Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Moj dom

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=7357
Datum ispisa: 16 Lipanj 2024 u 02:12
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Moj dom
Objavio: bucka123
Tema: Moj dom
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 03:09
Dragi moji, iako vas pratim već duuugo vremena,želim vam pokazati prostor koji me oplemenjuje i čini sretnom, a to je moj dom. Kako je ovo vrijeme mirovanja , krenut ću sa slikama uslikanim tijekom ove godine




Odgovori:
Objavio: bucka123
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 03:16






Objavio: bucka123
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 03:31






Objavio: bucka123
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 03:46






Nastavak slijedi


Objavio: pčelica7
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 10:24
bucka123, ovo pokazano je prekrasno, samo tako nastaviThumbs%20Up
 


-------------
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)


Objavio: dijana7566
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 12:32
Krasno. Čekam nastavak

-------------
Pozdrav iz Osijeka


Objavio: aralija
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 16:52

Preljepo, ma gdje si se skrivala do sada? Znala sam pročitati da si na forumu i tražila neću reći vrt nego cvijeće i nisam našla, e ovo je otkriće , željno čekmo nastavk, zato znaš onu nastvak slijedi......Wink



-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: Free
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 17:05

Dobro nam došla draga Bucka !!!smile57

Predivnim slikama si nas počastila, jedva čekamo nastavak !!!




-------------
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode





Objavio: stefica.n
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 17:29
Lijepo uređena okućnica i cvijeće i dobro došlaClap


Objavio: moon
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 20:16
Bucka123...dobrodošla. Imaš krasnu okućnicu. Rado ću navratiti u tvoj vrt jer ovo što si nam pokazala izgleda prekrasno


Objavio: Jaca123
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 21:28
smile64dobrodošla!


Objavio: Ksan
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 22:46
Jako lijepo, jedva čekam nove slikice i dobro nam došla smile99

-------------
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR


Objavio: bucka123
Datum objave: 29 Prosinac 2012 u 23:48
Pčelica7, dijana7566, aralija, Free, stefica.n, moon, Jaca123, Ksan želim vam svima zahvaliti na posjeti. Drago mi je da vam se sviđa prikazano i vjerujem da ćemo se i dalje lijepo družiti.

Naime, zahvaljujući prelijepo uređenim okućnicama prikazanim na ovom forumu, vašim iskustvima koja nesebično dijelite, te vrsnim znalcima bilja razvijala se ideja o izgledu moje okućnice. Naravno još bez konačnog izgleda, ali polako ..... Dakle idemo dalje


Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 00:43
Ni jedanu vrstu cvijeća ne mogu izdvojiti kao meni najljepšu. Ima ih više i svaka mi je na neki način posebno lijepa, pa tako i ruže














Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 02:20
A neke sam uzgojila sama. Grančice sam pozabadala u zemlju bez puno vjere u uspjeh. No one su me iznenadile i podarile ovim lijepim cvjetovima.





Objavio: Leona31
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 08:17
Bucka,sve sto mogu reci je ,prelepo,cekam nastavak
smile186


Objavio: Ksan
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 10:33
Ruže su prekrasne smile76

-------------
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR


Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 22:18
Htjela bih vam pokazati i moje sukulente. Njih ovih dana raznosim po kući ko mačka mačiće i to od podruma do krova. Doslovno tako. Želja mi je da budu na prozoru moje kuhinje, gdje je naravno uvijek toplo, a još k tome je i južna strana. No naravno oni su se samo izvijali u visinu. Njih sam udomila kod moje mame koja ima predsoblje, takozvanu verandu i koja se zimi ne grije, ali nema ni minusa. A izgledali su ovako




Objavio: aralija
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 22:27
He sukulent manija se nastavlja na ovom forumu, "nosim ih kao mačka mačiće od podruma do krova" e pa nisi jedina svima nam je isto . Volimo ih vidjeti a onda odu u visinu, nažalost onda moraju van videokruga. Ako se ne varam ovo lijevo je buritić jako lijepo razgranat za menesmile120

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 22:35
E, pa kako je ljubav prema sukulentima bila jača i nisam ih se htjela odreći tek tako, ovog proljeća sam kupila nove.

























Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 22:47
Dok je ova mala zajednica bila na otvorenom, u hladovini, bili su jako lijepi, bucmasti zeleni. Problem je nastao kada ih je trebalo spremiti za prezimljavanje. Naravno, htjela sam opet da mi budu na oku i da im se svakodnevno divim. Priznajem, pobijedili su... Prvo su završili na podrumskom prozoru, ali očito bez dovoljno svjetlosti, pa su počeli pokazivati znakove izduženosti. Juče sam ih smjestila u potkrovlje, na osunčani južni prozor, koje u biti ne grijemo, ali činimi se da je još uvijek za njih pretoplo. Što mi vi predlažete ???



Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 22:53
Imam ih još nekoliko











Objavio: bucka123
Datum objave: 30 Prosinac 2012 u 23:04
I još malo vanjskih. Čini mi se da je njima najljepše.

Jedna ljetna slika ...



... i jedna zimska.







Objavio: monstera
Datum objave: 31 Prosinac 2012 u 18:19



-------------
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.


Objavio: tačkaćica
Datum objave: 31 Prosinac 2012 u 19:03
smile141bucka123 svašta ljepoga za vidjet kod tebe


Objavio: aralija
Datum objave: 31 Prosinac 2012 u 19:28
SRETNA NOVAChampagne%20New%20Year%202013

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: Leona31
Datum objave: 31 Prosinac 2012 u 22:00
http://yoursmiles.org/g-christmas.php?page=6">


Objavio: vijolica
Datum objave: 31 Prosinac 2012 u 22:10
Sretna nova godina!


Objavio: bucka123
Datum objave: 01 Siječanj 2013 u 19:49
Svima bih poželjela sve najbolje u ovoj nam godini, zdravlja, sreće, ljubavi i da svi imamo više vremena kako bismo mogli uživati u našim vrtovima.




Objavio: kamelia
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 19:42
Dobro došla


Objavio: milica7
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 20:11
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&ei=kX_kUMSCGYSK4gTk4oCwCQ&hl=hr&prev=/search%3Fq%3Dfunscrape.com%26hl%3Dhr%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DdHp%26tbo%3Dd%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26channel%3Dnp&rurl=translate.google.hr&sl=en&u=http://www.funscrape.com/GetCodes.aspx%3FImageId%3D59285&usg=ALkJrhi0Q9yNIxNtebZVxU7qsM9m6sLvQg">funscrape.com

-------------
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....


Objavio: bucka123
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 20:59
Svima se zahvaljujem na posjeti i lijepim željama. I naravno želim vam ispunjenje svih želja u Novoj godini.


Objavio: bucka123
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 21:01
Da završim priču sa sukulentima i zalutalim kaktusićem.







Objavio: Mari,5510
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 21:08
http://postimage.org/">


-------------


Objavio: Betty Boop
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 21:37
Prelepo sređeno dvorište sa preeeeeeeeelepim ružama...željno iščekujem nastavak

http://www.yoursmiles.org/g-christmas.php?page=31">


Objavio: bucka123
Datum objave: 02 Siječanj 2013 u 21:38
... i malo zakašnjelog božičnog shabby chica



















Objavio: bucka123
Datum objave: 03 Siječanj 2013 u 00:05
Hvala vam na podršci,

Leona 31, monstera, tačkaćica, vijolica, kamelia, milica7,

mari5510, Betty Boop
                                
                                                


                            


Objavio: bucka123
Datum objave: 04 Siječanj 2013 u 22:17
Evo još malo sobnog cvijeća, a nakon toga izlazim u vrt

prizivajući proljeće. Naime na jesen sam pokušala malo

oplemeniti dio iza kuće. Posadila sam razne grmove i

šimšire, a između njih cvjetajuće i necvjetajuće trajnice;

narcise, kukurjeke, božure, astilbe, tulipane, margarete,

anemone, heuchere ... i ne znam što još.















Ovo je Dipladenija, nadam se da će mi se održati, razbujati i na kraju rascvjetati.



A u ovim kaljićima su gore desno crvena lonicera koju sam već nekoliko puta pokušala pelcati, ali bezuspješno. A i ova koja se "primila" izgleda mi poprilično tužno. Vidjet ćemo.A dolje desno je sobni jasmin uzgojen iz sjemena. Oba cvijeta su iz vrta moje tete čije ću vam biljke na proljeće sigurno pokazati jer su uistinu vrijedne divljenja.


Objavio: bucka123
Datum objave: 04 Siječanj 2013 u 22:19

Zašto su mi posljednje tri slike tako ogoromne iako sam ih

smanjila na 640*480 kao i one gornje ???


Objavio: vila2
Datum objave: 05 Siječanj 2013 u 22:37
Bucka123, prekrasne slike, još ljepšeg cvijeća! Posebno mi se sviđaju sukulenti, jako lijepo i uredno izgledaju u tim biranim teglicama, kao i svo ostalo cvijeće, a i onaj pogled na klupicu kroz lavandu je Thumbs%20Up... Veselim se novim slikama!


Objavio: anđelkad
Datum objave: 06 Siječanj 2013 u 13:08
Dobro došla bucka i dugo ostala sa nama! Imaš pozavidnu kolekciju lipih biljčica ali moram izdvojiti ruže-prekrasne su!


Objavio: blue sky
Datum objave: 06 Siječanj 2013 u 20:01
još jeda lijepi vrt sa lijepim i njegovanim cvijećem-dobro došlasmile99


Objavio: bucka123
Datum objave: 06 Siječanj 2013 u 22:03

U našu kuću smo se uselili prije četiri godine i svake godine sam mislila da ću okućnicu uspjeti nasaditi i srediti u cjelosti, barem osnovnu formu. No, što vrijeme dalje prolazi sve sam svjesnija da je to nemoguće, da vrt nikada ne može biti dovršen, i da će to biti "stalno otvoreno gradilište". Prošle godine smo odlučiti konačno početi sređivati vrt u fazama, pa ću vam sad to i pokazati.

Dakle sve je izgledalo ovako,



pa ovako (slikala sam iza žice naravno da se vidi i moj mali vrt),



pa 2011 godina,



Ništa se značajno nije dogodilo. I dalje sam mislila da ćemo baš te godine kooonačno srediti dvorište i da ćemo ga pretvoriti u prekrasnu okućnicu i mjesto kojim ću ostvariti mnoge svoje snove. Zato slijedi nastavak...












-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 06 Siječanj 2013 u 23:17

Uvijek kada mi se pružila prilika kupiti neki cvijet, naravno iskoristila sam je. Ali kako nisam imala mjesto za koje sam znala da će ostati trajno, samo sam ih sadila u zadnji dio vrta. E pa prošle godine konačno je došlo vrijeme da ove prekrasne heuchere dobiju svoje mjesto, poučena iskustvom, ne i trajno.



Raširile su se na sve strane, obožavam ih











Božikovina







Kukurjek. Do sada je bio u kamenjaru, imam ga nekoliko godina ali se uopće nije rasijao. Kada vidim kod Tije koliko ih je pomalo postajem ljubomorna.



Skimija, imali nade za nju





Evo, za sada je to sve. A sljedeći put ću vam pokazati što sam sve skrivala u svom vrtu.











-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 06 Siječanj 2013 u 23:26
Vila2, anđelkad, blue sky hvala vam na posjeti i dođite mi opet.   

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: moon
Datum objave: 07 Siječanj 2013 u 00:45
Malo po malo i tvoji snovi se ostvaruju. Vrlo si pedantna i to se vidi na svakoj sličici koju si pokazala, jako lijepo
http://www.picgifs.com/graphics/">


-------------


Objavio: bucka123
Datum objave: 08 Siječanj 2013 u 21:19

Oh, moon hvala ti. Sve je to neusporedivo s tvojom ljepotom. Ali kako imam veliku želje da dostignem, barem približno, ljepotu vaših bašti nadam se da ću vremeneom i uspjeti.     

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: niho
Datum objave: 08 Siječanj 2013 u 22:13
krasno ...krasnooooooooooooo

-------------
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**


Objavio: bucka123
Datum objave: 10 Siječanj 2013 u 18:12

Malo cvijeća iz vrta koje će ovog proljeća dobiti, nadam se trajno mjesto





Ovaj ljiljan sam kupila na akciji prije dvije godine za 5 kn, sljedeće proljeće je izgledao ovako :))





Lupinusi kupljeni...



... pa posađen u vrtu...



... a nakon toga mi je ostalo samo ovo.



Kako mi je vrt ljeti cijeli dan na suncu, visoka temperatura ih je spržila do kraja. Nadam se kada ih posijem da će mi izniknuti i da ćeme opet veseliti svojim lijepim i gizdavim cvijetom.


-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: kamelia
Datum objave: 10 Siječanj 2013 u 19:59
Ljiljan ti je super,i ja ih znam kupiti na sniženju kada odcvatu.


Objavio: Ksan
Datum objave: 10 Siječanj 2013 u 20:02
Pa tu zaista ima svega i sve je lijepo Smile 

-------------
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR


Objavio: alisa
Datum objave: 10 Siječanj 2013 u 22:11
Šetala sam tvojim vrtom i uživala.Predivno si to sredila.Onaj dio uz kuća,što si napravila kao kamenjar posebno mi se sviđa..Sve je pod špagu,zavidim ti na tome.Ja,koliko god se trudila da napravim reda,uvijek pogrješim i natrpam svašta  pa uvijek izgleda neuredno..

-------------
Jupiiiiiiiiiii


Objavio: bucka123
Datum objave: 10 Siječanj 2013 u 22:32

Ovih dana, kada se maknu blagdanski ukrasi, poželim svoj dom osvježiti i udahnuti mu proljetni štih. Kako mi preslice još nisu nikle, naravno još je rano, uvijek se počastim nekim novim cvijetom. Ovaj put to je bila orhideja. I njih volim, hmm moj muž bi rekao; a imali cvijet koji ti ne voliš



-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: Tija
Datum objave: 11 Siječanj 2013 u 10:07
Zaintrigirala si me posjetom u mom vrtu pa eto došla ja k tebi. Prvo tvoj vrt mi je tako poznat, kao da sam ga negdje vidjela, odakle si ti?
 
Da li ti kukurjeci cvatu? Ako da onda za uspješno rasijavanje trebaš na njih zaboraviti baš dok su im sjemenke zrele za pobrati ;) mene svake godine iznenade kako se brzo otvore i onda imam malih puno :)))) ... za kukurjeke je isto tako važno da ih se ne podrezuje osim kad im se list koji osuši ... oni su zimzeleni .... svako premještanje usporava njihovo širenje.
 
... i još nešto, i vrt vani i "vrt" u kući su ti prekrasni ...


-------------


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 11 Siječanj 2013 u 10:21
pozdrav da znaš da sam svratila


Objavio: sarajka
Datum objave: 12 Siječanj 2013 u 18:31
prvi put sam kod tebe,prelijepe su ti biljkice a i prostor za njih,biće to zaista krasan vrt,pozdrav i zaista sam uživala u šetnji
smile57


Objavio: bucka123
Datum objave: 12 Siječanj 2013 u 23:19

Niho, hvala

Kamelia,ustvari,u zadnje vrijeme za vrt sve češće i kupujem cvijeće na akciji. Uz neznatnu njegu brzo se oporavi. Kada bi trgovci bili samo malo realniji u cijenama cvijeća

Ksan, kada sam na jesen sređevala dio dvorišta i počela vaditi cvijeće iz vrta, nisam ni sama znala što sve imam. Ja ti puno cvijeća kupujem, dijelim, ali i dobijem. Jako volim pokloniti cvijet iz vrta, jer znam ako meni nestane da ću ga već negdje naći.

Alisa, to ti samo djeluje tako jer je sve posađeno u dva dana. Nakon par dana je jako zahladilo, a da nije bilo tako, tko zna što bi još tu završilo posađeno.

Tija, lijepo si ti meni sve objasnila za kukurjek, ali moji očito bojkotiraju. A možda sada, kada su na rahlijem tlu i bude nešto od njih.
Blizu tebe nisam, ali Čakovec jako volim, mama mi se rodila u Hodošanu. Mama i tata su mi ratne godine bili u D.Kraljevcu tako da sam ih vrlo često posjećivala. Ali inače svu ljubav prema biljkama na mene je prenio moj deda Gusti kojeg sam obožavala i iako je to bilo jaaako davno još uvijek se živo sjećam ljepote njihovog dvorišta...

Mari, hvala na posjeti

Sarajka, hvala i tebi. Kada čovjek dođe u neke godine ni sam nije svjestan kako mu se prioriteti promjene. To se dogodilo meni.   
                 
Svima šaljem    



-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: Fiki
Datum objave: 12 Siječanj 2013 u 23:27
Sve pohvale " !

-------------


Objavio: dmirce12
Datum objave: 12 Siječanj 2013 u 23:41
smile227za cvjeće,a tebi za dobrodošlicusmile73


Objavio: tačkaćica
Datum objave: 13 Siječanj 2013 u 00:05
super si ulovila tog ljiljana za medu smile187


Objavio: anabistrica
Datum objave: 13 Siječanj 2013 u 00:17
Dobro nam došla Bucka, vjerujem da ćeš dugo ostati s nama i pokazivati nam napredak uređenja vrta koji već sada ima puno lijepog cvijeća. Za oko su mi posebno zapele heuhere.

-------------
Lepe ti je Zagorje zelene


Objavio: bucka123
Datum objave: 13 Siječanj 2013 u 01:31

Kamenjar i terasa koja bi ove godine konačno trebala biti natkrivena. Zastoj je nastao iz razloga što je na sjevernoj strani i ako je natkrijemo crijepom, bojim se da u dnevnom boravku neću imati dosta svjetlosti. Ah, samo problemi . Da mi ipak uživamo u ljepoti cvijeća

malo s druge strane, prema susjedima







nju sam imala



...i ovaj sukulentić...



...samo je trebalo biti brižan pa na vrijeme presaditi u kalj i odnijeti na sigurno. Zato sada mogu i pisati u prošlom vremenu. Imala...



pa malo lončanica na terasi









Stalni posjetitelji





Leptiri lavandu obožavaju. Kada je lavanda u punom cvatu leptri dolaze u "rojevima"






-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: kamelia
Datum objave: 13 Siječanj 2013 u 09:47
Prekrasno cvijeće i onda naletim na guštera ,ja mislim da bih odmah dala petama vjetra


Objavio: Fanika
Datum objave: 13 Siječanj 2013 u 15:44
Bucka, jako lijepu okućnicu imaš, kamenjar mi je super

-------------
Let the sunshine, let the sunshine in...


Objavio: niho
Datum objave: 13 Siječanj 2013 u 17:43
smile64

-------------
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**


Objavio: anči39
Datum objave: 16 Siječanj 2013 u 15:33


 Vrt ti je prekrasan Tongue  Jako mi se sviđaju tvoje tegle od terakote Wink .

"Natjerala" si me da ga dođem posjetiti Embarrassed

-------------
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"


Objavio: vijolica
Datum objave: 16 Siječanj 2013 u 22:28

            


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 21:08
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Prekrasno cvijeće i onda naletim na guštera [IMG]smileys/smiley29.gif" align="middle" /> ,ja mislim da bih odmah dala petama vjetra [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />


kamelia, samo ti se čini, toliko se navikneš na njih da su ti simpatični. Prošle jeseni nam je gost u vrtu bio mali jež.

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 21:11
Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

Bucka, jako lijepu okućnicu imaš, kamenjar mi je super


Fanika,hvala na pohvalama. Ovog proljeća je kamenjar na redu za sređivanjem. Zemlja je jako sjela, a htjela bih ga nasaditi više s patuljastim zimzelenim grmovima.

Ovog proljeća je izgledao ovako. Očito treba još mnogo zemlje, ali i kamenja.



-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 21:19
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

[IMG]smileys/emot120.gif" align="absmiddle" alt="smile64" />







Niho, hvala na posjeti      

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 21:26
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:


 Vrt ti je prekrasan [IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />  Jako mi se sviđaju tvoje tegle od terakote [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> ."Natjerala" si me da ga dođem posjetiti [IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />. 




Draga Anči hvala. Nemoj nas ove godine iznevjeriti, pa da ne pokazuješ svoj cvjetnjak, ali i povrtnjak. Sve ti je prekrasno pa stoga jedva čekam nove slike.
             



-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 21:28


Vijolica hvala na posjeti. A gdje nam se ti skrivaš, zašto te ne mogu pronaći?    

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: Betty Boop
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 21:39
Bucka totalno odlepih na tvoj kamenjar predivnih boja http://www.yoursmiles.org/t-rainbow.php">
Samo ti nastavi da ga puniš a ja ću ga obilaziti sa zadovoljstvom


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 22:02

Ovo sam uslikala danas. Ove godine ne znam zašto mi ljubičice tako slabo cvjetaju    Mm, da, konačno je i kod nas na sjevero istoku malo zasnježilo.







-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: vijolica
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 22:04
E,moja Bucka,ja ti još skupljam hrabrost da bi vam mogla pokazati moju bjedu.Kad vidim ovakve vrtove kao što je tvoj još mi više ponestaje hrabrosti.


Objavio: bebolina
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 22:06
Bravo za vrijednicusmile120

-------------
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 22:12


Zato vam svima šaljem ovaj mali buketić ruža. Da, moram reći, da u vrtu imam biljke koje cvjetaju od najranijeg proljeća, kako bih u vazi uvijek mogla imati mali buket cvijeća. To volim i to mi između ostalog oplemenjuje Moj dom.




-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 22:43
Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

E,moja Bucka,ja ti još skupljam hrabrost da bi vam mogla pokazati moju bjedu.Kad vidim ovakve vrtove kao što je tvoj još mi više ponestaje hrabrosti. [IMG]smileys/emot106.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />



Vijolice, sada si me rastužila. I moj vrt je daleko od raskošnih vrtova pojedinih cif-ovki. Tu još treba mnogo vremena, ali bome i novaca. Ali mislim da je svaki vrt lijep na svoj način, da i onaj najskromniji ima svoj šarm. A mi smo svi tu, barem ja tako mislim, ne da ocjenjujemo vrtove, već da se divimo lijepom, razmjenjujemo iskustva, prikupljamo ideje ... Zato samo naprijed.    



-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: vijolica
Datum objave: 19 Siječanj 2013 u 22:55
Hvala ti na lijepim i utješnim riječima.Imaš pravo,nismo tu za ocjenu nego da "ukrademo" neku ideju,dobijemo i dajemo neki savjet i družimo se s ljudima koje vole ono što i mi volimo.Ma smoći ću ja i hrabrosti...kad tad!


Objavio: blue sky
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 10:26
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

Bucka, jako lijepu okućnicu imaš, kamenjar mi je super


Fanika,hvala na pohvalama. Ovog proljeća je kamenjar na redu za sređivanjem. Zemlja je jako sjela, a htjela bih ga nasaditi više s patuljastim zimzelenim grmovima.

Ovog proljeća je izgledao ovako. Očito treba još mnogo zemlje, ali i kamenja.


ma divan jeSmile


Objavio: Glikica
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 13:01
Evo i mene kod tebe !
Za početak da ti poželim dobrodošlicu...
Za nastavak: jako lčijepo je kod tebe...sve je lijepo.....
Za kraj ovog mog javljanja: dolazit ću k tebi i ubuduće, ima se šta i vidjeti...

Toliko za sada, lijep ti pozdrav !


-------------
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...


Objavio: mali kaktus
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 14:07
Konačno i ja stigla u tvoj vrt,lijepo uređenu okućnicu imaš,prelijepe ruže i dobar šareni kamenjar.
Dobro nam došla i dugo se družila s nama.Tongue


-------------
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.


Objavio: Free
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 16:28
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

E,moja Bucka,ja ti još skupljam hrabrost da bi vam mogla pokazati moju bjedu.Kad vidim ovakve vrtove kao što je tvoj još mi više ponestaje hrabrosti. [IMG]smileys/emot106.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />



Vijolice, sada si me rastužila. I moj vrt je daleko od raskošnih vrtova pojedinih cif-ovki. Tu još treba mnogo vremena, ali bome i novaca. Ali mislim da je svaki vrt lijep na svoj način, da i onaj najskromniji ima svoj šarm. A mi smo svi tu, barem ja tako mislim, ne da ocjenjujemo vrtove, već da se divimo lijepom, razmjenjujemo iskustva, prikupljamo ideje ... Zato samo naprijed.    



Prekrasan ti je bio kamenjar u proljeće lani !! Embarrassed  I ni zbog čega tebi netrebaš hrabrosti da staviš svoje slike vrta !! Vrt ti je već i sada prekrasan, kao slikarsko platno koje možeš sama obojati, kako sama želiš !

To kaj ti se dogodilo da ćeš morati nadodati i zemlje i kamenja....ne živciraj se !!  To ćeš stalno raditi !!Wink

A za ovo da za pun vrt cvijeća treba puno para.....e nemogu se složiti !! Samo sjedneš u auto.......i imaš kaj saditi 2 dana !!Wink   Samo moraš znači u čiji vrt ideš !!smile219  Još malo pa si naša !!


-------------
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode





Objavio: Belina
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 19:39
Dobro došla!
prošetala tvojim domom,odmorila dušu i očiClap
 
smile113Pohvale vrijednice.


-------------
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj


Objavio: aralija
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 20:21
Evo opet sam se vratila i od početka pogledala, stvaranje okunice je mukotrpan i dug period ali kod tebe to ide brzo i bez greške,Sretni su ljudi koji imaju toliku okućnicu. Neću izdvajati ništa je sve je zapravo veličanstveno , pregršt boja i (kako ja kažem) dezena na proljetno-ljetnoj haljinici vrta. Svega ima, ljetnica , trajnica a bogne i sukulentića, a tek u kući ej trebala  bih pisti pola sata (a moram kuhat ručak za sutra)pa samo jedno velikosmile141

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: dadinica
Datum objave: 20 Siječanj 2013 u 21:24
Evo i mene. Konačno sam ukrala malo vremena da pogledam tvoj vrt, i onda.... vratila sam se na početak i pogledala sve ponovo!!
Draga moja Bucka, tvoj vrt je sve samo ne skroman! Sviđa mi se svaki detalj, ima "duše".
Sve u svemu, sve pohvale!
Eh, skoro da zaboravim.... DOBRO NAM DOŠLA!

-------------
Pozdravi iz Baranje!


Objavio: bucka123
Datum objave: 22 Siječanj 2013 u 22:28

Uf, nekoliko dana baš nisam imala vremena za praćenje cif-a, a ono ... Zato se svima zahvaljujem na posjeti i naravno komentarima

mali kaktus    

Betty Boop    

bebolina    

blue sky    

Glikice    

Belina    

Free    

aralija    

dadinice   

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 22 Siječanj 2013 u 23:25

Danas nakon posla išla sam u Plodine kupiti samo neke sitnice :)) kad ono na ulazu nova pošiljka cvijeća. Svježe, zdravo, lijepo ... i naravno što sam mogla. U tom šarenom izobilju izabrala sam ovu malu alou variegata. Ali mislim da ipak za kuću nisam kupila baš sve i da bih sutra trebala opet malo svratiti u Plodine.

Ne znam je li u redu da spominjemo i reklamiramo pojedine trgovačke centre. Primjetila sam da se neki učestalo spominju, a opet s druge strane ne znam zašto bi bio problem. Recite vi.





-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: kamelia
Datum objave: 22 Siječanj 2013 u 23:27
Svi mi volimo takvu kupovinu,kada nam nešto uleti u košaru


Objavio: bucka123
Datum objave: 22 Siječanj 2013 u 23:42
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Svi mi volimo takvu kupovinu,kada nam nešto uleti u košaru [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />



Joj kamelia, sve je to u redu, samo da nije mjesec siječanj. Obećala sam sebi da nakon prosinačke potrošnje trebam malo pripaziti. Ali eto, ne mogu protiv sebe, cvijeće volim i dogodi se "da nešto uleti u košaru".

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: Jaca123
Datum objave: 23 Siječanj 2013 u 00:00
Dobro je znati ,moram po kruh u taj centar, smile114


Objavio: bucka123
Datum objave: 23 Siječanj 2013 u 00:05
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Dobro je znati ,moram po kruh u taj centar,


>


Znači Jaco ipak je korisno spomenuti naziv trgovine.




-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bergenia
Datum objave: 24 Siječanj 2013 u 21:52
Lijep vrt, kuća i okućnica! Vjerujem da će na proljeće biti još zanimljivih sličica!


Objavio: goran44
Datum objave: 24 Siječanj 2013 u 22:04
Pa zašte ne spomenuti ime trgovine, bez obzira da li ih reklamirali ili ne. Ovdje smo da bi pomogli jedni drugima pa makar i informacijom, možda baš netko traži neku biljku, a ispadne da je na popustu u nekom trgovačkom centru. Ja sam u Plodinama kupio Anthurium Alabamu za 19,99 kn, a cijena je bila 95,00 kn. Kad sam spomenuo svojim kolegicama s posla bila je invazija na Plodine u potrazi za Anthuriumom. Isto je bila priča i sa Spathiphyllumom...


Objavio: aralija
Datum objave: 24 Siječanj 2013 u 22:14
Vidim da sam prozvana jer nisam odgovorila u kom centru sam kupila teglice, u pravilu napišem gdje što kupum ali ovaj put je to izostalo da slučajno ne bi dovela u nezgodnu situaciju poznanicu koja mi ih je sklonila sa strane. Ispričavam se svima.
 
Aloica je smile120


-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: bucka123
Datum objave: 25 Siječanj 2013 u 21:13
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:






Vidim da sam prozvana jer nisam odgovorila u kom centru sam kupila teglice, u pravilu napišem gdje što kupum ali ovaj put je to izostalo da slučajno ne bi dovela u nezgodnu situaciju poznanicu koja mi ih je sklonila sa strane. Ispričavam se svima.
 
Aloica je [IMG]smileys/emot171.gif" height="142" width="127" align="absmiddle" alt="smile120" />




Ma, draga aralija, nisam uopće mislila na tebe kada sam se to pitala. Nego, samo ne znam koja su pravila foruma što se tiče pohvala i pokuda nekog trgovačkog centra. A to što nisi spomenula trgovački centar to je sasvim ok, jer si zaista imala valjani razlog. I zato ti šaljem


Ja volim kada netko objavi gdje je što kupio iz razloga što onda svi imamo šanse jeftinije doći do nekog cvijeta. Meni npr. Kaufland nije baš usput, ali baš sam tamo kupila većinu sukulenata. A na Baumax sam ljuta što su im cijene poprilično visoke i snize ih tek kada je već upitno hoće li uopće nešto biti od tog cvijeta. Eto to su moja iskustva.

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: Leona31
Datum objave: 25 Siječanj 2013 u 21:16
Bucka,Aloja je prelepa cekam slikicu kad bude imala cvetice,samo da znas da cesto svratim ali ne ostavim uvek tragsmile78


Objavio: bucka123
Datum objave: 25 Siječanj 2013 u 22:08
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Lijep vrt, kuća i okućnica! Vjerujem da će na proljeće biti još zanimljivih sličica!


Draga bergenija, hvala na posjeti, ali malo bih te i pokudila... prošetala sam opet tvojim vrtom i kamenjarom i provjerila je li maslina na istom mjestu i sve mi je jako lijepo... ali gdje si ti ???

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: bucka123
Datum objave: 25 Siječanj 2013 u 22:16
Originalno poslano od člana goran44 goran44 napisao:

Pa zašte ne spomenuti ime trgovine, bez obzira da li ih reklamirali ili ne. Ovdje smo da bi pomogli jedni drugima pa makar i informacijom, možda baš netko traži neku biljku, a ispadne da je na popustu u nekom trgovačkom centru. Ja sam u Plodinama kupio Anthurium Alabamu za 19,99 kn, a cijena je bila 95,00 kn. Kad sam spomenuo svojim kolegicama s posla bila je invazija na Plodine u potrazi za Anthuriumom. Isto je bila priča i sa Spathiphyllumom...


Da. Ja u Plodine prilično često navratim i znam naići na lijepo i zdravo cvijće i često po povoljnim cijenama.

Možda da otvorimo novu temu gdje bi javljali i pokazali gdje smo što povoljno kupili, ili gdje je neko interesantno sniženje. Hmm...ne bi bilo loše.



-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: anči39
Datum objave: 25 Siječanj 2013 u 22:23
Hvala ti Heart !

-------------
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk