Ispiši stranicu | Zatvori prozor

radovi moga sina

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Razni hobi
Opis foruma: Svi ostale zanimacije u slobodno vrijeme
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=7928
Datum ispisa: 04 Svibanj 2024 u 01:55
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: radovi moga sina
Objavio: Monna
Tema: radovi moga sina
Datum objave: 27 Siječanj 2014 u 22:35
Moj mladji sin Dino od malena voli crtanje olovkom....danas ima 16 godina i stvarno je postao pravi mali umjetnik....
odlucila sam neke njegove radove podijeliti s vama(bar one koje sam nasla u kompu)....
moram naglasiti da su neki crtezi radjeni i prije nekoliko godina, dakle kada je bio i mladji...

kao i svakoj majci radovi njenog djeteta su predivni i krasno vidi napredak...zato i zelim da ih pogledate i sami procjenite kako vam se svidjaju....

pa evo nekih...

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_1/66491.aspx" rel="nofollow">

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_2/66492.aspx" rel="nofollow">

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_3/66493.aspx" rel="nofollow">

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_4/66494.aspx" rel="nofollow">

a ova je zavrsena prije par minuta
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_5/66495.aspx" rel="nofollow">


moram ga natjerati da izvadi neke radove iz okvira jer su vec objesene na zidu Smile


-------------
pozdrav iz Zlatne doline



Odgovori:
Objavio: klaudija8
Datum objave: 27 Siječanj 2014 u 22:49
smile55svaka cast - I trebas biti ponosna.
tako mlad a tako nadaren. I budi sretna da ti dopusta da pokazes radove, I moja kcer lijepo crta ali "izbije rat" u kuci ako to zelim nekome pokazati.
 
uzivaj draga I budi ponosnaHug
 
 


Objavio: dadinica
Datum objave: 27 Siječanj 2014 u 23:24
Čestitke mladom umjetniku! Ovo je više nego fantastično!!!!

Monna draga, imaš i zašto biti ponosna i preponosna!


-------------
Pozdravi iz Baranje!


Objavio: moon
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 00:34
Tvoj sin je talentiran, nadam se da će nastavaviti usavršavati svoj talent i da ćemo negdje na nekim poznatim zidovima gledati njegove slike, diviti se i reći - to je sin naše Monne smile141


Objavio: smrcko
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 01:05
Predivni radovi. Treba ga usmjeravati da usavrši i koristi talent.


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: natalija
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 07:24
prekrasno, dečko stvarno ima talenta



-------------


Objavio: kacunak
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 08:28
NEVJEROVATNO! Prvo sam pogledala slike pa onda procitala da ima 16 godina, a mislila sam da ima bar 30! Ovo je malo reci savrseno!


Objavio: Monna
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 08:39
klaudijaHug, hvala ti,... ne znam koliko je  tvoja djevojcica stara, ali to "prodje" kad malo narastuWink
dadiniceHug, hvala draga na tako lijepim rijecima...
moonHug, iz tvojih usta u bozje usi, hvala....
smrckoHug, ne znam sto je danas pametno, nasi likovnjaci uglavnom gladuju pored svog talenta..
ntalijaHug, hvala na lijepim rijecima podrske

cure, velika smile79 svima koje ste odvojile minut svog vremena na hvalisanje jedne ponosne mame....nemojte mi zamjeriti....


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Monna
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 08:41
kacunak, Hug hehehhe da, sad je 16, ali ako pogledas datume na slikama imao je i manje....hvala ti na lijepim rijecima....smile79

-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: smrcko
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 19:19
Nemora biti samo likovnjak. Lijepo je da čovjek i privatno ima hobi uz koji se opušta. Talent se uvijek njeguje i nadograđuje.
Moj rođak je završio sasvim drugi fakultet ne vezano za crtanje, ali se finansirao crtanjem.
Danas je vezan za umjetnine poslom.Smile


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: milica7
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 19:48
Prelijepo.... Uvijek sam se divila osobama koje znaju crtati....  Moj domet u crtanju je čiča Gliša......( sada to crtam mojoj unučici )....


-------------
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....


Objavio: desert rose
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 19:54
Krasni crteži! Totalni sam laik ali napredak je vidljiv... Walter je za čistu 5-icu! smile187

-------------
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke... http://www.cosgan.de/smilie.php" rel="nofollow">


Objavio: Miranda
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 19:56
Zbilja imaš zašto biti ponosna! Svaka čast mladom umjetniku!smile55
Oduševio me posljednji crtež!
Samo 16 godina.... Bravo!!!


Objavio: @kaktus
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 19:58
ovo je prekrasno ...ja kako kaže Milica crtam samo čiča glišu    

-------------
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)


Objavio: huskybucka
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 21:09
Stvarno dečko ima talentaTongue




Objavio: Andina
Datum objave: 28 Siječanj 2014 u 21:24
Vrhunski! Nadam se da će tvoj sin završiti likovnu akademiju jer ovakav dar se mora usavršiti i jednom dobro naplatiti. Već sada bi mogao otvoriti svoju web stranicu ili blog, staviti crteže u maloj rezoluciji i ponuditi ih na prodaju (u visokoj rezoluciji). Mogao bi se koristiti i nekim servisima na internetu koji omogućuju prodaju slika i crteža. U svakom slučaju, moj naklon, majstore Dino!


-------------
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 07:19
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Nemora biti samo likovnjak. Lijepo je da čovjek i privatno ima hobi uz koji se opušta. Talent se uvijek njeguje i nadograđuje.
Moj rođak je završio sasvim drugi fakultet ne vezano za crtanje, ali se finansirao crtanjem.
Danas je vezan za umjetnine poslom.Smile
lijepo je kad covjek uspije ostati uz nesto sto voli.....ja sam rekla da ga nikada necu sputavati u odlukama takve vrste (mozda malo usmjeravatiWink), ali sputavati...nikada....
vidjet cemo...tebi smile78


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 07:30
milice Hug, da i ja sam takva, otprilike ostala na nivou crtanja cica glise, mali je nekako pokupio crtanje na MM(on zna lijepo nacrtati, ali nema oko za detalj i strpljenje), a upravo to je mogao dobiti na mene, jer tu sam opet ja "jaka"Smile
desert roseHug, hvala draga na lijepim rijecima....
mirandaHug, da i mene, proslo je par dana otkako je poceo to crtati pa u konacnici i zavrsio, a ja se jos uvijek divim...
kaktusHug, heheheheh znam kako ti je, tehnicko crtanje mi je islo skroz ok, ali ovako lice nacrtati...raketna fizika....
huskybuckaHug, hvala Wink


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 07:45
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Vrhunski! Nadam se da će tvoj sin završiti likovnu akademiju jer ovakav dar se mora usavršiti i jednom dobro naplatiti. Već sada bi mogao otvoriti svoju web stranicu ili blog, staviti crteže u maloj rezoluciji i ponuditi ih na prodaju (u visokoj rezoluciji). Mogao bi se koristiti i nekim servisima na internetu koji omogućuju prodaju slika i crteža. U svakom slučaju, moj naklon, majstore Dino!

andinaHug, hvala na lijepim rijecima, postoje njegovi radovi na nekim stranicama na netu, recimo na deviantart.com....cesto crta portrete kao rodjendanske  darove svojim prijateljima, ali nije trenutno zainteresiran za prodaju crteza(bar tako kaze).....htio je nesto prodati kao manji, jedan nas poznanik mu je ponudio novac, ozbiljan novac za crtez po narudjbi, ali tada ja nisam dala....Smile
vjerujem da ce vec on naci svoj put, naravno ako bude i dalje usvrsavao i gajio svoj talent, za sada stvarno samo uziva u tome sto radi...smile79


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: administrator
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 08:03
Gledam slike i ne vjerujem da netko tako nešto može nacrtati.
Meni su govorili da lijepo crtam ali sada sam shvatio da je to samo bila roditeljska laž koja tješi sina... "da da jako je lijepo, ma predivno".

Jer kad vidim ovu zadnju sliku i Waltera na njoj, onda se vidi šta je umjetnost.

ps. ne bih ga ja ni fotoaparatom tako dobro uslikao.





-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: FLORAMYE
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 12:13
Stvarno Monna, prekrasni crteži, posebno onaj zadnji.
Tvom sinu sve čestitke!
Clap


-------------
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.


Objavio: ane6
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 13:29
Veliki talenat ima tvoj dino svaka čast ,on je već veliki umjetnik  što dokazuju ovi radovi.Clap


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 18:04
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Gledam slike i ne vjerujem da netko tako nešto može nacrtati.
Meni su govorili da lijepo crtam ali sada sam shvatio da je to samo bila roditeljska laž koja tješi sina... "da da jako je lijepo, ma predivno".

Jer kad vidim ovu zadnju sliku i Waltera na njoj, onda se vidi šta je umjetnost.

ps. ne bih ga ja ni fotoaparatom tako dobro uslikao.




heheheh... i ja sam tako svom sinu...bilo je: "lijepo crtas", pa onda "stvarno lijepo crtas", pa "ovo je super".....a sad mi oko ispadne kad bacim pogled dok on nesto"šara"Wink
hvala ti na lijepim rijecima, nadam se da cemo se jednom naci i na kavici kod mene, sa suprugom naravno, pa ces imati priliku to vidjeti i uzivo....meni osobno je jos bolje uzivoWink


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 18:06
floramye, ane6 Hug, hvala cure, drago mi je da vam se svidja....hvala na lijepim rijecima...

-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Nisa
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 18:59
Monna, komplimenti sinu, lijepo da si stavila slike da i mi uživamo. Nadam se da će nastaviti brusiti talent i raditi ono što mu tako dobro ide.

-------------
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 19:17
hvala nisaHug....sigurna sam da hoce....crta cijeli svoj zivotWink...kad je bio manji znao je reci da mu je dosadno, ja mu velim: pa crtaj.....sad sam ode crtati kad nema sta drugo.....

-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Karli
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 19:57
Monna tvoj sin ima zlatne ruke. Ja uvijek kažem takvo nešto je stvarno Božiji dar. Prekrasno. Ona prva u dušu dira, one tužne okice.


-------------
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"


Objavio: Monna
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 20:11
karlismile79, hvala!!!!

-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: aralija
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 20:37
Genije je rođen i zato draga Monna Vaša podrška da se dalje razvija biti će o presudne vaznosti, nemoj zanemarivat njegov talent već ga u tim godinama usmjeravaj i hrabri da nastavi, ako treba hvataj veze za likovnu akademiju jer to mu je suđeno, nemoj ponovit moju grešku pa da djete izgubi volju, s puno ljubavi ga usmjeravaj i daji mu podršku jer su to godine kad dijete lako odustaje

-------------
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena


Objavio: bucka123
Datum objave: 29 Siječanj 2014 u 20:47
Bravo za Dinu. Nadam sa da vremenom, iz iskustva, neće izgubiti interes jer bila bi velika šteta. Monna, ako posustane,  guraj ga i potiči jer je veliki talenat.

-------------
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    


Objavio: Kiki-ko?
Datum objave: 01 Veljača 2014 u 02:41
Rijedak talent.Svaka čast.Ima na fejsu grupa koja se zove DRAWING PENCIL pa neka malo pogleda makar vjerujem da on za takve grupe već zna.

-------------
Da imam rep mahala bi s njim


Objavio: blue sky
Datum objave: 18 Veljača 2014 u 21:03
mona potpisujem sve što su cure prije mene napisale a vi mu budite potpora  u daljnjem radu, talent nikada neće izgubiti samo ga može nadograđivati ,vidi se po radovima da dragi Bog nije škrtarijo kada mu je djelijo talente ,on to samo mora koristiti uz vašu pomoć


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 19 Veljača 2014 u 00:58
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
bravo za sinaThumbs Up to je posebni talentTongue ali da bi se ovako šta postiglo treba imati puno ljubavi i samopoštovanja, naravno i podrške najbližihHeart


Objavio: Anastazija_
Datum objave: 19 Veljača 2014 u 10:53
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Čestitke mladom umjetniku! Ovo je više nego fantastično!!!!

Monna draga, imaš i zašto biti ponosna i preponosna!



Potpisujem !
Ovo je prekrasno !


-------------
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.


Objavio: Anastazija_
Datum objave: 19 Veljača 2014 u 11:02

Jedva čekam da staviš još koju sliku da još malo uživam !
Ja uopće neznam crtati, pa mi je nevjerojatno da netko može ovako nešto napraviti.


-------------
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.


Objavio: gute Fee
Datum objave: 19 Veljača 2014 u 11:41
Draga Monna , blue sky je predivno opisala talent tvojeg djeteta ;
ja nemam tome nista za dodati nego samo zelju da iz tog prekrasnog
hobija napravi zivotno zanimanje okrunjeno uspjehom .


Objavio: Monna
Datum objave: 20 Veljača 2014 u 11:41
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Genije je rođen i zato draga Monna Vaša podrška da se dalje razvija biti će o presudne vaznosti, nemoj zanemarivat njegov talent već ga u tim godinama usmjeravaj i hrabri da nastavi, ako treba hvataj veze za likovnu akademiju jer to mu je suđeno, nemoj ponovit moju grešku pa da djete izgubi volju, s puno ljubavi ga usmjeravaj i daji mu podršku jer su to godine kad dijete lako odustaje
hvala na lijepim rijecima i savjetima, draga aralijasmile79....nekako sumnjam da ce odustati od svoga hobija jer crta cijelo djetinjstvo, a za fakultet cemo vidjeti....jos je u srednjoj, arhitektonski tehnicar, tako da ni arhitektura ne bi bila losa za studiranjeWink(neodlucan on, a neodlucni i mi roditelji)


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: Monna
Datum objave: 20 Veljača 2014 u 11:57
bucka smile91, hvala na komentarima i pohvalama
kiki-kosmile91,i sama znas, klinci su stalno na kompu, fejsu, pa kojekakvim grupama
marismile91,drago mi je da ti se svidjaju crtezi, hvala
anastazijasmile91, stavit cu neke buduce radove, mozda i neke stare, sad je okupiran skolom i ucenjem pa ni ja ne forsiram....bitno mi je da skola ide....,a hvala bogu ide...
blue skysmile91, gute feesmile91, cure samo da znate kakav je osjecaj pratiti dijete od saranja po zidovima, cak mi je jednom prilikom kamencicem posarao, odnosno izgulio boju na autu, pa preko bojanki, kojekakvih djecjih crteza pa sve do ovoga danas....svaki rad je s ponosom nosio "na pregled"....mama jel ti se ovo svidja...ono...nacrtao mi je mnostvo vazica, cvjetica...a onda sam mu rekla: ma dobro...to je sve jednostavno, ajde probaj nacrtati psa, za mamuWink....i tako je krenulo....bas moram skinuti sa zida pse, sto je radio za moju dusu kad je imao 12 godina, pa skenirati da vidite...


-------------
pozdrav iz Zlatne doline


Objavio: milica7
Datum objave: 27 Travanj 2015 u 21:00
Ima li novih radova, sigurno ima, rado bih vidjela a vjerujem i ostali članovi....Clap


-------------
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....


Objavio: Monna
Datum objave: 28 Travanj 2015 u 09:27
joj milice, ima i novih radova....ali ja sam nekako lijena bila skenirati i postaviti.....drago mi je da si navratila.....cim uhvatim priliku postavit cu koju slicicu

-------------
pozdrav iz Zlatne doline



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk