Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Zvjezdanin dnevnik radova

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Dnevnik radova
Opis foruma: Pročitajte šta su danas radili naši članovi cvijeću u vrtu ili kući
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=900
Datum ispisa: 13 Lipanj 2024 u 16:45
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Zvjezdanin dnevnik radova
Objavio: Zvjezdana
Tema: Zvjezdanin dnevnik radova
Datum objave: 21 Siječanj 2008 u 15:28
Danas malo porezala ruže koje nisam jer su cvjetale dok nije snijeg pao, presadila kaktusa par, pogledala oleandre jesu li preživjeli i čini mi se da jesu i to je to... Planovi za ovu godinu su još nedefinirani jer ne ovisi samo o meni već i o roditeljima moga muža pošto je to prvenstveno njihov vrt li budemo već nešto napravili... Napišem kada padne dogovor...



-------------
Per aspera ad astra.






Odgovori:
Objavio: Triša
Datum objave: 22 Siječanj 2008 u 14:33
Bravo Zvjezdana, uz dogovor sve ide kako treba,a vidim da se zaista trudiš, a očito sa sa svima slažeš, pa ipak si ti moje gore list.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: miha-m
Datum objave: 16 Veljača 2008 u 22:40
Šta još nije pao dogovor?smile155

-------------
...štihača je zakon...


Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 28 Ožujak 2008 u 08:33
haha ma nije me bilo tu baš pa... pao je dogovor ali nikako da počnu radovi.... radimo jezerce valjda ako se uhvati vremena :)

a ovih dana sam malo sadila bršljan, donjela malo toga svačega iz novoga i tako...


-------------
Per aspera ad astra.





Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 12 Travanj 2008 u 18:01
E danas sam malo presadjivala cvjeće ono u kući i nosala ga tamo vamo... uglavnom da me muž vidio reko bi da sam pobenavila.... Sva sreća pa radi hehe...  Ma jednostavno tu ne stignem pisati svaki put kad nešto napravim :( moram slike prebacit na komp i uplodat pa budete vidjeli :)

-------------
Per aspera ad astra.





Objavio: Triša
Datum objave: 12 Travanj 2008 u 18:13
Tvoj dnevnik bio je tužan, a i mi, ali znala sam da nešto radiš, a kako si vidim i stvarno počela raditi, sada ipak imaš manje vremena, ali za ovu ljubav se uvijek nađe.
Ipak si uspjela prešišati 1000.smile114


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 12 Travanj 2008 u 18:25
da ali si ti prešišala mene s postovima... po tome se vidi da me nema baš  tu... budem ja to stigla ne brini hehehe :)

-------------
Per aspera ad astra.





Objavio: shasha
Datum objave: 12 Travanj 2008 u 22:56
Vidi se da je zatoplilo,sve smo manje tu,no kad dođemo barem imamo o čemu pisati(ko,fol,preko zime nismo imale o čem pisatiLOL).A slike da ne spominjem.Aj Zvjezdana rezveseli nas malo kojom slikicomWink


Objavio: proljeće
Datum objave: 15 Travanj 2008 u 14:46
I ja sam nestrpljiva za slike!!!Embarrassed


Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 15:38
Evo danas sadila opet malo, bili jučer u novom pa donjeli toga dosta smile161 pa sam to sve danas posadila... uslikam čim bude ljepo vrijeme, taman sam zavrsila i polila sve kad je počela kišica...
Zasadila sam svega i svacega tako da ne nabrajam vrste.... Eto da ne kažete da ništa tu nepišemsmile106


-------------
Per aspera ad astra.





Objavio: Triša
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 15:47
Znali smo da je to trenutna pauza, pa kad tebi krene nećeš se zaustaviti.
Veselimo se slikama, a sigurno si nešto poslikala i u Novom, pa nam i to pokaži.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: andrea01
Datum objave: 21 Travanj 2008 u 23:53
Vidim ja da se tvoj brijeg sve više uređuje!!!! smile113 smile141


Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 25 Travanj 2008 u 12:12
u novome nisam nista stigla slikati jer sam bila samo jedan dan... koji sam provela cupajuci po vrtu sve sto se dalo odnjeti lol... a slikice budem uslikala cim budem imala vremena... jednostavno ne stignem....  btw andrea kad cemo na kavu? :)

-------------
Per aspera ad astra.






Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk