Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majin kutak :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majin kutak :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 18:55
Jani, sad tek vidim da sam stavila staru sliku, nakon šta sam slikala skužila sam da imam malo krive brojke
Tatjana da svi satovi su na pločama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 17:49
Satovi su odlićni, nadam se i taćni
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 13:18
Preslatko - satovi su mi supač, posebno onaj za tetu šivalicusmile121
 
jedino što si dva puta napisala VII sati - ili se to meni čini?
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 11:12
Da, svi satovi su na pločama :)
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 11:08
super, to je isto na gram. pločama
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 14:04
Hvala na pohvalama :)
Sad još maalo satova..

Za tetu šivačicu


Za dečka muzičara

Na vrh
thania View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 84
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje thania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 19:52
super radovi! Clap
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 18:33
super su medaljoni nekaju klasične slike mrakTongue
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 13:02
Još malo medaljona :)






Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 09:44
Kutiju za ključeve sam nabavila u repromaterijalima,, preslatka je stvarno
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 00:47
Preslatko i jako, jako uredno smile55
I mene zanima gdje si nabavila ormarić za ključeve Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 20:19
predivni radovi smile64a posebno mi se sviđa kutija za ključeve smile71
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 19:17
predvno je sve, naročito kutija sa srčekima
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 18:18
Sve ti je jako, jako lijepo.......
A tek kutija za ključeve, nešto prelijepo............
Gdje si ju nabavila tako lijepu ? Jer meni treba jedna za moje potrebe.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 11:17
Cure moje puno hvala na komplimentima

A sad još malo novih radova

Kutija za ključeve


Srce kutijica


Kutijica s ogledalom

Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 20:57
satovi su ti odlični,...ma sve je oooodddllliiičččnnnoooo...mrak
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 19:41
ma super si, hvala ti smile79
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:56
hih, nosić mi trenutno para oblake od tih divnih komentara
ali drago mi je da i ja nekome mogu dati savjet

Da, satovi su gramofonske ploče,, prvo sam stavila primer iako si mislim da je nepotreban, onda akrilna boja, salvete ljepila sa običnim ljepilom za salvete, brojevi su isprintani i poslije sam sve par puta prelakirala zaštitnim lakom

E sad mehanizmi,, isto su kupljeni u Repromaterijalima i tražila sam baš određenu veličinu da mi pašu na ploču.
Imala sam malih problema s njima jer sam morala stiskat i šarafit da bi mi sjeli na ploču.

A u paketu sam dobila kukicu koja ide na mehanizam, samo sam ju morala maaalo svinuti da mi sat ne stoji na koso i to je to

Nadam se da sam napisala sve šta sam trebala, ako ne samo pitaj, ja odgovaram
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:48
stalno se vraćam na tvoje satove, prelijepi su mi, kako si riješila problem vjšanja, neke kukice ili slično, jer ploča je ravna, mehanizam izbačen van pa kad ga objesiš da onako gadno ne strši.
Još jednom sve pohvale za satove!!!!!
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:43
a satovi, kao si njih radila,ja sam mislila da su na staklu a sad vidim da cure komentiraju da je to LP, pa ne mogu vjerovati! A toliko ploča imam (muž ih ljubomorno čuva, ali ja ću mu rado maznuti koju hehe. Kako ih radiš, kakve satne mehanizme stavljaš jer mi se čnini da ovi satni mehanizmi koji se mogu nabaviti imaju puno dužu osovinu nego što treba za ploču. Ajde malo detaljiziraj smile143
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.