Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Pronalazak cvijeća
Opis foruma: Gdje da ga kupim ?? Pomoć u pronalasku pojedinog cvijeća..
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4791
Datum ispisa: 04 Svibanj 2024 u 16:21
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...
Objavio: TaTjana43
Tema: Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...
Datum objave: 08 Svibanj 2010 u 15:38
drage moje danas cijeli dan u Maxi i Super konzumu, na odjelu cvijeća traje rasprodaja sadnica, ukrasnog grmlja i cvijeća- sniženo 30%. Ukrasni grmovi  i sadnice se kreću od 7 kn na dalje, jaglaci  i sukulenti po 3,50kn.... ostići  i aromatično bilje po 10-ak kn,. sadnice kupina, malina,mini agruma... 50-70 kn.



Odgovori:
Objavio: pčelica maja
Datum objave: 09 Svibanj 2010 u 22:49
E baš jučer nisam bila u Konzumu,a svaki sam dan tamo,i svaki dan pregledam cvijeće.Baš bezveze! Hvala što brineš i za nas ostale,da nam ne ponestane cvijeća ,iako više ne znam kamo bi s njim.
Ali to je zaraza,nema pomoći,mora se bar jedan cvijet donijeti kući,ak ne cvijet,onda bar neka lukovica.


Objavio: Cvijetomanijak
Datum objave: 08 Veljača 2012 u 09:41
Mozda vec znate ,al eto upravo citam na Kalia centru-web stranici da svake srijede za umirovljenike je popust 10% ...


Objavio: Carol
Datum objave: 08 Veljača 2012 u 10:18
Dobro je znati za taj podatak Cvijetomanijak. Inace mi se cini da Kalia ima dosta visoke cijene.

-------------
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 09 Veljača 2012 u 13:43
Nedugo sam bila u Kaliji i znam od prije da su im cijena vau, ali ovo sada je vau vau kak su skupi, a onu heucheru od 76 kn ne mogu zaboraviti. 

-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 07:36
Akcija u Baumaxu u Jankomiru povodom preuređenja, trajnice 6,90kn

-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: belica
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 08:37
Bila u baumax-u i izbor trajnica i nije baš velik, a cijena im je ionako za te niske trajnice ista u svim centrima.  

-------------
belica,zagreb


Objavio: belica
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 08:43
Osobno mislim da je naj bolji omjer kvalitete sadnica i cijena definitivno u rasadniku zrinjevca. Izbor im je ok, sami rasađuju i Privikavaju bilje na naše podneblje, ne zamataju korjen u neke plastične, krpene i sl rešetke da bi što bolje izgledale na van, a onda ti kasnije lijepo crknu kao što to uvoze mbm, konzum, kalia i sl, rasadnici... oni su ustvari prekupci uvoznog cvijeća , zato im i cijene jesu tako skupe. Tako da cure moja preporuka je definitivno Zrinjevac za Zagreb.

-------------
belica,zagreb


Objavio: Cvijetomanijak
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 09:07
U Kaliji je akcija jesenskih lukovica -4kn pakiranje ,nadje se i koja dobra vrecka s zdravim lukovicama samo treba kopat po kosarama .

-------------
Velika gorica


Objavio: dado_84
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 10:06
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Akcija u Baumaxu u Jankomiru povodom preuređenja, trajnice 6,90kn


ja neznam kako ti proizvodaci izlaze na kraj ako biljke u cetrima prodaju po 7 kn. Njima proizvodnja jedne biljke kosta vise od 2 kn (od 1-kn do 5-6 kn i vise je samo presadnica kad se kupiti a di jos zemlja, vaza, voda, gnojivo, rad). Ako Bau prodaje biljku za 7 kn veleprodajna je minimalno 3 kn jer oni nabiju marzu od sigurnih 100 %. Ista prica kao i sa mljekom. Pa ce se zaliti za godinu dvije da ih je europa popapala.


-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 13:37
Bila sam u Kaliji i vidjela te lukovice po 3 Kn. Prvo, pakirane su u plastične prozirne vrećice u tresetu, tako da se lukovice uopće ne  vide, treset suh kao barut. Dobro, mislila sam, ako se ne mogu vidjeti,  mogu se opipati, prođe mi kroz glavu davno naučeno gradivo "kako mora izgledati zdrava lukovica". Pa hajde, ako je malo i smežurana, mekana, oporavit će se ipak je vrijeme za sađenje prošlo. Ali ništa u tom tresetu nisam mogla napipati. Ništa, imam dojam da su se rasprhnule u prah, hvala lijepo ja to ne bi ni badava, šteta supstrata i vremena. Imam već jedno takvo iskustvo, ali su lukovice stvarno bile badava, pa ga ne bih ponavljala. Heuhere su još uvijek po 79,99, žao mi je što nisam slikala, orhideje po 150 kn, snižene u pola cijene još  skupe, ali nisam obožavatelj orhideja, dvije su mi dovoljne. Dobar je izbor sjemena povrća, po prihvatljivim cijenama, osim Bio sjemena, vrećica 18 kn, što mi se ipak čini previše, ja zadovoljna s običnim. Pelina nažalost nemaju. Vidjela sam i trajnice u Baumaxu, sve već viđeno isti izbor, od istog proizvođača. Ili nisam pažljivo gledala? 


Objavio: dado_84
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 20:05
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Vidjela sam i trajnice u Baumaxu, sve već viđeno isti izbor, od istog proizvođača. Ili nisam pažljivo gledala? 


Isti proizvodac, svi ti veliki centri uzimaju trajnice od tog proizvodaca :) Lako se prepoznaju :) primjetio sam i prosle godine na sajmovima da i neki novi rasadnici prodaju te iste trajnice od tog istog proizvodaca kao svoju proizvodnju. :)

A to sta rade s lukovicama je katastrova. U Bricu jos uvjek imaju u prodaji lukovice ljiljana, dalija pa cak i kukurijeka jos od prije dvije jeseni! Nadam se da ce ih konacno maknuti ovog proljeca.


-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: OTOK
Datum objave: 17 Ožujak 2012 u 20:23
Kod mene nema tih velikih Bau-mau centara, ali jednom mjesečno je sajam sa svim i svačim. Između ostalog i jedan proizvođač cvijeća iz Međimurja sa krasnim trajnicama i pristupačnoj cijeni - 7 kn. Lijepe i zdrave biljke (kupila sam pulsatilu, lychnis, šeboj ...) i jedan sa začinskim i mirisnim biljkama po istoj cijeni (timjan, pelin, bosiljak i sl). Bilo je i lijepih echeveria isto po 7 kn.
A u trgovinama je čak dobar izbor lukovica, a bilo je i hosta, begonija, dalija, friške lukovice u odličnom stanju, cijene prilično visoke.
 

-------------
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...


Objavio: Lovro
Datum objave: 24 Svibanj 2012 u 12:13
U "Parkovima" u VŽ crveni i nježno zeleni batat po 3 kn, ...verbene isto tri kune, kao i one ljubičaste lepezice!

-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: elle93
Datum objave: 02 Rujan 2012 u 12:32
aa ima li koga iz splita , da prati to po splitu ..
hvala unaprijed;)
(jer sam nova ovdje , pa da me netko uvede ..)

-------------
https://www.facebook.com/welcome.all22 - super stranica , nije da je hvalim , al je hvalim;)


Objavio: mdrakulic
Datum objave: 09 Ožujak 2013 u 09:56
Obožavam kad naletim na akciju i povoljno si priustim neku biljcicu :))
Kako vi nabavljate biljke i gdje ih kupujete?


Objavio: mdrakulic
Datum objave: 09 Ožujak 2013 u 09:56
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/akcija/55555.aspx">


Objavio: mdrakulic
Datum objave: 09 Ožujak 2013 u 09:57
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/akcija2/55556.aspx">


Objavio: mdrakulic
Datum objave: 09 Ožujak 2013 u 09:57
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/akcija3/55557.aspx">


Objavio: mdrakulic
Datum objave: 09 Ožujak 2013 u 09:58
ova sabljarka me u mbm-u kostala samo 20kn :)


Objavio: mdrakulic
Datum objave: 09 Ožujak 2013 u 10:14
sobna jela je bila malo skuplja ali nisam mogao odoljeti....nekih 200kn a difenbahija takodjer nekih 50kn


Objavio: starlight
Datum objave: 14 Ožujak 2013 u 21:08
aloe vera na akciji u lidlu od sutra - 25 kn


Objavio: morena
Datum objave: 09 Travanj 2013 u 18:22
Curke u Pevecu u Osijeku ima na sniženju Clematisi po 39 kuna.Lijepe, zdrave sadnice,dugačke loze pune listova.


-------------
Josipovac,Osijek


Objavio: Mira K
Datum objave: 17 Travanj 2013 u 14:30




CORNUS ALBA "SIBIRICA" je na akciji u MBM-u , samo 10,00kn ako koga zanima.


Objavio: Triša
Datum objave: 17 Travanj 2013 u 19:37
Vidla sam ih u MBM stvarno mrtva cijena, jedino je pitanje dali će se primiti, ali za 10 kn vrijedi riskirati

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: natalija
Datum objave: 17 Svibanj 2013 u 07:20
jučer sam vidjela u kauflandu (zadar) da imaju krasno vodeno biulje, bijeli lopoči, variegirani iđirot, sitni šaš, kovrčava vrba, lobelija cardinalis... baš zdrave i friške sadnice, od 20 - 40 kn


-------------


Objavio: MermaidDreamer
Datum objave: 18 Svibanj 2013 u 11:21
kupila u mbm-u streliziu za 10 kn, je da je u komi, je, ima tri lista crnih rubova, ali pošto volim kupovati takve na akciji, pa rekoh pokušati, zasada mi je sve od 10 kn-a kupljeno u redu i izvuklo se

-------------
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.


Objavio: Lovro
Datum objave: 24 Svibanj 2013 u 13:47
Evo, da spomenem: od sutra su lukovice i ostalo...gomoljčići, korjenići..u sjemanari na placu u Varaždinu po 10 kn...ima tu i ljiljana, gladiola, kala, liatrisa (bijeli i ljubičasti) anemona, ismena, astilba, dalija, incavila, graničica, ananas ljiljana, kana....

-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 01 Lipanj 2013 u 17:53
Odmah kupite, curke. Što čekate? Ulazak u EU?


Objavio: arii
Datum objave: 05 Lipanj 2013 u 14:02
u garden mallu u dubravi su postavili štand sa biljkama kod ulaza od parkinga...ima od voćkica(maline,kupine,borovnice...),zimzelenih presadnica,vinkice,pelargonije,prkosi,fuksije,začinsko bilje...neznam više točno...ugl ima svega...cijene su od 3 kn na gore...dečko sa štanda kaže da će skoro dobiti i sukulentiće i još toga...pa ako se nekome da možda si nađe ponešto...Smile

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=7330" rel="nofollow - arii skice i stakla


Objavio: cupsica
Datum objave: 24 Rujan 2013 u 18:25
Danas bila u Kaliji... Nemaju ništa, a i ono malo što imaju je turbo preskupo s obzirom na stanje biljke...

Sve u svemu, prvi put mi se dogodilo da sam iz prodavaonice cvijeća izašla praznih ruku Confused .
Sat vremena sam obilazila u krug ne bi li našla bilo što vrijedno kupnje, međutim prodavaonicu sam napustila praznih ruku i puna razočaranja...



Objavio: Baka Bea
Datum objave: 26 Rujan 2013 u 15:31
O cupsica, znam kako ti je. I meni se to dogodilo da sam se vratila iz Italije samo s jednim malenim crnoglavcem. Za cvjetoljupca razočaravajuće, iako je bilo zanimljivih biljaka no cijene astronomske. Dođi k meni, možda nađeš nešto zanimljivo LOL


Objavio: cupsica
Datum objave: 26 Rujan 2013 u 15:49
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

O cupsica, znam kako ti je. I meni se to dogodilo da sam se vratila iz Italije samo s jednim malenim crnoglavcem. Za cvjetoljupca razočaravajuće, iako je bilo zanimljivih biljaka no cijene astronomske. Dođi k meni, možda nađeš nešto zanimljivo LOL


Ma ustvari su me iznervirali jer je gdje god pogledam reklama "najljepši vrtni centar u Zagrebu" . Već sam si trljala ruke zbog biljkica koje ću donjeti doma... pređem pola grada, a tamo ništa... Baš ništa normalno...  Izbor biljaka nikakav, a polumrtva mlada drveća 400-600 kn... I još je jako upitno da li će to poživjeti duže od mjesec dana...
Baš sam razočarana njima...




Objavio: Camellia
Datum objave: 26 Rujan 2013 u 16:00
Cuspica i ja sam bila prije nekoliko dana i ostala sam iznenađena jako lošom ponudom.Prodajni prostor su smanjili na pola,a ono što prodaju je skupo i već viđeno.Baš šteta puta i vremena provedenog uzalud.


Objavio: dado_84
Datum objave: 26 Rujan 2013 u 20:53
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Za cvjetoljupca razočaravajuće, iako je bilo zanimljivih biljaka no cijene astronomske.


sto receeeee!!! :D ja bi bio cijeli kombi donio doma! :) a cijene su normalne, europske


-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 28 Rujan 2013 u 07:04
Ha, normalne europske kažeš Dado. Upravo je u tome problem, 6-7€ je europska cijena za "običnjače", izračunaj koliko je u kn, a takve ne idem kupovati u Italiju. Skuplje su po 10€, Anemonella npr. 42€, kukurijeci su bili lijepi no imam svoje. Čime bih napunila i jednu vrećicu. Kad bi naša primanja bila europska... No isplatilo se to vidjeti, nisam niti išla kupovati. Bila sam u dobrom društvu, istinskih velikih plantofila, upoznala nove ljude i vidjela njihove rasadnike. Talijani vole biljke i kupuju ih, uostalom sam si to mogao zaključiti koliko je ljudi bilo na tom sajmu. 


Objavio: dado_84
Datum objave: 28 Rujan 2013 u 21:30
Da Bea tako je, ali u Italiji sigurno necete cuti od prodavaca "nemam pojma kako se zove ta biljka" (kao ni drugdje po rasadnicima u Europi). A kukurijeka je bome bilo prekrasnih svakakvih koji su rasprodani odmah ujutro (vratio sam se nakon pola sata na taj stand i vise nije bilo nicega tako da ste Bea mozda malo zakasnili :) )


-------------
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 29 Rujan 2013 u 08:15
Još gore od "ne znam kako se zove" jer većini ljudi to i nije bitno, je da ne znaju je li je biljka za sjenu, sunce, močvarna, stepska, alpina, kad cvate, koliko je visoka, kojoj zoni pripada, s kojim biljkama se sadi, što s njom nakon cvatnje i sl. no ipak ih kupuju. Nisam zakasnila za kukurijeke, vidjela sam ih. Drugi su razlozi zašto nisam kupila.
Ajmo mi objaviti akciju jer budemo dobilismile232


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 29 Rujan 2013 u 09:33
...i mi Hrvati volimo biljke...dok su s nama Baka Bea i Dado imamo i mi europsku ponudu!


-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: Lovro
Datum objave: 20 Studeni 2013 u 14:31
U Obi-ju u VŽ vanjsko bilje i tegli na 50 % sniženo!


-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: Lovro
Datum objave: 12 Prosinac 2013 u 14:56
Kockavica (Fritillaria), zumbuli, ljiljani (bijeli, crveni, žuti), narcise, tulipani, i još svašta ponešto lijepog...Varaždinu na placu...lukovice 9,99 kn!



-------------
Varaždin, stari moj grad!


Objavio: Karli
Datum objave: 12 Prosinac 2013 u 20:42
A super, ali to je jakoooooooo daleko od mene. Cry


-------------
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"


Objavio: Andina
Datum objave: 10 Siječanj 2014 u 16:12
Lukovice: zumbuli, narcise, bijele presličice, tritelia, Ixiolirion, kockavica, tulipani (i bijeli!) + još nešto -  isklijalo, ali zdravo - 12 kn - mala trgovina u Zgb. Dubravi,  prolaz desno od glavnog ulaza u natkriveni dio tržnice.


-------------
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)


Objavio: petit
Datum objave: 11 Siječanj 2014 u 23:06
U Bauhausu  Jankomir u Zagrebu imaju ciklame kao "biljka mjeseca" po cijeni od 14 kn. Samo nemaju cvijet al relativno dobro izgledaju.


Objavio: laural
Datum objave: 11 Siječanj 2014 u 23:38
U Bauhausu orhideje (dendrobium) po 10,00 Kn.


Objavio: administrator
Datum objave: 12 Siječanj 2014 u 07:52
A u klinac a ja jučer bio prolazio pokraj njega i nisam znao da ih ima tako jeftinih.
Sigurno nisu neke kvalitete ali se zastigurno mogu oporaviti.


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: petit
Datum objave: 12 Siječanj 2014 u 09:17
Pa ja bila i vidjela al po cijeni od 79 i 130,  il su pokupovane il nisu baš na vidljivom mjestu 


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 01 Veljača 2014 u 13:37
...u MBM-u : jaglaci 1kn , zumbuli 3kn, narcise 3kn, velika i puna tegla anturijuma 20kn...


-------------
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb


Objavio: Mira K
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 00:59
Jagoda, da ti ovdje odgovorim gdje se može naći Jiaogulan (ljekovita biljka iz Kine) - evo ja našla u Bauhausu ali nisam kupila jernnisam znala što je.
Ako još imaju kupi i meni jednu.
 
http://www.zaslike.com/" rel="nofollow">


-------------
Rijeka



Objavio: jagoda
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 01:13
Mira hvala na informaciji. Ja vjerujem da ćeš ti tamo svratiti sigurno prije mene, pa kupi za nas obje...WinkWink

-------------
sutra je novi dan


Objavio: natalija
Datum objave: 03 Veljača 2014 u 10:48
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...u MBM-u : jaglaci 1kn , zumbuli 3kn, narcise 3kn


bome kod nas su po 10, 15 i 20 kn... Confused


-------------


Objavio: smrcko
Datum objave: 15 Ožujak 2014 u 22:00
Acer palmatum Bau-hau 29 kn. Moje visine 165 (valjda)LOL


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: belica
Datum objave: 16 Ožujak 2014 u 06:28
Šmrcko, to zavisi u koji bau... kapneš, nije ponuda u svakom ista.

U Konzumu su ovih dana ruže bile po 11 kn.... kupila 2 divne penjačice
A imaju i ogromne , lijepe tužne vrbe za 60 kn...


-------------
belica,zagreb



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk