikendice(ovogodišnji) isto ko i mak,žitarice su susjedove,ruža je moja(mislim da od imendanskog aranžmana) osušena...kaj jošLOLLOL


Objavio: frida
Datum objave: 04 Studeni 2007 u 21:52
smile55 Bravo!!!!


Objavio: Šeflera
Datum objave: 28 Siječanj 2008 u 14:46
Sasha sad sam tek naletila na tvoje radove i mogu samo reči- skidam kapu!
smile55


Objavio: shasha
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 10:21
Hvala Šeflera(pa ja tek sad vidjela)
Evo da novu temu ne otvaram,stavit ću tu. U ove posudice ću posaditi(ili samo umetnuti teglu) sa začinima(valjda).
Kutija od kikirikija,opletena špagom i (da bude šarena malo) poljepila sam leću(kupila neku mješavinu leće i graha,za dekoriranje je super)
 


Objavio: shasha
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 10:23
ovo je kantica od milerama(kaj se i nazire još).Špaga i salvetna tehnikasmile198


Objavio: Šeflera
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 10:36
smile42smile93smile211

Prekrasno!!!!!!!!

U onu posudicu od kikirikija ne preporučam direktnu sadnju jer s vremenom zahrđa!
smile79


Objavio: Triša
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 11:42
Predivno Shasha, samo tako nastavi, možda i mi dobijemo ideju.smile84

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: frida
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 15:21
smile55shasha 

-------------


Objavio: andrea01
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 18:26
Uvijek nas iznenadiš!!! smile141


Objavio: alkemicar
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 18:41
ovo je prekrasno smile55


Objavio: TeaK
Datum objave: 01 Veljača 2008 u 19:52
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

smile42smile93smile211

Prekrasno!!!!!!!!

U onu posudicu od kikirikija ne preporučam direktnu sadnju jer s vremenom zahrđa!
smile79



Dakle savršena posuda za singonij on voli hrđu.


Shasha obaraš me s nogu sve češće i jače



-------------


Objavio: xenia64
Datum objave: 05 Ožujak 2008 u 14:29
Cool Shasha, zasljepila me ljepota. Jedva čekam nove uratke.


Objavio: stephanotis
Datum objave: 06 Ožujak 2008 u 10:02
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

ovo je kantica od milerama(kaj se i nazire još).Špaga i salvetna tehnikasmile198
Ovo mi se jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako sviđa. Mislim i sve ostaloTongue, ali ovo mi je apsolutni pobjednik. Bravo za kreativnost.


Objavio: proljeće
Datum objave: 13 Ožujak 2008 u 14:06
Shasha pa ti si turbo žena.Svaka čast!
 
Jednostavno prelijepo.A ova salvetna tehnika može li netko malo pojasniti.Prošlu zimu sam htjela ići na tečaj ali kao i obično nedostatak vremena.
Mislim da si stvarno svestrana.Sada ću opet sve ponovno pregledati!!!
smile211


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Ožujak 2008 u 00:29
Hvala,Proljeće.Nije neki umjetnički rad no meni je zgodno a i lijepo izgleda cvijet u tim kanticama.pogotovo kad ne piše baš mileram na njimaBig%20smile


Objavio: proljeće
Datum objave: 14 Ožujak 2008 u 08:20
Imaš pravo!Tongue


Objavio: dugokosa
Datum objave: 26 Svibanj 2008 u 07:44
moj leptir među cvijećem baš ne mogu poslikati dobro




-------------
sutra je novi dan


Objavio: andrea01
Datum objave: 26 Svibanj 2008 u 21:50
Baš je super! smile141


Objavio: proljeće
Datum objave: 02 Rujan 2008 u 12:03
Evo opet sam se divila svim radovima a Shashinim najviše pa me malo zainteresiralo gdje su ti radovi od Božića???
Sada moram ići kopati da i to malo škicnem....
 
Bravo još jednom!!!


Objavio: cleopatra
Datum objave: 18 Rujan 2008 u 14:21

http://img229.imageshack.us/my.php?image=dsc00246qp5.jpg">

http://img229.imageshack.us/my.php?image=dsc00138dn7.jpg">

http://img155.imageshack.us/my.php?image=dsc00152hx8.jpg">

http://img411.imageshack.us/my.php?image=dsc00053zl6.jpg">

http://img520.imageshack.us/my.php?image=dsc00193fw2.jpg"> evo samo neki od mojih radova, molim iskrene komentare.smile76



Objavio: hippy
Datum objave: 18 Rujan 2008 u 14:29
Radovi su ti prekrasni...zaista....

SAMO.....zakaj si to stavila u Shashin topic
Trebala si otvoriti svoj ili staviti u onaj Salvetna...-naši radovi

-------------


Objavio: cleopatra
Datum objave: 18 Rujan 2008 u 14:33
ma kad se ne snalazim još, oprostite, drugi put ću valjda napraviti kako treba. .hvala na pomoći. .Confused


Objavio: hippy
Datum objave: 18 Rujan 2008 u 14:37
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

ma kad se ne snalazim još, oprostite, drugi put ću valjda napraviti kako treba. .hvala na pomoći. .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley5.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Confused" />


Imaš PP vezano za ovo

-------------


Objavio: spring
Datum objave: 21 Listopad 2008 u 19:50
Bravo, bravo, bravo!!


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 11:50
Pripremam se za proljeće.Još mi je rano za sadnju ili sjetvu pa prčkam ovako.U sve to,ok skoro sve,bude neko cvijeće išlo.Sad sam na malim posudama jer mi je zima ići van a velike tegle ne mogu u kući raditi.
Još samo da mogu naći ove tegle,gdje je ovaj kaktusić,negdje za kupiti.Pa ako netko zna nek mi javi.Ove sam u euroshopu našla za nekih 8-9kn.
 
 
 
 
 
 


Objavio: iris
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 11:56
al si se ti namackala...svaka čast...ona prva mi je nekako najljepša  Smile

-------------


Objavio: rose
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 12:11
odlično!

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: shasha
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 13:24
Nije nekaj no budući da je sve to za van,dobro je.Kad dođu biljkice unutra niko nebude ni gledao u čemu su posađene(osim mene)


Objavio: kaća43
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 19:04
shasha stvarno si bila vrijedna,prva teglica mi je favorit,a i ova limena posudica sa "kljunom" mi je izuzetna.ja sam takve iste teglice kupovala u mbm-a.Clap


Objavio: leonarda
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 19:35
nikad nije prerano za proljetne pripreme.......visece kantice...naj ideja......svidjaju mi se..

-------------
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 21:50
Kaća,te "sa kljunom" ja kupujem u euroshopu(nekih 9kn kom.)imaju i poklopacLOL.Koliko koštaju te tegle u MBM-u?Ako ih ne nađem u euroshopu ,da znam.
Leo,te"viseće" kantice su limene kutije od kikirikijaBig%20smile


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 23:17
Ovo sam si napravila za male tegle  no MM je reko da to njemu treba.Sad to ide za začine njemu u klijet a moje tegle.....moram smisliti nešto drugoConfused
 


Objavio: Lantana
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 23:27
Stvarno si neumorna Shasha. Pa napravi još jednu, a ova baš paše u klijet. Ja tvoj oslikani pitar (teglu) držim u kuhinji na prozoru, još jedna asocijacija na VŽ...

-------------
život je more


Objavio: bubamara22
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 23:33
ma ovo je fenomenalno!!! i ti meni kukaš da nije uspjelo??? ova stalaža je za stat i gledat!!!!! Thumbs%20Up


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Siječanj 2009 u 23:55
Nemam više od čega drugu napaviti,moram u potraguConfused
Lantana,drago mi je da ti se dopada.To je bilo brzinsko oslikavanje kad je iznenada bila kavaSmile
Bubamara,aj mi sad pomogni.a sam to tak oslikala za cvijeće no sad kad je za začine...ne znam kako da "sredim" flašice da koliko-toliko pašu uz nju!?


Objavio: kaća43
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 00:13
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Kaća,te "sa kljunom" ja kupujem u euroshopu(nekih 9kn kom.)imaju i poklopacLOL.Koliko koštaju te tegle u MBM-u?Ako ih ne nađem u euroshopu ,da znam.
Leo,te"viseće" kantice su limene kutije od kikirikijaBig%20smile

koja san ja lijencina,nikao otic do euroshpoa,a tako lijepih stvari imaju..da niti 10 kn..e sad,ove teglice,ne mogu dobro procijenit kolike su te tvoje,ali otprilike,ja sam placala 7kn..e sad neznam jel im cijena inace takva ili je bila neka rasprodaja..da ne zaboravin,stalaza je cista petica..Tongue


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 00:17
pa čuj, pošto je sama stalaža "šarena"...s puno detalja, ja ne bi pretjerivala s teglicama.....

vjerojatno nema šanse da nađeš salvete s motivima svih začina pa bih ja recimo na svaku zalijepila salvetnim ljepilom komad bijelog rižinog papira u različitima oblicima, onako cik cak škarama ili ovalno ili nešto slično...a onda kad se to posuši konturom u recimo ljubičastoj boji ili ljubičastoj metalik napisala koji je začin.......ak si me dobro shvatila....

mogu ti ja kupit konture ak ti treba, sutra idem u chemacu......

a možda i ljubičasti rižin papir pa na njega recimo srebrnim slovima...

viči ak si se pogubila...LOL


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 00:19
naravno ljubičasto velim zbog stalaže u zim tonovima...


Objavio: shasha
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 00:29
Ma kaj bi se pogubila,kužim ja tebe.E super sad sam da nabavim posude za začine,rižin papir,kontur paste........i krećemooooooooLOLMa nije mi nešto hitno tako da imam vremena  to napraviti.Znala sam ja da buš ti ideju neku imala,hvala BubiThumbs%20Up
Kaća,ova moja tegla je 15cm visoka


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 00:34
pa to mi je nekak najjednostavnije jer da sad na teglice nalijepiš šarene salvete sve bi se pogubilo....a ovo nije tako ni skupo za izradu......eto, drago mi je da sam pomogla...


Objavio: shasha
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 00:45
ma znam,ne paše mi sad nešto"cifrati" posude no opet mi je glupo onako obične bilo staviti.Ovo bude supeeeeeeersmile79


Objavio: proljeće
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 09:27
Shasha ...smile94
Sve mi je lijepo ali ova polica mi je fantazija...
Vidim da si bila jaaaako vrijedna i sada si sama kriva, jer mi očekujemo nove radove.
Bravo!!!


Objavio: rose
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 11:38
odlicno!ClapClap

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: shasha
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 13:57
Hvala curesmile79
Proljeće,ma mackam ja i onda podjelim a ne uslikam,pa ni se neda sve slikati(ono kaj mi je prvo to uslikam),znaš kak to kod mene ideWinkTak da ne znam baš kad budu druge slike.
Bubicaaaaaaaaaaaaa.....znaš kaj meni ne izlazi iz glave? One"slike" kaj je "striček" stavljao po restoranu u Našicama.Nisi ti to slučajno uslikala??Smile
Mislim tako nešto raditi,samo da nabavim stiropor i ostale gluposti.Jedno ne znam kaj bi u sredinu umijesto onih ruža!!?
Da "uskršnju"sliku napravim,sa leptirima,ptičicama.....!!?
Znaš ti uopće o čemu ja pričam?smile156


Objavio: proljeće
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 15:27
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hvala curesmile79
Proljeće,ma mackam ja i onda podjelim a ne uslikam,pa ni se neda sve slikati(ono kaj mi je prvo to uslikam),znaš kak to kod mene ideWinkTak da ne znam baš kad budu druge slike.
Bubicaaaaaaaaaaaaa.....znaš kaj meni ne izlazi iz glave? One"slike" kaj je "striček" stavljao po restoranu u Našicama.Nisi ti to slučajno uslikala??Smile
Mislim tako nešto raditi,samo da nabavim stiropor i ostale gluposti.Jedno ne znam kaj bi u sredinu umijesto onih ruža!!?
Da "uskršnju"sliku napravim,sa leptirima,ptičicama.....!!?
Znaš ti uopće o čemu ja pričam?smile156
 
Moja Shasha tko zna gdje je ona sada?
U Zagrebu cijeli dan lije kiša, ali nju to ne smeta, ona je otišla trošiti lovu!!!LOL


Objavio: bubamara22
Datum objave: 21 Siječanj 2009 u 17:54
evo meeee, sjećam se ja tih slikica kaj su vješali....stavi jajca umjesto cvijeća....i one leptiriće od platna, tj. ne znam kakav je to materijal....ček evo link da vidiš kaj mislim...

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?IDCat=95&lang=hrvatski - http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?IDCat=95&lang=hrvatski


Objavio: dada28
Datum objave: 22 Siječanj 2009 u 17:40
Super ti je polica, baš je fora!

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: roberta
Datum objave: 23 Siječanj 2009 u 08:51
bravo Sasha, odlični radovi Clap


Objavio: manči
Datum objave: 23 Siječanj 2009 u 13:57
...polica je ooodličnaaa!!! Smile
...slažem se sa bubamarom, bočice neka budu jednobojne....Clap


Objavio: esmeralda
Datum objave: 24 Siječanj 2009 u 07:14
Sve je prekrasno, prva teglica mi je preslatka a polica je posebna, dobra ideja kantice baš su slatke sa ručkicom lijepo i korisno. Bravosmile78

-------------
meni je super u životu


Objavio: Ninochka
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 12:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ovo sam si napravila za male tegle  no MM je reko da to njemu treba.Sad to ide za začine njemu u klijet a moje tegle.....moram smisliti nešto drugoConfused
 
 
prekrasna stalazica. no nece mu to biti preveliko za zacine - ona jednostavno mami teglice za cvijece na sebe? super si to starinskim stihom prozela.


Objavio: Perla
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:55
Kantice su ti super, ali jako su mi se dopali tvoji veseli cvjetni aranžmani.
Bubica ti je predložila ružin papir i konturpastu, a da si slikice začina nađeš na internetu i kopiraš na rižin papir?
 
 


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:05
Vjerojatno ću  sa interneta skinuti neke slike začina jer nemam salveta takvihConfused
Evo ja napravila prvu sliku(pamtite ovo,"PRVU")na platnu.Mislim da je,za prvu,sasvim ok.Uspjela sam je uslikati prije nego je"otišla"Big%20smile
 
 


Objavio: esmeralda
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:21
smile227Prvu??? Prekrasna je moj omiljeni motiv hibiskus, joj da znaš koliko sam andreu naganjala da mi pošalje. Kakva ti je to boja za podlogu prekrasna jesmile71

-------------
meni je super u životu


Objavio: esmeralda
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:26
S obzirom da je prva slika na platnu kako ti salveta nije ništa zgužvanasmile39Ja sve što prvo radim najprije zgužvamsmile96

-------------
meni je super u životu


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:26
To sam neku akrilnu temperu kupila


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:28
Ne znam,na platnu mi je lako raditi.Čini mi se da se manje gužva(ili sam ja postala ekspertLOL)


Objavio: esmeralda
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:33
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

To sam neku akrilnu temperu kupila
 
Joj kak je dobra, ja kupila nekakvu temperu zlatnu u tubici niš koristi


-------------
meni je super u životu


Objavio: esmeralda
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:34
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ne znam,na platnu mi je lako raditi.Čini mi se da se manje gužva(ili sam ja postala ekspertLOL)
 
Nakon onolikih teglica ovo drugoLOL


-------------
meni je super u životu


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:37
Ma to sam prije tegli radila.Te slike već odavno nema.Rad s ljubavlju,pa se ne gužvaEmbarrassed
Budem pogledala koja je to firma za tempere pa ti javim


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 20:46
Turbulentna žena izgleda da radi i rukama i nogama i jezikom i ušima jer inače ne bi sve uspjela a vjerujte, pokazuje nam samo djeličak uađenog. Moj naklon majstorice!


Objavio: shasha
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 10:07
Prosim da ne prigovarate kaj nije svaka posebno slikanasmile101
 
 
 
 
 


Objavio: rose
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 10:50
odlično shasha! smile72smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: bubamara22
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 10:56
o vidi vidi, netko se fakat pripremio za sadnju..... krasne su shasha!!

vidim tu one salvetice kaj si vikala da oćeš sa alatom....




Objavio: OTOK
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 11:22
smile57
evo još malo teglica da ih ukrasiš, odlično ti to ide


Objavio: esmeralda
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 11:25
Ništ nebumo prigovarale, jedva te namolimo da nam i ovako naslikašsmile58,prekrasne su i opet ih je punoooooooosmile211,baš ti je prekrasna ta vrtna salvetica sa alatom za teglicesmile71bravo, bravo,bravo.

-------------
meni je super u životu


Objavio: Caca
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 15:34
 ovo je preslatko.


Objavio: monna-1
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 21:42
Prekrasno, posebnoona s alatom Clap

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: iris
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 21:45
al si ti toga namackala Smile super su teglice Clap

-------------


Objavio: dori-st
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 22:07
Baš mi je drago da si nam to pokazala, preslatki su pitari.


Objavio: saara
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 22:50
Jako lijepo, cakano


Objavio: buba mara
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 22:51
Preljepo Clap


Objavio: shasha
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 23:28
Hvala cure,i meni je najslađa ta sa alatom no nemam je,samo jednu sam imala,stoga vas molim ako negdje vidite takvu ili neku sličnu salvetu da me se sjetitesmile143


Objavio: cleopatra
Datum objave: 26 Veljača 2009 u 06:58
vidim bila si vrijedna. .jako lijepe tegle. .Clap



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk